Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nara :>

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

A ja do roboty :)

Opublikowano

a ja wlasnie skonczylem robote, o 7 pobudka.. :confused4:

gasimy :)

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: Luty 24, 2010, 08:18:59 _________________________________________________

:hi: tukan , masz wypasiona subarynke w popisie :kox:

no nie zła :) tylko mało dopracowana jak na tyle pracy :)

Ale cena jest adekwatna,do profeski przeróbki bo 26 tys za auto do sportu to nie wielka cena :)
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: Luty 24, 2010, 08:18:59 _________________________________________________

:hi: tukan , masz wypasiona subarynke w popisie :kox:

no nie zła :) tylko mało dopracowana jak na tyle pracy :)

Ale cena jest adekwatna,do profeski przeróbki bo 26 tys za auto do sportu to nie wielka cena :)

Niepotrzebnie sprzedawałeś swojego "Krwistego Szerszenia".. Toż to było dobpiero auto do sportu... Ta moc wręc "ociekająca" z progów i zderzaka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Niepotrzebnie sprzedawałeś swojego "Krwistego Szerszenia".. Toż to było dobpiero auto do sportu... Ta moc wręc "ociekająca" z progów i zderzaka :polew: :polew: :polew:

NIE TO ŁADNE CO ŁADNE, TYLKO TO CO SIĘ KOMU PODOBA !!

A tak poza tym to :hi:

Opublikowano

też racyja :)

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

Karol wysłałem ,proszę jak się da na piątek :)

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

co tam słychac w wielkim świecie ?

czy Audi A6 C5 ma duzo więcej miejsca od A4 B6 ? zastanawiam sie nad wymianą samochodu na większy i mysle nad jakims niedrogim suvem lub własnie A6 , szukam czegos do 45-50tys cos polecicie ? myslałem nad grand vitara lub kia sportage ,w dieslu oczywiście, albo własnie A6 :mysli: Córeczka ma juz 8 miesięcy i niestety A4 to małe jak na auto rodzinne :disgust: przekonałem sie o tym pakujac sie na weekendowy wyjazd.

Opublikowano
  • Autor

Boseron Jasne ze A6 ma wiecej miejsca :cool1: ale chcesz sie pakowac w C5 czyli starsza budę ?

Opublikowano

co tam słychac w wielkim świecie ?

czy Audi A6 C5 ma duzo więcej miejsca od A4 B6 ? zastanawiam sie nad wymianą samochodu na większy i mysle nad jakims niedrogim suvem lub własnie A6 , szukam czegos do 45-50tys cos polecicie ? myslałem nad grand vitara lub kia sportage ,w dieslu oczywiście, albo własnie A6 :mysli: Córeczka ma juz 8 miesięcy i niestety A4 to małe jak na auto rodzinne :disgust: przekonałem sie o tym pakujac sie na weekendowy wyjazd.

ja mam syna 6 lat i dawało radę :) co Ty wozisz :naughty:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: Luty 24, 2010, 08:18:59 _________________________________________________

:hi: tukan , masz wypasiona subarynke w popisie :kox:

no nie zła :) tylko mało dopracowana jak na tyle pracy :)

Ale cena jest adekwatna,do profeski przeróbki bo 26 tys za auto do sportu to nie wielka cena :)

Niepotrzebnie sprzedawałeś swojego "Krwistego Szerszenia".. Toż to było dobpiero auto do sportu... Ta moc wręc "ociekająca" z progów i zderzaka :polew: :polew: :polew:

Odezwal sie.Progi moze i byly toporne ale zderzaki byly fajne :good: A co do sportu to ty masz super fure :decayed: byle cos nie pekło kiedys jak dasz mu na zimnym :decayed:
Opublikowano

co tam słychac w wielkim świecie ?

czy Audi A6 C5 ma duzo więcej miejsca od A4 B6 ? zastanawiam sie nad wymianą samochodu na większy i mysle nad jakims niedrogim suvem lub własnie A6 , szukam czegos do 45-50tys cos polecicie ? myslałem nad grand vitara lub kia sportage ,w dieslu oczywiście, albo własnie A6 :mysli: Córeczka ma juz 8 miesięcy i niestety A4 to małe jak na auto rodzinne :disgust: przekonałem sie o tym pakujac sie na weekendowy wyjazd.

dużo wiecej ma miejsca

2.0 CRDi dobry silniczek :good:

Opublikowano

no właśnie o tym CRDI myslałem[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 14:07_________________________________________________

Boseron Jasne ze A6 ma wiecej miejsca :cool1: ale chcesz sie pakowac w C5 czyli starsza budę ?

starsza nie starsza ale wygląda prawie identycznie jak b6 tylko bardziej nadmuchana , środek bardzo podobny , gril, zegary podobne

Opublikowano
:hi: wszystkim
Opublikowano

starsza nie starsza ale wygląda prawie identycznie jak b6 tylko bardziej nadmuchana , środek bardzo podobny , gril, zegary podobne

Powiem tak, miałem A6, mam Subaru Imprezę, ostatnio mialem na miesiąc A4 B6 w Quattro od kumpla, i zamieniam Imprezę na A6 z powrotem tylko już nie w dieslu bo nie ma (bo 2,5 TDI=DRAMAT więc go nawet nie biore pod uwagę) a :quattro: musi być obowiązkowo :wink4:

Opublikowano
:bry::)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.