Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po co mi chip jak i tak Cie objezdzam :)

p.s. i zmien ramki bo te tak sie odbijaja ze zaslaniaja kapelusz :)

jakoś nie dałeś rady i nie ma c**ja żebyś mnie objechał jak bym wystartował z pełnej pary a nie puścił Cię na wjazd do połowy auta i dopiero wcisnął a i to nie dałeś rady :)

Felgi 17 do passata potrzebne z oponami w dobrym stanie. Jak ktoś ma jakieś info to proszę pisać

PS

A Ty zmień ten ksenon bo myślałem że objawienie jezusa :).

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak ja kocham ten specyficzny klimat na Krakowskich, nie ma dnia żeby ktoś sobie nawzajem nie dogryzał :kox::polew:

Do zobaczyska na spocie :hi:

Opublikowano

PABLO nikt tu sobie nie dogryza. Z tego co ja widzę to Tobie strasznie dogryzają, ale może jak byś zaczął jeździć do pracy autem, nie wymądrzał się, nie nosił tyle żelu, ściągnął okulary i branzoletę to zaczęli by Cie traktować na równi ze Sobą. Spróbuj :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

PABLO nikt tu sobie nie dogryza. Z tego co ja widzę to Tobie strasznie dogryzają, ale może jak byś zaczął jeździć do pracy autem, nie wymądrzał się, nie nosił tyle żelu, ściągnął okulary i branzoletę to zaczęli by Cie traktować na równi ze Sobą. Spróbuj :polew:

:blink::shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Witajcie, ależ jestem zmęczony po tym weekendzie, bardziej niż po całym tygodniu :polew:

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota i za akcje "sprawdź licznik" hheheheh

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za spota i za akcje "sprawdź licznik" hheheheh

a co to za akcja była ? Jakaś zorganizowana ?

No Ja dzis siedziałem na Targach wiec nie dałem rady sie pojawic :gwizdanie:

ps. siema :hi:

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota i za akcje "sprawdź licznik" hheheheh

:naughty: tylko dla odwaznych :cool1:

dzieki za spocika ;)

Opublikowano

po co mi chip jak i tak Cie objezdzam :)

p.s. i zmien ramki bo te tak sie odbijaja ze zaslaniaja kapelusz :)

jakoś nie dałeś rady i nie ma c**ja żebyś mnie objechał jak bym wystartował z pełnej pary a nie puścił Cię na wjazd do połowy auta i dopiero wcisnął a i to nie dałeś rady :)

Felgi 17 do passata potrzebne z oponami w dobrym stanie. Jak ktoś ma jakieś info to proszę pisać

PS

A Ty zmień ten ksenon bo myślałem że objawienie jezusa :).

pogadalibysmy jakby w polsce byl ruch prawostronny, zreszta pewnie jeszcze sie gdzies trafimy na pusto to pogadamy :)

[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 23:13_________________________________________________p.s. a na akcji licznik Siemianowi wyszlo rzeczywiscie 90kkm??

...after BURN??? :)

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota, Akcja Licznik przebiegła spokojnie na Krakowskich :naughty:

Opublikowano
licznik123.jpg:confused4:
Opublikowano

:decayed:

kto miał sprzęt?

Opublikowano

ja sprawdzałem w Bielsku z Mackiem tydzień temu, bo załatwił kabel 908

Opublikowano

gdzie Ci znikło 80kkm? za Odrą? :decayed:

Opublikowano

tia. Ja kto liczylem to znikneła połowa. Z tego co się dowiadywałem mogło to być spowodowanie limitami km przy niektórych leasingach w niemczech (co drugi przegląd cofają licznik o połowe). I wyjaśniło się dlaczego miałem rozrząd wymieniony przy 60 000km a nie, jak zaleca producent 120 000km.

Opublikowano

:decayed:

kto miał sprzęt?

u nas didi wariował :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, sa spece co jak skasują przebieg to VAGiem nie wychodzi :gwizdanie:

Opublikowano

tak, tak wiem.

Tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu że zrobili to po to żeby nie przekroczyc limitu km leasingu.

Bo wiadomo że firma leasingowa nie będzie sprawdzać w sterowniku silnika.

Przypuszczam że jeśli zrobili by to z premedytacją żeby oszukać przy sprzedaży, to jak to na niemców przystało, zrobili by to profesjonalnie i zmienili przebieg zarówno w liczniku jak i ECU.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.