Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

02b348e3868ac3f2med.jpg

panie pilocie, dziura... w baku :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe kiedy silnik w kosmos Ci wyleci :gwizdanie: 4550 obrotów ? ( cały czas 240 ? wiesz ze to nie możlwie tyle jechac caly czas ;P) ciekawe ile zieluch ma bo Ja mam 4 tys przy tej prędkosci :gwizdanie:

przez te 20 km praktycznie 80% czasu tak jechaliśmy bo po wyjezdzie z Krk nie było dużego ruchu.

No wiem że to nie jest zbyt zdrowe dla silnika... :gwizdanie: ale taka piękna autostrada...

Opublikowano

ALe przejazd od wielickiej do szarowa w tym tempie to 3-4 min...

Opublikowano

niop. W drodze powrotnej sprawdzaliśmy spalanie.

Przy normalnej jezdzie po zwykłej drodze ja miałem 7,9 zieluch 8,7 czy jakoś tak.

Na autostradzie przy jedzie na tempomacie 200km/h ja miałem sr. 11,9 zieluch 10,9

Opublikowano
  • Autor

Siemian to pisz czasem bardziej dokładnie a nie 20 km autostrady :polew: :polew: :polew: to tak jakbym Ci napisałe ze jechałem wielicką cały czas 220 km/h a potem że tylko przez 10 metrów :gwizdanie:

Opublikowano

no dobra ale ta autostrada w strone tarnowa tyle ma km...[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 23:34_________________________________________________na obwodnicy też było dość szybko ale co chwile ktoś zajezdzął droge więc jazda 220-100-220-100 itd itd...

Opublikowano

ciekawe kiedy silnik w kosmos Ci wyleci :gwizdanie: 4550 obrotów ? ( cały czas 240 ? wiesz ze to nie możlwie tyle jechac caly czas ;P) ciekawe ile zieluch ma bo Ja mam 4 tys przy tej prędkosci :gwizdanie:

przez te 20 km praktycznie 80% czasu tak jechaliśmy bo po wyjezdzie z Krk nie było dużego ruchu.

No wiem że to nie jest zbyt zdrowe dla silnika... :gwizdanie: ale taka piękna autostrada...

lepiej zmieniaj częściej olej jak tak dalej chcesz jezdzić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja myśle ze powinien cos niestety innego zmienic :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ja myśle ze powinien cos niestety innego zmienic :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:decayed: :decayed: :decayed:

ciekawe kiedy silnik w kosmos Ci wyleci :gwizdanie: 4550 obrotów ? ( cały czas 240 ? wiesz ze to nie możlwie tyle jechac caly czas ;P) ciekawe ile zieluch ma bo Ja mam 4 tys przy tej prędkosci :gwizdanie:

przez te 20 km praktycznie 80% czasu tak jechaliśmy bo po wyjezdzie z Krk nie było dużego ruchu.

No wiem że to nie jest zbyt zdrowe dla silnika... :gwizdanie: ale taka piękna autostrada...

lepiej zmieniaj częściej olej jak tak dalej chcesz jezdzić :wink4:

chyba w głowie :decayed:

Opublikowano

nie przetłumaczy

dojdzie dopiero jak coś się stanie i wtedy można będzie powiedzieć modny obecnie zwrot:

" ALLLLLEEEEEEEEE URWAŁ, ALE TO BYŁO DOBRE" :decayed:

Opublikowano

kontakt z mózgiem to masz dopiero po założeniu tego zestawu ze zdjęcia, przyjedz do mnie do pracy to pokaze Ci filmiki z wypadków moze Ci sie naleje do głowy :cool1:

Opublikowano

kontakt z mózgiem to masz dopiero po założeniu tego zestawu ze zdjęcia

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kontakt z mózgiem to masz dopiero po założeniu tego zestawu ze zdjęcia, przyjedz do mnie do pracy to pokaze Ci filmiki z wypadków moze Ci sie naleje do głowy :cool1:

mówisz... kurcze musze wypróbować na dłuższą mete :decayed: :decayed:

Opublikowano

wesolutko było widzę :decayed:

Opublikowano

oj wesoło :naughty:

tu na nikim nie pozostawiają suchej nitki :cool1:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Boseron, sprawozdanie siemian Ci napisał, fotki z tablicami wrzucił - działaj kolego :naughty:

Opublikowano

kontakt z mózgiem to masz dopiero po założeniu tego zestawu ze zdjęcia

:polew: :polew: :polew:

:good: [br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 09:32_________________________________________________http://wiadomosci.onet.pl/2143124,12,gra_ze_smiercia_szokujacy_program_w_telewizji,item.html
Opublikowano

Czytałem kiedyś o tym, ciekawy eksperyment...

Jedni zadawali ból drugim wbrew własnej woli tylko i wyłącznie dlatego że autorytet tak nakazał...

Z historii jednak takie zachowania nie powinny zaskakiwać :)

Opublikowano

siemka Pany :hi:

mam problemik ze swoim pasciem mianowicie pali mi sie cały czas kontrolka od ABS i ESP,teraz moje pytanie odnośnie czujnika kata skrętu g85 czy jest mozliwosc adaptacji na Vagu ????? czy tez trzeba go wymienić na nowy ?????

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.