Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :hi:

dawno mnie tu nie bylo gdyż moj net szlag trafił na spory czas :confused4: wpada ktos w niedziele na spota czy wszyscy kac po zlocie ?:P

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przyjedz, na pewno ktos bedzie :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Trzeniu Ozii mówi ze jestes parówa :gwizdanie:

Ty parówo......... :decayed:

Opublikowano

Pozdro z pijanej Bukowiny :polew:

Opublikowano

Kerczi jestes w pokoju :naughty:

Opublikowano

widzę że się dobrze bawicie :decayed:

mam nadzieję że do jutra wytrzeźwiejecie :naughty:

Opublikowano

widzę że się dobrze bawicie :decayed:

mam nadzieję że do jutra wytrzeźwiejecie :naughty:

Podjedź jutro na spota to zobaczysz felunek na moim paździochu :naughty:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 14:32_________________________________________________

Pozdro z pijanej Bukowiny :polew:

Eee rozmawiałem koło południa z Sokołem to był trzeźwy :decayed:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 14:34_________________________________________________

Witam! :hi:

dawno mnie tu nie bylo gdyż moj net szlag trafił na spory czas :confused4: wpada ktos w niedziele na spota czy wszyscy kac po zlocie ?:P

Ja będę :decayed:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 14:35_________________________________________________Kuźwa ale dzisiaj namęczyliśmy się ze starą kierownicą, jedna śruba była wyrobiona i nie było jak odkręcić dlatego trzeba było użyć innej techniki :decayed:

Nowa spasowała P&P :dance:

Opublikowano

Podjedź jutro na spota to zobaczysz felunek na moim paździochu :naughty:

Nie chce mi się , zresztą już mi wysyłałeś z 1000 fotek swojego auta na tych felgach :wink4:

Opublikowano

PABLO pochwal się fotkami

Opublikowano

W jego temacie o Audi w pierwszym poście są.. :gwizdanie:

Opublikowano

PABLO zmień telefon :cool1:

Opublikowano

No co z noki 3210 chcesz miec profi fote :decayed:

Opublikowano

Podjedź jutro na spota to zobaczysz felunek na moim paździochu :naughty:

Nie chce mi się , zresztą już mi wysyłałeś z 1000 fotek swojego auta na tych felgach :wink4:

Taa :polew::decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 02:47_________________________________________________

No co z noki 3210 chcesz miec profi fote :decayed:

Tukan za wysoko pojechałeś to jest 3310 :polew::decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 02:50_________________________________________________ :hi:

KUBICA2 :!: :!: :!:

Opublikowano

widze że Pablo leci ostro monologiem... :decayed:

Opublikowano

widze że Pablo leci ostro monologiem... :decayed:

Idę spać bo nad ranem przyjechałem a trzeba było wstać i oglądnąć za***isty wyścig :kox:

Opublikowano

Kubica 2 :good: Reno nie odpuszcza :oklaski:

Opublikowano

Siema Boseron :hi:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 09:22_________________________________________________Panowie gdzie można kupić w Niedziele żarniki 6000K H7 bo jeden mi się w nocy przepalił po wcześniejszej zmianie koloru na ok 8000K :?:

Tutaj ma gostek żarniki

http://moto.allegro.pl/item963584651_zarnik_xenon_ksenon_h7_h1_6000k_xenony_hid.html

Opublikowano

siema Pablo :hi:

Opublikowano
  • Autor

Siemka Panowie,

Założylem ankiete, mysle że czas zmienić dzień Naszych spocików :naughty: Miejsce myśle ze zostaje bez zmian a godzina do ustalenia :cool1:

Zapraszam do głosowania

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.