Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

czytałem to 2 dni temu m niestety smutna prawda, a bohater z tramwaju siedzi teraz koło mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem to 2 dni temu m niestety smutna prawda, a bohater z tramwaju siedzi teraz koło mnie :naughty:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o pomoc! Kumpel wpial mi sie vag do mojego audi bo chcialem zeby mi skasowal bledy ,(sprzed do cofania licznika)czyms takim(http://moto.allegro.pl/item974052537_polski_vag_2_5_usb_obd2_vw_audi_skoda_seat_f_v.html) i po wpiecu skasowal mi sie licznik mam 0 km przebiegu (nowka salonówka 96r.) ,dzieny tez jest 0 km,a na jego sprzecie nie moze mi zmienic licznika bo on ma do nowszych aut od 2000r.pomuzcie co mam zrobic..(klemy juz odpiołem)ok dwoch godzin temu. Pozdrowienia dla wszyskich posiadaczy audi A4!kto by mi to zrobił w Krokowie z klubowiczów i ile by to kosztowało mniej wiecej??[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 23:33_________________________________________________sory ale cos mi sie wieszało i myslalem nie nie dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie tylko kilometry Ci sie zawiesiły..... ale juz nie wklejaj bo spamujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemian pochwal się :good:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________ma ktoś układ w Tawie ? z wyjątkiem Pabla uprzedzam odpowiedz :naughty:

Robert MIAZGA :) tyle Ci powiem :) Jutro podjadę to zobaczysz :)

Kerczi dzięki :hi::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemian zrobisz co masz zrobic i bedziemy kwita :evil:

ale autko nabiera KOXu :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za spocika.

Mam nadzieje że nowi koledzy będą uczęszczać na spociki :naughty:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 01:14_________________________________________________

Przemian pochwal się :good:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________ma ktoś układ w Tawie ? z wyjątkiem Pabla uprzedzam odpowiedz :naughty:

Do której chcesz numer :?: :naughty::decayed:

Już dawno nie chodzę do tej lansiarni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za spocika.

Mam nadzieje że nowi koledzy będą uczęszczać na spociki :naughty:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 01:14_________________________________________________

Przemian pochwal się :good:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________ma ktoś układ w Tawie ? z wyjątkiem Pabla uprzedzam odpowiedz :naughty:

Do której chcesz numer :?: :naughty::decayed:

Już dawno nie chodzę do tej lansiarni :wink4:

:polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślenie Pabla...

Mieć układu= mieć numer...

Kurcze mam układy w Policji, Straży Pożarnej, US, ZUS, a zaraz jak wejde na google to będe miał prawie wszędzie układy... Ale ze mnie gość...

A tak w ogóle to Pablo kto Cie pytał o zdanie... takie rzecy to tylko na PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślenie Pabla...

Mieć układu= mieć numer...

Kurcze mam układy w Policji, Straży Pożarnej, US, ZUS, a zaraz jak wejde na google to będe miał prawie wszędzie układy... Ale ze mnie gość...

A tak w ogóle to Pablo kto Cie pytał o zdanie... takie rzecy to tylko na PW :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza.. :gwizdanie: :gwizdanie:

Pewnie wszyscy na PW gadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:39_________________________________________________

A tak w ogóle to Pablo kto Cie pytał o zdanie... takie rzeczy to tylko na PW :decayed:

:kox::decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo to masz teraz juz jarzmo z tym PW, mysle ze wieszke nawet od Siemiana,

jak bedziesz komentowal moj post to na PW rzecz jasna :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślenie Pabla...

Mieć układu= mieć numer...

Kurcze mam układy w Policji, Straży Pożarnej, US, ZUS, a zaraz jak wejde na google to będe miał prawie wszędzie układy... Ale ze mnie gość...

A tak w ogóle to Pablo kto Cie pytał o zdanie... takie rzecy to tylko na PW :decayed:

Te prendzel nie powtarzaj się bo błazna z siebie robisz eskimosie :wink4:

A o myśleniu to się nie wypowiadaj bo ciężko to u Ciebie wygląda a zwłaszcza za kierownicą..

A zachowanie niektórych osób tutaj sprawia że człowiek czuję się jak by czytał A4-Debil.pl a nie na A4-klub.pl

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...