Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czytałem to 2 dni temu m niestety smutna prawda, a bohater z tramwaju siedzi teraz koło mnie :naughty:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

bardzo prosze o pomoc! Kumpel wpial mi sie vag do mojego audi bo chcialem zeby mi skasowal bledy ,(sprzed do cofania licznika)czyms takim(http://moto.allegro.pl/item974052537_polski_vag_2_5_usb_obd2_vw_audi_skoda_seat_f_v.html) i po wpiecu skasowal mi sie licznik mam 0 km przebiegu (nowka salonówka 96r.) ,dzieny tez jest 0 km,a na jego sprzecie nie moze mi zmienic licznika bo on ma do nowszych aut od 2000r.pomuzcie co mam zrobic..(klemy juz odpiołem)ok dwoch godzin temu. Pozdrowienia dla wszyskich posiadaczy audi A4!kto by mi to zrobił w Krokowie z klubowiczów i ile by to kosztowało mniej wiecej??[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 23:33_________________________________________________sory ale cos mi sie wieszało i myslalem nie nie dochodzi.

Opublikowano

czyli nie tylko kilometry Ci sie zawiesiły..... ale juz nie wklejaj bo spamujesz

Opublikowano

Przemian pochwal się :good:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________ma ktoś układ w Tawie ? z wyjątkiem Pabla uprzedzam odpowiedz :naughty:

Robert MIAZGA :) tyle Ci powiem :) Jutro podjadę to zobaczysz :)

Kerczi dzięki :hi::kox:

Opublikowano

Przemian zrobisz co masz zrobic i bedziemy kwita :evil:

ale autko nabiera KOXu :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dzięki panowie za spocika.

Mam nadzieje że nowi koledzy będą uczęszczać na spociki :naughty:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 01:14_________________________________________________

Przemian pochwal się :good:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________ma ktoś układ w Tawie ? z wyjątkiem Pabla uprzedzam odpowiedz :naughty:

Do której chcesz numer :?: :naughty::decayed:

Już dawno nie chodzę do tej lansiarni :wink4:

Opublikowano

Dzięki panowie za spocika.

Mam nadzieje że nowi koledzy będą uczęszczać na spociki :naughty:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 01:14_________________________________________________

Przemian pochwal się :good:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________ma ktoś układ w Tawie ? z wyjątkiem Pabla uprzedzam odpowiedz :naughty:

Do której chcesz numer :?: :naughty::decayed:

Już dawno nie chodzę do tej lansiarni :wink4:

:polew: :polew:
Opublikowano

Myślenie Pabla...

Mieć układu= mieć numer...

Kurcze mam układy w Policji, Straży Pożarnej, US, ZUS, a zaraz jak wejde na google to będe miał prawie wszędzie układy... Ale ze mnie gość...

A tak w ogóle to Pablo kto Cie pytał o zdanie... takie rzecy to tylko na PW :decayed:

Opublikowano

Myślenie Pabla...

Mieć układu= mieć numer...

Kurcze mam układy w Policji, Straży Pożarnej, US, ZUS, a zaraz jak wejde na google to będe miał prawie wszędzie układy... Ale ze mnie gość...

A tak w ogóle to Pablo kto Cie pytał o zdanie... takie rzecy to tylko na PW :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bry :hi: :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tu taka cisza.. :gwizdanie: :gwizdanie:

Pewnie wszyscy na PW gadają...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: wszystkim :)
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:39_________________________________________________

A tak w ogóle to Pablo kto Cie pytał o zdanie... takie rzeczy to tylko na PW :decayed:

:kox::decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pablo to masz teraz juz jarzmo z tym PW, mysle ze wieszke nawet od Siemiana,

jak bedziesz komentowal moj post to na PW rzecz jasna :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Myślenie Pabla...

Mieć układu= mieć numer...

Kurcze mam układy w Policji, Straży Pożarnej, US, ZUS, a zaraz jak wejde na google to będe miał prawie wszędzie układy... Ale ze mnie gość...

A tak w ogóle to Pablo kto Cie pytał o zdanie... takie rzecy to tylko na PW :decayed:

Te prendzel nie powtarzaj się bo błazna z siebie robisz eskimosie :wink4:

A o myśleniu to się nie wypowiadaj bo ciężko to u Ciebie wygląda a zwłaszcza za kierownicą..

A zachowanie niektórych osób tutaj sprawia że człowiek czuję się jak by czytał A4-Debil.pl a nie na A4-klub.pl

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.