Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Cuber i Themon , wszystkiego najlepszego :wink4:

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 00:16_________________________________________________Dobrej nocki , niech ktoś później zgasi :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na dziś koniec siedzenia jak dla mnie juz i tak mam dość. Dobrej nocy Dziewczęta. :hi:

Opublikowano

Sto lat wyczesańcze . Ja tu w Wawce pije za wasze zdrowie :drunk::dance::drunk::dance: :drool: :thumbup:

Opublikowano

:hi:

Cuber i Themon , wszystkiego najlepszego :wink4:

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 00:16_________________________________________________Dobrej nocki , niech ktoś później zgasi :cool1:

Ok no to gasimy :hi:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Siemka

Opublikowano

:hi:

Najlepsze życzenia (choć spóźnione) dla solenizantów... zdrowia Panowie :thumbup:

Opublikowano

Dzięki piękne za życzonka :):decayed:

Opublikowano

fakkkk..... wczoraj pocałowałem klamke w galerii :kwasny: teraz widzę że się terminaż spota zmienił :disgust: nie pasi nie pasi co was podkusiło na prawie środek tygodnia źle było w niedzielę frekwencja pewnie spadnie

Opublikowano

We wtorek jest duzo wiecej ludzi niz w niedziele :wink4: I wg mnie termin jest ok

Opublikowano

Jak ktoś wali kartę podbić na pierwszą zmianę to może i tak cóż trza się będzie dopasować chociaż w tygodniu kiepsko u mnie z wieczorami niedzielę miałem free z wtorkiem już gorzej trudno lajf yst brutal end full of zasadzkas

Opublikowano

dokladnie wtorek podniosl frewkwencje

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:siema:

SieCi

Opublikowano

dobrydeń

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 11:32_________________________________________________ale spoty są na dachu czy dalej na piętrze bo wczoraj się zapuściłem na dach i nie wiem czy cuber tak już tą papę zmarnował czy to dalej ten remont jest bo nie widzę żeby się tam dało stanąć ?

Opublikowano

dobrydeń

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 11:32_________________________________________________ale spoty są na dachu czy dalej na piętrze bo wczoraj się zapuściłem na dach i nie wiem czy cuber tak już tą papę zmarnował czy to dalej ten remont jest bo nie widzę żeby się tam dało stanąć ?

:hi: :hi:

tak na dachu, troche ja ostatnio przytarlismy :wink4:

Opublikowano

dobrydeń

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 11:32_________________________________________________ale spoty są na dachu czy dalej na piętrze bo wczoraj się zapuściłem na dach i nie wiem czy cuber tak już tą papę zmarnował czy to dalej ten remont jest bo nie widzę żeby się tam dało stanąć ?

:hi: :hi:

tak na dachu, troche ja ostatnio przytarlismy :wink4:

Tak się zastanawiam jak tam są kamery to maja nasze blachy... Więc mają do kogo przyjść po kasę na naprawę dachu :gwizdanie:

Opublikowano

dobrydeń

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 11:32_________________________________________________ale spoty są na dachu czy dalej na piętrze bo wczoraj się zapuściłem na dach i nie wiem czy cuber tak już tą papę zmarnował czy to dalej ten remont jest bo nie widzę żeby się tam dało stanąć ?

:hi: :hi:

tak na dachu, troche ja ostatnio przytarlismy :wink4:

Tak się zastanawiam jak tam są kamery to maja nasze blachy... Więc mają do kogo przyjść po kasę na naprawę dachu :gwizdanie:

Jak do tej pory nie przyszli,to juz nie -przyjda :wink4:
Opublikowano

dobrydeń

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 11:32_________________________________________________ale spoty są na dachu czy dalej na piętrze bo wczoraj się zapuściłem na dach i nie wiem czy cuber tak już tą papę zmarnował czy to dalej ten remont jest bo nie widzę żeby się tam dało stanąć ?

:hi: :hi:

tak na dachu, troche ja ostatnio przytarlismy :wink4:

Tak się zastanawiam jak tam są kamery to maja nasze blachy... Więc mają do kogo przyjść po kasę na naprawę dachu :gwizdanie:

to niech nas wszystkich pozwa i udowodnia ze na skutek naszej jazdy akurat dach zostal zniszczony :)

Opublikowano

No z tego co widziałem to jedna strona jest zamknięta więc pewnie po legalu tam wjechać nie można a pewnie z racji tego że ten dach to tylko my im obstawiamy i inne marki :thumbdown: to się im pewnie z tym remontem nie śpieszy bo i po co więc tylko patrzeć jak nas z tamtąd pogonią :disgust: To jak już takie zmiany to i może miejsce zmienić np na Reala przy Bora tam też jest parking kryty na pietrze praktycznie pusty jak by padało a jak jest słońce to spoty mogłyby być po przeciwnej stronie na lotnisku pusto coś upalić można Siemian mógłby w końcu włożyć dwójkę przed zjazdem :naughty: i jakiegoś grila na kolektorze u niego by można po legalu rozpalić

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.