Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo ja Cie swoim 2.0tdi objade :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo ja Cie swoim 2.0tdi objade :)

No nie wiem bo ostatnio Cię zrobiłem jak chciałem na al. Powstania Warszawskiego jak wracaliśmy ze spota ale byłem wtedy jeszcze na 16" :)

Ale tak czy siak żałuję że kupiłem z tym motorem bo po roku od kupna się zarejestrowałem na forum, gdybym to wcześniej zrobił to szukał bym 1.8T AJL albo 2.8 V6 30V które podobno pali minimalnie mniej niż moje 2.6..

KERCZI przyjedź jutro na Bora Bora to się sprawdzimy :D

Opublikowano

to pablo swap na 2.8 dyfer do tyłu i będzie pusia

Opublikowano

to pablo swap na 2.8 dyfer do tyłu i będzie pusia

Taa najlepiej swap na 2.7 Biturbo z Twojej S4 i nie ma c**ja we wśi na jednej ośce :polew:

Tak jak zrobił Nosb ze swapem, masakra :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_a4s4_prosie_stajl_zderzak_rs4_19_rh_bixenon_gwint_hr_itp-t32012.0.html

Opublikowano

Ale Nosb to sypia ze swoim autem w garażu :kox:

Do tego wiele rzeczy gość robi Sobie sam i ma o tym jakies pojęcie...

Opublikowano

Ale Nosb to sypia ze swoim autem w garażu :kox:

Do tego wiele rzeczy gość robi Sobie sam i ma o tym jakies pojęcie...

Dokładnie :naughty: hehe

Opublikowano
1274553247_by_Oustfor_500.jpg
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
Opublikowano

Jakie to stare ale dalej rozpierdziela system :decayed:

Opublikowano

Pablo ja Cie swoim 2.0tdi objade :)

No nie wiem bo ostatnio Cię zrobiłem jak chciałem na al. Powstania Warszawskiego jak wracaliśmy ze spota ale byłem wtedy jeszcze na 16" :)

Ale tak czy siak żałuję że kupiłem z tym motorem bo po roku od kupna się zarejestrowałem na forum, gdybym to wcześniej zrobił to szukał bym 1.8T AJL albo 2.8 V6 30V które podobno pali minimalnie mniej niż moje 2.6..

KERCZI przyjedź jutro na Bora Bora to się sprawdzimy :D

OK!!

od 0 do 150

Opublikowano

Pablo ja Cie swoim 2.0tdi objade :)

No nie wiem bo ostatnio Cię zrobiłem jak chciałem na al. Powstania Warszawskiego jak wracaliśmy ze spota ale byłem wtedy jeszcze na 16" :)

Ale tak czy siak żałuję że kupiłem z tym motorem bo po roku od kupna się zarejestrowałem na forum, gdybym to wcześniej zrobił to szukał bym 1.8T AJL albo 2.8 V6 30V które podobno pali minimalnie mniej niż moje 2.6..

KERCZI przyjedź jutro na Bora Bora to się sprawdzimy :D

OK!!

od 0 do 150

Ok zobaczymy jak teraz mi pójdzie na 19" :naughty:

Opublikowano

ja tez mam 18 wiec nie ma wielkiej roznicy

Opublikowano
:hi::)
Opublikowano

:hi::)

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi::)

:hi: :hi: :hi:

Kerczi zrezales juz te ledy z tylu? :decayed:

Opublikowano

Pany, lepsze filtry Knecht'a czy Mann'a :?:

Opublikowano

ja uzywam knechta ale chyba jeden pieron :)

David w weekend rezamy z Zieluchem :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi: krakowiaki

Panowie wybieram się za tydzień do Zakopca czy mam się spodziewać jakiś niespodzianek po drodze :cool1: , bo zastanawiam się czy dojadę tam spokojnie czy zostać w domu i :drunk:

jest przebudowa w Libertowie zakopianki ,jedz na Skawinę i omiń to Sobie ,bo zapewne w piątek to będą korki

Dzięki :decayed:

tBIri.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.