Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co Pablo? 1000pln????

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja strzele z buta

Opublikowano

ja strzele z buta

no za 20 zł :naughty:
Opublikowano

właśnie jużpostawiłem :>

Opublikowano

to co Pablo? 1000pln????

Pablo ja Ci tam kiedyś wisiałem 400 stówy - to ja bym Ci je teraz oddał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja strzele z buta

ja wole ze sprzęgła :decayed:

Opublikowano

Kuwafa jak zapodam temat to zaraz jakies kłótnie i spory jest taka A6 3.2FSI w dobrej cenie ale się raczej chyba w nią nie ubieram bo komu potem taką egzotykę lunę a tu się z tego zaraz zawody kogutów wzięły ale fajnie coś się dzieje to o której jutro

Opublikowano

Kuwafa jak zapodam temat to zaraz jakies kłótnie i spory jest taka A6 3.2FSI w dobrej cenie ale się raczej chyba w nią nie ubieram bo komu potem taką egzotykę lunę a tu się z tego zaraz zawody kogutów wzięły ale fajnie coś się dzieje to o której jutro

:cool1:
Opublikowano

Tomek daj sobie spokoj z 3.2, fajny silnik poki nie Twoj :)

Stacja beznynowa - problem

osiagie - nie powalaja

sprzedaz auta - bujana na calego - na ten silnik musi byc amator

no chyba ze lubisz wyzwania :)))))))))))

Opublikowano

ja tez mam 18 wiec nie ma wielkiej roznicy

Tak ale jakie ty masz kapcie a jakie ja mam :decayed:

O cholera KERCZI widzę że będzie jutro dobry spontan przez nasze zawody :polew:

Ja będę po 22:00 u siebie także gdzieś koło 22:30 będę na Bora :naughty:

Opublikowano

Tomek daj sobie spokoj z 3.2, fajny silnik poki nie Twoj :)

Stacja beznynowa - problem

osiagie - nie powalaja

sprzedaz auta - bujana na calego - na ten silnik musi byc amator

no chyba ze lubisz wyzwania :)))))))))))

właśnie to co wymieniłeś mnie wzdrygało przed tym autem chciałem zasięgnąc opinii od kogoś kto tym jeździ a nie reportera z auto motor sport-u który nie musi się martwić o koszty tego utrzymania zresztą tak jak ktoś napisał i ja też tak czytałem że miedzy 2.0 a 3.2 nie ma jakiejś przepaści a koszty przywozu takiego smoka (akcyza) to porażka a ty Kerczi masz przej..... wczoraj na ciebie czekaliśmy blisko do 22 bo miałeś być z jakimiś wymodzonymi ledami i tak nas wyjeb.... :chytry:

Opublikowano

ja tez mam 18 wiec nie ma wielkiej roznicy

Tak ale jakie ty masz kapcie a jakie ja mam :decayed:

baletnica :hahaha:

Opublikowano

Tomek daj sobie spokoj z 3.2, fajny silnik poki nie Twoj :)

Stacja beznynowa - problem

osiagie - nie powalaja

sprzedaz auta - bujana na calego - na ten silnik musi byc amator

no chyba ze lubisz wyzwania :)))))))))))

właśnie to co wymieniłeś mnie wzdrygało przed tym autem chciałem zasięgnąc opinii od kogoś kto tym jeździ a nie reportera z auto motor sport-u który nie musi się martwić o koszty tego utrzymania zresztą tak jak ktoś napisał i ja też tak czytałem że miedzy 2.0 a 3.2 nie ma jakiejś przepaści a koszty przywozu takiego smoka (akcyza) to porażka a ty Kerczi masz przej..... wczoraj na ciebie czekaliśmy blisko do 22 bo miałeś być z jakimiś wymodzonymi ledami i tak nas wyjeb.... :chytry:

No właśnie KERCZI czekaliśmy prawie do 22 na Ciebie jak krowy pasące się na łące :ranting1: :D[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:28_________________________________________________Sokolnh wpadnij swoim przyszłym monsterem :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jeszcze Pablo mówił Kerczi będzie z vagiem to się ucieszyłem bo robiłem wcześniej adaptacje czujnikow od xenonów i zapomniałem że w bagażniku były 3 zgrzewki wody a auto nie powinno być niczym obciążone przy tej adaptacji więc liczyłem że sobie to poprawie bo tam beton równo i w miarę ciemno więc widac będzie jak lampy się ustawily a tu QPA :disgust:

Opublikowano

załóżcie się o 1000PLN i jazda , tak to zero emocji :kox:

Dobra jeśli ja wygram to dajesz kasę a jeśli przegram to dajesz Kercziemu :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:30_________________________________________________

jeszcze Pablo mówił Kerczi będzie z vagiem to się ucieszyłem bo robiłem wcześniej adaptacje czujnikow od xenonów i zapomniałem że w bagażniku były 3 zgrzewki wody a auto nie powinno być niczym obciążone przy tej adaptacji więc liczyłem że sobie to poprawie bo tam beton równo i w miarę ciemno więc widac będzie jak lampy się ustawily a tu QPA :disgust:

Przyjedź jutro Tomek, wiesz gdzie i o której porze :wink4:

Opublikowano

Ten kto przegra to kupuje neony i do jesieni ma z tym jeździć

Opublikowano

Ten kto przegra to kupuje neony i do jesieni ma z tym jeździć

Czemu nie :polew:

Opublikowano

Ten kto przegra to kupuje neony i do jesieni ma z tym jeździć

Czemu nie :polew:

Ale to tak po bandzie wkoło ramek od tablic też

Opublikowano

Ten kto przegra to kupuje neony i do jesieni ma z tym jeździć

Czemu nie :polew:

Ale to tak po bandzie wkoło ramek od tablic też

:mysli: :mysli: :mysli:

To już musi na to wyrazić zgodę KERCZI :decayed:

Opublikowano
! :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.