Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten kto przegra to kupuje neony i do jesieni ma z tym jeździć

Czemu nie :polew:

Ale to tak po bandzie wkoło ramek od tablic też

:mysli: :mysli: :mysli:

To już musi na to wyrazić zgodę KERCZI :decayed:

Widzę że jak Pudzian pewny jesteś zwycięstwa

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ten kto przegra to kupuje neony i do jesieni ma z tym jeździć

Czemu nie :polew:

Ale to tak po bandzie wkoło ramek od tablic też

:mysli: :mysli: :mysli:

To już musi na to wyrazić zgodę KERCZI :decayed:

Widzę że jak Pudzian pewny jesteś zwycięstwa

Byłbym pewny jak bym założył 16" z powrotem bo teraz to muł wielki się zrobił, ale ciekawy jestem bardzo wyniku :naughty:

To co panowie niech ktoś weźmie kamerę bo będzie co potem oglądać a szykują się inne ciekawe pojedynki z innych klubów :naughty:

Tylko cholera żeby nie lało bo będzie większa frekwencja :)

Opublikowano

ja staje do wyscigu jak polozysz Pablo na stol 1000pln

Neony nie wchodza w gre bo akurat nie mialbys nic do stracenia....

Opublikowano

ja staje do wyscigu jak polozysz Pablo na stol 1000pln

Neony nie wchodza w gre bo akurat nie mialbys nic do stracenia....

Jak to nie przecież nie mam neonów pod autem :decayed:

Opublikowano

ale nie zmienilyby designu auta zazbytnio :polew: :polew: :polew:

to jak??? ostatecznie to tylko 1000pln

Opublikowano
  • Autor

To co panowie niech ktoś weźmie kamerę bo będzie co potem oglądać a szykują się inne ciekawe pojedynki z innych klubów

jak co tydzien czyli jak zwykle gówno z tego będzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Pablo załóż sie a nie pier**lcie o glupotach bo ten ma 18-stki a ten 19stki a pomyślałeś o tym ile Twoje wazy a ile Kercziego jak tak wypisujesz o tych felgach ?

To moze Pablo dołozymy do twojego autka 200 kg i wtedy stańcie :kox:

Opublikowano

dobra moze byc 500pln

Opublikowano

To co panowie niech ktoś weźmie kamerę bo będzie co potem oglądać a szykują się inne ciekawe pojedynki z innych klubów

jak co tydzien czyli jak zwykle gówno z tego będzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Pablo załóż sie a nie pier**lcie o glupotach bo ten ma 18-stki a ten 19stki a pomyślałeś o tym ile Twoje wazy a ile Kercziego jak tak wypisujesz o tych felgach ?

O nic się nie będziemy zakładać przyjedziemy i się sprawdzimy tak jak na początku mówiliśmy :)

No tak jego audika więcej waży ale na pewno trzyma bardziej serie niż moja, zresztą nie ma co gdybać jutro wszystko wyjdzie :naughty:

Opublikowano

Pablo ja staje na kreske tylko jak stawiasz kase, inaczej szkoda mi dwumasa

Opublikowano
  • Autor

przecież Kerczi jasno określił kiedy bedzie się scigał :gwizdanie:

Pablo wiesz ile to jest 200 kg ? Bo najwyrazniej z tego co piszesz to nie wiesz :cool1:

Opublikowano

moja Wazy 1565Kg plus z jakies 35kg dodatkowo na felgi czyli przyjmijmy 1600kg

Opublikowano
  • Autor

moja Wazy 1565Kg plus z jakies 35kg dodatkowo na felgi czyli przyjmijmy 1600kg

o prosze no to ok 280 kg róźnicy hehehe

Opublikowano

dobra moze byc 500pln

:polew: :polew: zbierasz na ledy do tyłu :polew:
Opublikowano

nie, na dwumas ;p

Pablo to jak???

Deal stoi??

Opublikowano

Pablo założy się jak bezie miał GTRA :tongue4:

Opublikowano

dobra moze byc 500pln

:polew: :polew: zbierasz na ledy do tyłu :polew:

ledy juz czekaja, w sobote jak sie uda beda siedzialy w samochodzie :)

Opublikowano

Cuber wiem ile to jest 200KG.

KERCZI przecież nie było nic na początku o kasie tylko żeby się sprawdzić a dopiero później Trzeniek czy ktoś inny zaproponował żeby się ścigać o kasę.

Nie chcesz się sprawdzić to nie, ja jestem nie mal pewny wyniku ale nie będę wyciągał kasy na takie rzeczy bo mam dość innych wydatków w razie gdybym przegrał.

Opublikowano

no przeciez podobno robil mnie jak chcial gdzies na alejach wiec w czym problem?!

Opublikowano

przerzedł do wątku Mirona lub Siemiana :naughty:

Opublikowano

no ale jak jestes niemal pewny wyniku to w czym problem bedziesz mial akurat 500pln na te wydatki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.