Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, autokomis grand kolo arge, kowalskiego, chlopow z symultanki :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo był obczaić z kolegami :decayed::)

Nie byłem tylko codziennie tam przejeżdżam :tongue4:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 19:10_________________________________________________Za chwile będę tam przejeżdżać to sprawdzę :decayed:

troche Was ponioslo bo tego komisu na opolskiej juz nie ma :)

To tylko potwierdza spostrzegawczość Pabla... :polew::decayed: :decayed:

Ale nie czepiajmy się go... Chłopak jest teraz zapracowany. Do jego świadomości ta informacja dotrze dopiero za ok. 2 tygodnie :decayed::wink4::tongue4:

Opublikowano

Pablo jeździ po prostu tak szybko że obraz mu się rozmywa a odkąd przyciemnił szyby to już wogóle takich drobnych szczegółów jak komis nie zauważa :kox:

Opublikowano

PABLO widzi to co mu pokaże GPS z wgranymi mapami z przed roku. PABLO od roku jeździ do roboty tramwajem i na szybie przykleja GPS z zaplanowana trasą żeby nie zabłądzić

Opublikowano

Pablo jeździ po prostu tak szybko że obraz mu się rozmywa a odkąd przyciemnił szyby to już wogóle takich drobnych szczegółów jak komis nie zauważa :kox:

a ja myśle że jezdzi tak szybko że zakrzywił czasoprzestrzeń i u niego poprostu jest dopiero grudzień 2008 :decayed:

Opublikowano

nudni już jesteście

Nic tylko Pablo , Pablo , Pablo :cool1:

Opublikowano

Pablo jeździ po prostu tak szybko że obraz mu się rozmywa a odkąd przyciemnił szyby to już wogóle takich drobnych szczegółów jak komis nie zauważa :kox:

a ja myśle że jezdzi tak szybko że zakrzywił czasoprzestrzeń i u niego poprostu jest dopiero grudzień 2008 :decayed:

biorąc pod uwagę że zostawia 4 ślady teoria z zakrzywieniem jest godna rozważenia :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

robi się coś w stylu "twoja stara..." to teraz będzie "PABLO ..." :decayed:

Opublikowano

robi się coś w stylu "twoja stara..." to teraz będzie "PABLO ..." :decayed:

tyle ze nie wiem czy bedzie to az tak smieszne no bo jak?!

PABLO klaszcze u Rubika??

albo PABLO ciagnie rzepe w familiadzie???

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko PABLO potrafi wetrzeć ręce w krem

tylko PABLO jadąc autem zostawia 4 ślady

tylko PABLO potrafi namierzyć Cię GPS-em

Opublikowano
  • Autor

Panowie znowu lejce pusciły? :cool1:

HAMOWAĆ BAJERE!!!!

Opublikowano

Panowie znowu lejce pusciły? :cool1:

HAMOWAĆ BAJERE!!!!

:good: :good: :good:

Opublikowano

lizus :tongue4:

Opublikowano

:good: :good: :good:

lizus :tongue4:

Popatrz na minki i sam powiedz kto jest lizus...

Opublikowano

おはようございます wszystkim :hi:

Tak czytam i chyba Konopnicka wstanie z grobu i napisze II część "Naszej Szkapy" z Pablem w roli głównej bo tak po nim jeździcie

Opublikowano

no... niektórzy są strasznie monotematyczni...

a tak w ogóle to .... gdzie jest kur.... słońce ? :disgust:

Opublikowano

U mnie nad morzem :> wrzuciłem dyche do automatu na plaży i mam tak mieć do poniedziałku :naughty:

p1030316r.jpg

Opublikowano

słońce masz w egipcie jak coś i drogi na motor też tam są lepsze :naughty:

Opublikowano

Nie trzeba lecieć do Egiptu serio mówię wam tu jest taka pogoda od zeszłego piątku wtedy trochę kropiło a od soboty jest spoko upału nie ma ale jest cały czas słońce aż mi się nie chce wierzyć co się dzieje u was w Kraku to zdjęcie wyżej jest z dzisiaj z rana teraz się coś na wieczór przychmurzyło ale zapowiadają że ma być dalej słońce

Opublikowano

słońce masz w egipcie jak coś i drogi na motor też tam są lepsze :naughty:

taaaa i jeszcze jakiś wielbłąd zawsze wyskoczy :decayed:

Tomek , widoczek super! Międzyzdroje?[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 00:17_________________________________________________cześć Bosy Neronie , tfuuu ... Boseronie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.