Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: ta a7 fajna ale nie rzuca na kolana
Opublikowano

:hi: ledwo zyje po weekendzie, masakra.... :wallbash:

a co wróciłeś z love parade? :decayed:

Eee tam Love Parade to pikus przy tym co ja przeszedlem :evil:

Kope lat bo spota przeniesliscie na wtorek kiedy to normalni ludzie pracuja... :gwizdanie:

Prawie doszedlem do siebie i musze isc na 15-ta do roboty, zastanawiam sie tylko jak tam trafie bez nawigacji Pabla :mysli:

Opublikowano

Moze i ja bym dzis podjechal na spota :mysli: kto dzis bedzie bo ostatnio przyjechalem i bylo nas chyba 4 :gwizdanie:

Opublikowano

Moze i ja bym dzis podjechal na spota :mysli: kto dzis bedzie bo ostatnio przyjechalem i bylo nas chyba 4 :gwizdanie:

ja wpadne ;)

:bry:

Opublikowano
  • Autor

Cuber dzieki za drina/y....

:wink4:

Opublikowano

Witajcie.

Bedzie ktos dzisiaj na spocie?? Bo jesli mi sie uda to wpadlbym do was gdyz mam kilka pytan i potrzebuje malej pomocy.

Co prawda jestem nowy ale skierowal mnie tutaj Przemek TDI wiec pewnie wiedzial co robi. Pozdro i mam nadzieje ze do zobaczenia.

Opublikowano

wpadajcie a raczej przyjedzcie, bedzie duzo osob...

Opublikowano

a Jarko za podwozke...

:wink4: znalazłeś klucze :?: :polew:

BTW ja nie wiem czy wstanę na spota, a chętnie bym podjechał...

Opublikowano

a Jarko za podwozke...

:wink4: znalazłeś klucze :?: :polew:

BTW ja nie wiem czy wstanę na spota, a chętnie bym podjechał...

Przyjedz dawno Cie nie widzialem :gwizdanie: ja postaram sie byc :)
Opublikowano

Spoko Jarko ja Cie obudze :)

Opublikowano

Spoko Jarko ja Cie obudze :)

Nie dzwoń wcześniej jak o 19.00 to dojadę na 20.00...

I jak to moja żona powiada: Chcesz go obudzić to dzwoń do skutku :decayed:

Opublikowano

Graba wszystkim

W końcu palma nad morzem z tego co wiem to teraz u was leje jednak jest sprawiedliwość :naughty:

Opublikowano

Tyle że my się cieszymy z tego, w końcu nie ma tej duchoty :tongue4:

Opublikowano

Graba wszystkim

W końcu palma nad morzem z tego co wiem to teraz u was leje jednak jest sprawiedliwość :naughty:

:good:

Tyle że my się cieszymy z tego, w końcu nie ma tej duchoty :tongue4:

:good:

Opublikowano

ale akurat tutaj nie ma takich upałów słonko "0" chmurki na niebie i przyjemny lekki wiaterek nie czuć patelni temp. tak trochę ponad 25st. więc jak dla mnie OK morze jest ciepłe można siedzieć godzinami bo ostatnimi laty to nogi bolały jak się wchodziło a teraz jest jak w jeziorze

Opublikowano

http://nk.pl/profile/8989607/gallery/album/2/49

:polew: :polew: :naughty: :naughty: :decayed:

PABLO opis:

"Audiola po metamorfozie:)

Felunek 19", ściema szyb, lampy LED i wiele innych.

Zdjęcia wystawione na prośbę pewnej osoby;) Part 2."

Wiele innych typu: neony wokół auta, chromowane dywaniki, ledowa gałka zmiany biegów, hel w oponach itd :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

http://nk.pl/profile/8989607/gallery/album/2/49

:polew: :polew: :naughty: :naughty: :decayed:

PABLO opis:

"Audiola po metamorfozie:)

Felunek 19", ściema szyb, lampy LED i wiele innych.

Zdjęcia wystawione na prośbę pewnej osoby;) Part 2."

Wiele innych typu: neony wokół auta, chromowane dywaniki, ledowa gałka zmiany biegów, hel w oponach itd :naughty: :naughty:

A wrzuciłem bo mnie naciskali :decayed:

NEX neonów już nie ma :polew::decayed:

Kurde chłopaki na spocie a tu taki mam zajeb w robocie z tą przebudową :wallbash:

Opublikowano

i tak leje więc nie masz czego żałować :)

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spocika :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.