Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale się pogoda spierdzieliła :disgust: :disgust: :disgust:

:good:

Jestem tego samego zdania :good::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzę że codzienna lista obecności została podbita , kto się nie przywitał ten zaliczył dzisiaj bumelkę forumową i ma przeeeee :decayed:

Jeszcze ja :decayed:

:siema:

Opublikowano

witam koledzy a czy ja moge tez przybyc na ten spocik?

Opublikowano

witam koledzy a czy ja moge tez przybyc na ten spocik?

Oczywiście przecież nie musisz się pytać :wink4:

Na 1 stronie masz pełne info co do spotów :)

Opublikowano

witam koledzy a czy ja moge tez przybyc na ten spocik?

Tak, tylko nie zapomnij o kubełku KFC dla Wszystkich :decayed:

Taka tradycja :cool1:

Opublikowano

Eeee to przyjedz na następny za tydzień bo wtedy będę i dozbierasz tak na 10 kubełków :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: czesc Amigo

Pablo jade do MM popatrzyc co mozna taniej wyrwać na tej waszej niby akcji bez vatu- choć wiadomo nie od dziś ze ceny przed takimi akcjami idą do góry i wychodzi na to samo :decayed:

Opublikowano

:hi: czesc Amigo

Pablo jade do MM popatrzyc co mozna taniej wyrwać na tej waszej niby akcji bez vatu- choć wiadomo nie od dziś ze ceny przed takimi akcjami idą do góry i wychodzi na to samo :decayed:

Podnoszą w tej chwili ceny produktów które wcześniej były na gazetce czy innych promocjach i już nie mogą tak podnosić jak kiedyś bo była afera z tego. Także możesz być spokojny :wink4:

Opublikowano

ale się pogoda spierdzieliła :disgust: :disgust: :disgust:

:hi:

Nie narzekajcie tutaj jest sztorm fale takie że plaży nie ma :confused4:

Chyba że w K-ku też tak duje :wink4:

Opublikowano

tomek u nas plaża dziś 25 stopni więc lodownia :decayed:

Opublikowano

panowie zakupiłem felgi 17 stki i szukam do nich ogumienia w dobrych pieniądzach jak ktos coś słyszał to dajcie znać interesuje mnie rozmiar standardowy 225/45/17 raczej coś z używek w dobrym stanie lato.

Opublikowano
  • Autor

panowie zakupiłem felgi 17 stki i szukam do nich ogumienia w dobrych pieniądzach jak ktos coś słyszał to dajcie znać interesuje mnie rozmiar standardowy 225/45/17 raczej coś z używek w dobrym stanie lato.

podjedź do chłpoaków z biskupic, zaraz za wieliczką w strone gdowa, fajne kapacie mają w dobrej cenie :naughty:

Opublikowano

albo szukaj promocji na allegro[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 18:27_________________________________________________biceps.jpg

lol? :decayed:

Opublikowano

dobry :hi:

Znacie może jakąś firmę w Krakowie ,która zajmuje się obszywaniem kierownic? Potrzebuję swoją skórzaną kierownicę na nowo obszyć bo stan jest średni ;(

Opublikowano

:hi:

panowie zakupiłem felgi 17 stki i szukam do nich ogumienia w dobrych pieniądzach jak ktos coś słyszał to dajcie znać interesuje mnie rozmiar standardowy 225/45/17 raczej coś z używek w dobrym stanie lato.

podjedź do chłpoaków z biskupic, zaraz za wieliczką w strone gdowa, fajne kapacie mają w dobrej cenie :naughty:

potwierdzam :good:

Opublikowano

:hi:

Nie ma jak siedzieć w robocie w niedziele na akcji :kox::decayed: :decayed: :decayed:

:wallbash:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Nie ma jak siedzieć w robocie w niedziele na akcji :kox::decayed: :decayed: :decayed:

aaaaaa Akcja taka abys dał Piataka :polew:

:siema:

Opublikowano

Powitoł :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: dzieki za podpowiedz

Pany kolejna a4 b6 zmieniła właściciela bez umowy kupna-sprzedaży i bez jego wiedzy dziś w nocy w kraku.... :disgust:

i nie mówie o swojej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.