Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musiałem jej powiedzieć żeby się wytarła :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema krakusy :D:hi:

Opublikowano

musiałem jej powiedzieć żeby się wytarła :polew: :polew:

i zapnij rozporek :tongue4:

Opublikowano

musiałem jej powiedzieć żeby się wytarła :polew: :polew:

i zapnij rozporek :tongue4:

po co, zaraz przychodzi następna :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

siema krakusy :D:hi:

joł ... krakusie :decayed:

:hi:

Opublikowano

dobre dobre :gwizdanie:

Boseron :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale co ty chesz ja robie na 19" codziennie po 50km głównie po krk i daję radę :decayed:

Pablo, nie pitol :evil:

Opublikowano

Ale co ty chesz ja robie na 19" codziennie po 50km głównie po krk i daję radę :decayed:

Pablo, nie pitol :evil:

No tak jarko jak po pracy jadę po młodą to śmigam po całym mieście, później na zielonki i do NH także tyle jest i jeden wahacz tylko zmieniałem od kąt mam 19" ale już wcześniej dawał znać o sobie :wink4:

Tak czy owak nauczyłem się już spokojnie jeździć przez te fele :decayed:

Opublikowano

Tak czy owak nauczyłem się już spokojnie jeździć przez te fele :decayed:

No to co to za atrakcja skoro przycisnąć nie możesz...

Chyba że wolisz jak piesi podziwiają Twoje felgi :cool1:

Opublikowano

Tak czy owak nauczyłem się już spokojnie jeździć przez te fele :decayed:

No to co to za atrakcja skoro przycisnąć nie możesz...

Chyba że wolisz jak piesi podziwiają Twoje felgi :cool1:

jarko, to chyba oczywiste jest :decayed:

tylko za ciemnych szyb nie widać bransolety

Opublikowano

Tak czy owak nauczyłem się już spokojnie jeździć przez te fele :decayed:

No to co to za atrakcja skoro przycisnąć nie możesz...

Chyba że wolisz jak piesi podziwiają Twoje felgi :cool1:

Napisałem spokojnie czyli trza uważać na dziury ale tak to normalnie jeżdżę.

Nie no przecież jak ktoś mnie podkurwi to się niepierd^^ i ogień :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 17:33_________________________________________________

to chyba oczywiste jest :decayed:

tylko za ciemnych szyb nie widać bransolety

Trzeba wyrezać szyberdach to z góry będzie widać :polew: :polew: :polew:

Kto się pisze dzisiaj na bora bora :?: :dance::decayed:

Opublikowano

Pablo, a jak ziomki zapodają pomysła w ciepły dzionek żeby się w 5 osób na Przylasek lub Brzegi wybrać to co im mówisz :?:

Na dwa razy jedziesz :?:

:decayed:

Opublikowano

felgi 18 są przejebane trzeba jeździć 20 na godzinę po nierównych łatanych drogach chyba że chcesz wymieniać wahacze i mieć wytrzepane wnętrze między innymi tapicerkę trzeszczącą to można za***rdalać i się trzepać w środku. Co do dziur to trzeba konkretnie uważać bo raz się wjebiesz w większą i sięgasz po podnośnik do bagażnika

Opublikowano

felgi 18 są przejebane trzeba jeździć 20 na godzinę po nierównych łatanych drogach chyba że chcesz wymieniać wahacze i mieć wytrzepane wnętrze między innymi tapicerkę trzeszczącą to można zasuwać i się trzepać w środku. Co do dziur to trzeba konkretnie uważać bo raz się wjebiesz w większą i sięgasz po podnośnik do bagażnika

To tylko w passatach. Powaznie.

Opublikowano

Witam i pozdrawiam z Międzyzdroji

Chciałem myknąć szybciej więc wybrałem trasę przez Gebelsów (do samego Szczecina autostrada) i za Berlinem spotkalem kolegę z Klubu

kZC99.jpg

Trochę się pośmigalismy no ale że 1.9TDi więc walka była krótka ale za to zaraz mi błysnęło pomarańczowe światełko z przenośnego radaru :confused4: i tyle w temacie śmigania :disgust: zobaczymy ile przyjdzie euro do zabecalowania

Opublikowano
Opublikowano

Pablo, a jak ziomki zapodają pomysła w ciepły dzionek żeby się w 5 osób na Przylasek lub Brzegi wybrać to co im mówisz :?:

Na dwa razy jedziesz :?:

:decayed:

Ja nie biorę ziomków ze sobą, dam im nr do Ciebie :decayed:

Opublikowano

całkiem ładne autko, witam wszystkich :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.