Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i spodnie mu jeszcze trochę spadły :polew: :polew:

Dawid dzięki :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jak tam z frekwencją na spocie?

Opublikowano
  • Autor

No i udało sie wreszcie pokazać na spocie:)

:good:

a jak tam z frekwencją na spocie?

całkiem niezła :cool1:

Opublikowano

znośna, o 22 się skończył

Opublikowano
  • Autor

znośna, o 22 się skończył

:naughty:

Opublikowano

dzieks za spota. Trzeniek Ty dojechales???

Opublikowano

Pablo rzuć fotki bo nie widziałem

Poczekaj na niego pod domem przy okazji "pożyczysz" dowód rejestracyjny na kilka dni... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dzieks za spota. Trzeniek Ty dojechales???

ale śmieszne :decayed:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Pablo rzuć fotki bo nie widziałem

Poczekaj na niego pod domem przy okazji "pożyczysz" dowód rejestracyjny na kilka dni... :naughty: :naughty: :naughty:

dogadamy sie :decayed:

Opublikowano

Poczekaj na niego...

dogadamy sie :decayed:

Pewnie przeciez za odpowiednią opłatą przegląd możesz mu zrobić od ręki, po co ma chłopak za tym jeździć a potem czekac na dowód... :decayed:

Opublikowano

Dzięki panowie za spota, była zacna ekipa starej gwardii :decayed:

Pewnie Pablo czernił szyby :tongue4:

Tylko czy teraz na spota trafi po ciemku?? :decayed: :decayed:

Tak, czerniłem szyby :naughty:

Jakoś trafiłem :tongue4: Super wyszło tylko trza uważać w nocy przy cofaniu :decayed:

PABLO u kolegi szyby robił :naughty:

Tak u kolegi :naughty::polew:

Pewnie Pablo czernił szyby :tongue4:

Tylko czy teraz na spota trafi po ciemku?? :decayed: :decayed:

moim zdaniem wyszło super , bardzo fajnie teraz wygląda auto Pabla, naprawdę!!!

100 razy lepiej jak na początku , tylko brzuch mu urósł , zaraz pewnie merola kupi :decayed::polew:

Dzięki Trzeniek, czuję się zaszczycony :decayed:

Co chcesz przecież później schowałem brzuch :polew: Za dużo imprez Mediowskich było ostatnio to nie oszczędzałem :polew:

Pablo rzuć fotki bo nie widziałem

W Czwartek planuje zrobić niezłą sesyjkę to zobaczysz u mnie w temacie :wink4:

Tylko nie pokazuj kolegom bo nie będzie więcej rabatu :decayed:

Ogr kope lat :wink4::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

yoł :decayed:

Opublikowano

:hi:

yoł :decayed:

yoł yoł :decayed:
Opublikowano

:hi:

:hi:

yoł :decayed:

yoł yoł :decayed:

yoł yoł yoł :decayed:

Opublikowano

yoł :decayed:

Zrobiłem Pany malą przymiarkę felg :) komfort jazdy się baaaaaardzo poprawił na 15stkach i zastanawiam się nad zmianą 17 na 15 (moze ktoś się zamieni :decayed:) bo mnie juz krew zalewa jak jezdze po krakowskich dziurach i wszystko mi sie w srodku rozbija. Luknijcie na zdjęcia, nie wygląda az tak zle jak sie spodziewalem na mniejszych alusach, za to granatowa :a4fan: na 17 bez gleby wygląda jak traktor :>

Aezu9.jpg

fnrIS.jpg

yaUKS.jpg

Opublikowano

yoł :decayed:

Zrobiłem Pany malą przymiarkę felg :) komfort jazdy się baaaaaardzo poprawił na 15stkach i zastanawiam się nad zmianą 17 na 15 (moze ktoś się zamieni :decayed:) bo mnie juz krew zalewa jak jezdze po krakowskich dziurach i wszystko mi sie w srodku rozbija. Luknijcie na zdjęcia, nie wygląda az tak zle jak sie spodziewalem na mniejszych alusach, za to granatowa :a4fan: na 17 bez gleby wygląda jak traktor :>

Aezu9.jpg

fnrIS.jpg

yaUKS.jpg

Oj straciła dużo na wyglądzie :thumbdown:

Ale co ty chesz ja robie na 19" codziennie po 50km głównie po krk i daję radę :decayed:

Jeżeli byś chciał to mam ori 16" te co u mnie w temacie to sobie zobacz bo na nich jest za***isty komfort i wygląd duużo lepszy niż te 15" :sick3:

Opublikowano

yoł :decayed:

Zrobiłem Pany malą przymiarkę felg :) komfort jazdy się baaaaaardzo poprawił na 15stkach i zastanawiam się nad zmianą 17 na 15 (moze ktoś się zamieni :decayed:) bo mnie juz krew zalewa jak jezdze po krakowskich dziurach i wszystko mi sie w srodku rozbija. Luknijcie na zdjęcia, nie wygląda az tak zle jak sie spodziewalem na mniejszych alusach, za to granatowa :a4fan: na 17 bez gleby wygląda jak traktor :>

Aezu9.jpg

fnrIS.jpg

yaUKS.jpg

Oj straciła dużo na wyglądzie :thumbdown:

Ale co ty chesz ja robie na 19" codziennie po 50km głównie po krk i daję radę :decayed:

Jeżeli byś chciał to mam ori 16" te co u mnie w temacie to sobie zobacz bo na nich jest za***isty komfort i wygląd duużo lepszy niż te 15" :sick3:

No i właśnie sobie nie wyobrażam jak bardzo musialbym uwazać na 19" skoro juz teraz jest tragedia jak dla mnie z jazdą :tongue4: na wyglądzie owszem straciła ale myślałem, że bedzie jeszcze gorzej :)

Opublikowano

zakładaj takie:

5.jpg

co się będziesz.... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.