Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: dzieki za podpowiedz

Pany kolejna a4 b6 zmieniła właściciela bez umowy kupna-sprzedaży i bez jego wiedzy dziś w nocy w kraku.... :disgust:

i nie mówie o swojej

mam looknąć na parking ?

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Nie ma jak siedzieć w robocie w niedziele na akcji :kox::decayed: :decayed: :decayed:

aaaaaa Akcja taka abys dał Piataka :polew:

Cuber wytrzeżwiałeś po nocce :naughty::polew: hehe

:hi: dzieki za podpowiedz

Pany kolejna a4 b6 zmieniła właściciela bez umowy kupna-sprzedaży i bez jego wiedzy dziś w nocy w kraku.... :disgust:

i nie mówie o swojej

za***iście...

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

Siema pasku :naughty::tongue4:

Opublikowano

:hi:

Dzieki Pablo za pomoc :notworthy:

Opublikowano

w końcu kolega :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

Dzieki Pablo za pomoc :notworthy:

No problem :decayed:

Myślę że dobrze wyszło :kox:

Pozdro z MM ludzi od c**ja :decayed:

w końcu kolega :naughty: :naughty:

No a jak :naughty: :naughty: :polew:

Opublikowano

PABLO bo Cię zwolnią

Opublikowano

PABLO bo Cię zwolnią

Na forum mogę siedzieć, co innego na dziewczynkach :polew:

:wink4:

Opublikowano

Nie mozesz siedziec na dziewczynkach..? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie mozesz siedziec na dziewczynkach..? :polew: :polew: :polew:

Idze idze na kukurydze :tongue4:

Opublikowano

Nie mozesz siedziec na dziewczynkach..? :polew: :polew: :polew:

Na chłopczykach mu tylko wolno :naughty:

Opublikowano

Nie mozesz siedziec na dziewczynkach..? :polew: :polew: :polew:

Na chłopczykach mu tylko wolno :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam :hi: koleżanki i kolegów z Małopolski.Przepraszam ze to nie ten temat,ale chyba jestescie na miejscu i wiecie o swoim regionie sporo(nie chcialem zakladac nowego watku)Od 3 sierpnia mam urlop i mam zamiar z rodzinką(razem 4 osoby) odwiedzić Kraków,Wieliczkę,Czestochowe i Oświęcim(albo Berlin-aquapark) .Poszukuję jakiś namiarów na hotele(ceny),jakieś podpowiedzi gdzie warto jechać,co zobaczyć.Teraz musze wybrac,albo Malopolska albo Berlin.Prosze o wszelkie sugestie i namiary.Jezeli bede w Waszych okolicach i bedzie spot to wpraszam sie :naughty: Pozdrawiam i dziekuje za wszelkie podpowiedzi :notworthy:

[mod]Info na pw dla kolegi podsyłajcie Panowie :naughty:[/mod][br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 20:08_________________________________________________Przepraszam zapomnialem dopisac o pw :notworthy:

Opublikowano

jedz do Berlina

Opublikowano

jedz do Berlina

Powiem ze wolalbym jechac do Was :gwizdanie: Prosze o wszelkie info na pw,bo inaczej bym musial sledzic Wasze forum.Pozdrawiam

Opublikowano
:hi: Panowie
Opublikowano

:hi: własnie wróciła moja siostra ze szwagrem z Berlina i widziałem fotki i filmiki z tego parku :kox: wstęp 30 Euro- bilet ważny 24H mozna tam spać pod palmą , temperatura 26-28 stopni cały czas i mówią ze zajefajnie, taki wypad weekendowy fajna sprawa.

Pany duża bedzie różńica 225/45/17 a 215/50/17 szwagier ma te drugie i mi poleca ten rozmiar ze niby komfort jazdy lepszy niż na tych pierwszych ale to chyba zadna różnica :mysli:

Opublikowano

Pany duża bedzie różńica 225/45/17 a 215/50/17 szwagier ma te drugie i mi poleca ten rozmiar ze niby komfort jazdy lepszy niż na tych pierwszych ale to chyba zadna różnica :mysli:

Różnica średnicy podanych kół 12mm,

różnica wskazań prędkościomierza minus 1,9%

Nowe koła maja większą średnicę i obracają się wolniej

:decayed: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.