Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdzałem dokładnie jaki kapeć mogę założyć i wybrałem max. jaki się dało

wybrłes chyba kapeć min jaki sie dało do tej szerokości felgi, coś to odwrotnie wszystko piszesz...... bo chyba najpierw miałes felgi i później dobierałeś kapcie a nie odwrotnie prawda :cool1:jarko

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak to wygląda w moim przypadku:

TIMM9-b545dd0b3a46da770392e2e40577f7d2.jpg

A tu można Sobie sprawdzić: http://www.rimsntires.com/rt_specs.jsp

peace :punk:

EDIT Dopisany: 26 Lipiec 2010, 15:56

wybrłes chyba kapeć min jaki sie dało do tej szerokości felgi

No tak, chodziło mi o max. najwęższy rozmiar czyli min. szer. do rozmiaru felgi :decayed:

Opublikowano

alescie zamotali....dzisiaj ogolnoKrakowski spot w wielu miejscach naraz ;p

Opublikowano

dzisiaj ogolnoKrakowski spot w wielu miejscach naraz ;p

Pod zajazdem był spot...

Samochodowo-telefonowy :kox:

Opublikowano

Ale pitolicie 3 po 3 :decayed:

Najlepszym kapciem do normalnej jazdy na 16" jest 205/55 natomiast do 17" jest 225/45.

U mnie na zimówkach 16" przy szerokości 7" jest 205/55 a gdybym dalej jeździł nimi w lecie to założył bym 215/50 to optymalna szerokość na lato, chociaż znam takich co zakładają 225/45 na 7" przy 16tce :decayed:

Opublikowano

ale rozkręciłem temat :naughty:

jak mowa o kapciach to zawsze kazdy ma odmienne zdanie i tak ma być :tongue4:

Opublikowano

Ale pitolicie 3 po 3 :decayed:

Najlepszym kapciem do normalnej jazdy na 16" jest 205/55 natomiast do 17" jest 225/45.

U mnie na zimówkach 16" przy szerokości 7" jest 205/55 a gdybym dalej jeździł nimi w lecie to założył bym 215/50 to optymalna szerokość na lato, chociaż znam takich co zakładają 225/45 na 7" przy 16tce :decayed:

Pablo jak zwykle My Swoje a Ty Swoje.

Wyraźnie jest powiedziane że chodzi o felgi 7,5'' a Ty Nam tu rady o 7''...

A to delikatna różnica :gwizdanie:

Więc proszę Cię nie pitol tylko skup sie na tym o czym jest pisane :wink4:

Opublikowano

ale rozkręciłem temat :naughty:

jak mowa o kapciach to zawsze kazdy ma odmienne zdanie i tak ma być :tongue4:

bo wy się na kapciach ku***a znacie jak Pablo na botanice... :polew: :polew: :polew:

Wiadomo że na lato najlpesze są kapcie tego typu:

kapcie%20frotte%20pelne.jpg

a na zime zakładam zawsze coś takiego

kapcie%20losie%20z%20gory.jpg

.... i coś specjalnie dla Kercziego i Przemiana czyli fanów "Wiejskiego LEDu pod Błyskoteką"

swiecace-kapcie.jpg

Opublikowano

Ale pitolicie 3 po 3 :decayed:

Najlepszym kapciem do normalnej jazdy na 16" jest 205/55 natomiast do 17" jest 225/45.

U mnie na zimówkach 16" przy szerokości 7" jest 205/55 a gdybym dalej jeździł nimi w lecie to założył bym 215/50 to optymalna szerokość na lato, chociaż znam takich co zakładają 225/45 na 7" przy 16tce :decayed:

Pablo jak zwykle My Swoje a Ty Swoje.

Wyraźnie jest powiedziane że chodzi o felgi 7,5'' a Ty Nam tu rady o 7''...

A to delikatna różnica :gwizdanie:

Więc proszę Cię nie pitol tylko skup sie na tym o czym jest pisane :wink4:

Ja napisałem odnośnie 7" felgi bo też była o tym rozmowa ale w większym stopniu o 7,5" tak jak napisałeś :wink4:

Opublikowano

Pablo nie pitol tylko skup sie na swoim dziale RTV w MM :decayed:

uuuu te ostatnie to chyba sam wyrezam :polew:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 17:07_________________________________________________rozmowa w większym stopniu :polew:

Opublikowano

Siemian śniło mi się że chłopaki wołali na spocie do Ciebie Miriam :polew:

Ale z tymi fotkami to doj**ałeś :polew: :polew: :polew: :polew: j**any :kox:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 17:09_________________________________________________

Pablo nie pitol tylko skup sie na swoim dziale RTV w MM :decayed:

Tak dokładnie skupie się za kilka dni bo jest przebudowa całego sklepu i będzie w cholerę roboty :wallbash:

Ale mam nadzieje że największa przebudowa ominie mnie bo nie długo idę na urlop :kox:

Opublikowano

Ty to sie tylko urlopujesz :wink4: takiemu to dobrze

Opublikowano

Ty to sie tylko urlopujesz :wink4: takiemu to dobrze

Jak się urlopuje, w lutym byłem na urlopie bo musiałem wykorzystać zaległy a wcześniej 1,5roku nigdzie nie byłem na urlopie także mnie wysłali heh.

Opublikowano

Ty to sie tylko urlopujesz :wink4: takiemu to dobrze

Jak się urlopuje, w lutym byłem na urlopie bo musiałem wykorzystać zaległy a wcześniej 1,5roku nigdzie nie byłem na urlopie także mnie wysłali heh.

mój boże to dlatego kraków jest taki sparaliżowany... Bez Króla Nawigacji...

Pomyśl o tych tysiącach Krakusów którzy chcą wyjechać na urlop a nie mogą bo nie ma im kto doradzić przy wyborze nowiutkiej lśniącej nawigacji satelitarnej... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: Król Nawigacji [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 17:21_________________________________________________ale tak poważnie to te trzecie kapcie to oszczędnośc prądu wychodzisz z łazienki spod prysznica i po ciemku mozesz dojść do łóżka normlanie :kox:
Opublikowano

no Boseron Ty się tak nie śmiej bo przez to że Pablo idzie na urlop ludzie zaczeli jeżdzić w panice do MM, zaczeli być rozkojarzeni, zrobiło się nerwowo na drogach całego powiatu i dlatego musieli wezwać dodatkoe posiłki i musisz pracować 5 dni pod rząd... istny maraton...

..a to wszystko przez jednego Pabla...[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 17:24_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: Król Nawigacji [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 17:21_________________________________________________ale tak poważnie to te trzecie kapcie to oszczędnośc prądu wychodzisz z łazienki spod prysznica i po ciemku mozesz dojść do łóżka normlanie :kox:

Ty byś się pewnie co chwile schylał żeby wymienić baterie :polew::decayed: i czekał z nadzieją... :polew: :polew:

nie musiałbyś tak często upuszczać mydła :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: Król Nawigacji

Po tygodniu klienci Pabla wracają i krzyczą na cały głos

GdziePabloSpier**lił :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

musze rzucić temat w robocie chłopaki w nocy mogliby dawać po krzokach :decayed: w tych laczkach

Pablo wracaj bo miasto sparaliżowane

Opublikowano

Tak jak Pablo pisał szykuje się duża przebudowa MM...

Będą mu montować tron:

20_4.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.