Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na rynek czy do frantica bądź precyzyjny :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Korzystał ktoś z Was kiedyś z usług com-com zone :?:

Opublikowano

Korzystał ktoś z Was kiedyś z usług com-com zone :?:

a co chcesz wiedzieć?[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 15:19_________________________________________________

Na rynek czy do frantica bądź precyzyjny :cool1:

a jak myślisz :decayed:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 15:20_________________________________________________

Ktoś jutro wybiera się na rynek? :gwizdanie: :decayed:

Może by zapić mordę w większym gronie :decayed:

Aha akurat jutro mam wozić jakieś pijackie "gęby" pod krawatami z wesela :gwizdanie:

Wesele w piatek? :mysli:

Opublikowano

Korzystał ktoś z Was kiedyś z usług com-com zone :?:

nie ale korzystałem z innych usług :tongue4:

Opublikowano

Korzystał ktoś z Was kiedyś z usług com-com zone :?:

z siłowni i basenu

Opublikowano

Korzystał ktoś z Was kiedyś z usług com-com zone :?:

a co chcesz wiedzieć?

Coś bym chciał wiedzieć :naughty:

Korzystał ktoś z Was kiedyś z usług com-com zone :?:

z siłowni i basenu

I jak :?:

Opublikowano

chodziłem jak zaczynali działalność

mieli mało sprzętu na siłowni ale też mało ludzi

więc było znośnie

potem więcej sprzętu, ale też więcej ludzi i zrobiło się tłoczno

musiałem czasem czekać na bieżnie

basen fajny, ale to samo co w przypadku siłowni

z tym że ja chodziłem popołudniu

Opublikowano

A klimat, ogólne warunki :?:

Ma to jakiś standard :?:

Opublikowano

fajnie odwalone to zone

Opublikowano

a tu masz filmik jak wkręcać kolegów mega :kox: :kox:

Opublikowano

http://www.worldcarfans.com/110072827622/porsche-911-gt3-pikes-peak-record-on-video---carporn

wartki staruszek[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 20:31_________________________________________________Low Flying Jets

ci tez nie wysoko lataja

Opublikowano

Hello Panowie i Panie.

Potrzebuje pozyczyc jutro dojazdowki lub kolo zapasowe 17" do 14 sierpnia, pomoze ktos???

Opublikowano
  • Autor

Hello Panowie i Panie.

Potrzebuje pozyczyc jutro dojazdowki lub kolo zapasowe 17" do 14 sierpnia, pomoze ktos???

a Przemko nie ma ? :cool1:

Opublikowano

Kerczi jakbyś poczekał kilka dni bo ja mam dostać 17-tki ale przesyłka sie spóźnia :disgust:

Opublikowano

Juz gadalem z Przemianem, nie aktualne :)

Opublikowano

Cuber widze ze zaczynasz z Młodym Juniorem oglądać bajki :>[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 23:13_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=xFy90pGFtbQ[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 23:18_________________________________________________albo to :naughty:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 23:18_________________________________________________nie ma to jak po 12 godzinach pracy napić sie whisky z colą z dużą ilością lodu..... och jak dobrze i tego mi trzeba było

whisky-or-cola-drink-largethumb10603153.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.