Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

napisałem mu miadomość ze żadam zwrotu kasy albo dopłaty za renowacje i czekam na odpowiedz inaczej zgłaszam sprawe oficjalnie na Policji i niech sąd rozstrzyga a co.

:confused4: Sądzę że tak jak Ci inni piszą jak nie kupiłeś przez allegro i nie masz śladu po tej transakcji tylko było "na gębę" za pobraniem to jak gość jest cwaniak to się możesz z nim sądzić bo jak udowodnisz że to od niego kupiłeś akurat te koła

Marek

http://allegro.pl/show_item.php?item=1171712672

na grilu S4 kiera biała nić S3 brakuje jeszcze tylko coś z S6 i S8 :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja , dziś z Przemianem lans bans w rynku :decayed:

Hehehe :) polansowane i pobansowane :)

Opublikowano

:hi: witajcie

Gość prosił zebym wziął poza allegro to mi opuści stówe bo nie zapłaci prowizji, powiem tak korespondencja mailowa to dowód ze zawarliśmy umowe i dokładnie opisał mi sprzedawany towar, wyraźnie napisał ze przesyła mi felgi z tej aukcji i maile przychodziły z jego konta allegrowego, wiem wiem ktoś napisze ze czego sie mogłem spodziewać za 870 zł bo tyle zapłaciłem, ale tak sie nie robi.

Kerczi jak chcesz mozesz je zobaczyć ja myśle ze mozna by je malnąć i tragedii nie będzie zastanawiam sie co zrobić.

a to te felgi w rzeczywistości :

2fd3da45fa025f33med.jpg

nex tez żałuje ze jest tak daleko :baseball:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 19:09_________________________________________________gdyby nie ta dolna prawa to nie byłoby najgorzej

Opublikowano

:decayed:

kumpel moje 18tki z b6 ex Cubrowej pogonil za 800zl i w sumie byly ok, felg przez allegro w zyciu bym nie kupil :wink4:

Opublikowano

felg przez allegro w zyciu bym nie kupil :wink4:

Ja kupiłem i jestem zadowolony :gwizdanie:

Żadnych rysek, felgi proste...

Opublikowano

to kwestia uczciwości

Opublikowano

Boseron, omg nijak się mają te które dostałeś do tych z allegro na zdjęciach :angry:.

Ja bym tego tak nie zostawił Boseron, żądaj zwrotu równowartości ich malowania - o ile są proste bo zostałeś ewidentnie oszukany. Nie zostawiaj tego tak bo takich sk***ysynów trzeba tępić. Mnie tak chciał wy***ać na chiptuningu allegro, wysłałem mu komputer z A4 i dostałem z powrotem niby z programem, a różnicy nie było żadnej. Wykonywałem do niego kilka telefonów, na początku był twardy, ale oddał co do grosza. Straciłem tylko parę zł za kuriera. Takich łachów trzeba tępić.

Opublikowano
:bry: wszystkim po przerwie :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

a mówiłem żebyś nie odbierał.... nie odpuszczaj skurwysynowi...

Opublikowano

:evil2: :evil2:

Boseron zadzwoń do niego, a jak się burzy i cwaniakuje obiecaj że jak nie odda kasy/dołoży na malowanie, to go odwiedzisz z tymi felgami w domu i odda za nie + za paliwo + za czas. Mimo że masz tyle km. Bo adres jego zapewne znasz

Opublikowano

:evil2: :evil2:

Boseron zadzwoń do niego, a jak się burzy i cwaniakuje obiecaj że jak nie odda kasy/dołoży na malowanie, to go odwiedzisz z tymi felgami w domu i odda za nie + za paliwo + za czas. Mimo że masz tyle km. Bo adres jego zapewne znasz

powiedz że przyjedziesz z gościem w kapeluszu i skończy się babci sranie :decayed::polew: :polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: witam panów :wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Panowie, Boseron jak sa proste i podasz cene taka w miare sensowna to mnie taka zima styknie...[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 09:58_________________________________________________Imelvis - Werlas

Opublikowano

:hi:

dzięki kolego :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.