Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:siema:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

może jakaś ustawka wieczorem na kiełbaskę? są jacyś chętni? :evil:

Opublikowano

może jakaś ustawka wieczorem na kiełbaskę? są jacyś chętni? :evil:

ja jestem jak najbardziej za :good: 22.00 pasi ?
Opublikowano
  • Autor

może jakaś ustawka wieczorem na kiełbaskę? są jacyś chętni? :evil:

ale wieczorem ma padać :tongue4:

Opublikowano

może jakaś ustawka wieczorem na kiełbaskę? są jacyś chętni? :evil:

ale wieczorem ma padać :tongue4:

eee :gwizdanie:

Opublikowano

może jakaś ustawka wieczorem na kiełbaskę? są jacyś chętni? :evil:

ale wieczorem ma padać :tongue4:

popatrzmy jak czeniu sobie radzi w deszczu :kox: będzie fun :polew:
Opublikowano

może jakaś ustawka wieczorem na kiełbaskę? są jacyś chętni? :evil:

ale wieczorem ma padać :tongue4:

eee :gwizdanie:

i co Dawidek bierzesz ten dól co Ci wojtek podesłał?

Opublikowano

może jakaś ustawka wieczorem na kiełbaskę? są jacyś chętni? :evil:

ale wieczorem ma padać :tongue4:

eee :gwizdanie:

i co Dawidek bierzesz ten dól co Ci wojtek podesłał?

urlop maja.

Opublikowano

uuu... a do kiedy? bo znowu się sprawa przedłuży... :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano
Opublikowano

uuu... a do kiedy? bo znowu się sprawa przedłuży... :confused4: :confused4: :confused4:

Do 1 września :blink:

Opublikowano

może jakaś ustawka wieczorem na kiełbaskę? są jacyś chętni? :evil:

ale wieczorem ma padać :tongue4:

popatrzmy jak czeniu sobie radzi w deszczu :kox: będzie fun :polew:

pasi , wezmę parasol ogrodowy i wepchnę gdzieś obok kiery :decayed:

nie będzie padało , mówili by coś w TV :decayed:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 20:40_________________________________________________ktoś jeszcze wpada pod halę na kiełbaskę o 22?

Opublikowano
  • Autor

Ja już jestem po Ballantinesie wiec nie bardzo :gwizdanie:

Opublikowano

frekwencja na kiełbaskach dopisała :cool1:

Opublikowano

frekwencja na kiełbaskach dopisała :cool1:

:hi: witajcie , dzieki Trzeniek i Ogr za spotkanko na kiełbaskach, Piotrek wiedziałem ze nie zrobisz tak jak tamten gość :decayed:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 00:02_________________________________________________dziś byłem w Wielczce u Czaji i sprawdzałem te felgi- na szczęscie sa proste i tylko malowanie je czeka, oddałem do malowania będą za tydzień gotowe , dał mi dobrą cene za komplet więc zostawiam je dla siebie i juz 870 + 300 za malowanie to nie najgorzej wyszło a gościa i tak dojeżdzam zeby kase za malowanie wyłożył i zobaczymy. zastanawiałem sie nad kolorami grafitowy albo czarny mat ale zostałem przy ori i będzie git a jak mi sie bedzie dobrze jeździło na 17 to na przyszły rok wezme 18 a te zostawie na zime no chyba Kerczi ze wyłożysz dobre pieniądze :tongue4:

Opublikowano

po obejrzeniu fotki z Twojego telefonu od razu apetyt był większy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.