Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ale sobie z niego kpicie :naughty:

kto ? gdzie ? kiedy ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z Dawidem zjezdzilismy całe Bielsko za tłokiem. Wojtek składa silnik i Dawid sprzedaje

Ehhh.... zbóje ładnie kogoś na minę wsadzicie przecież sama podmianka tłoka to tylko kwestia czasu jak go ponownie upali jak gładź ma sznity poza tym nie bedzie na tym cylindrze kompresji a jak gość dojdzie że mu opchnął z wadą ukrytą to będzie trzeba kasę zwracać :confused4:

a jak trzeba to dwa tłoki mam jak trzeba to poszukam

David 3.0TDi :mysli: ja się już diesli w Audi wyleczyłem dość mam niespodzianek chyba ze te już po modyfikacjach ale kto to wie co tam faktycznie poprawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , kiedy idziemy na wódkę ? :decayed:

Z okazji :rolleyes: czy bez okazji :tongue4:

jak na razie najbliższe dwa tygodnie jestem od 8 do 21 w gabinecie w sobotę wesele więc grafik napięty jak barania torba :confused4:

Spadam do wyra bo o 6:30 pobudka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzenieeek - spóznione, ale maxymalnie serdeczne - Najlepszego :) !

Dawid, Panowie - szczerze, dla mnie 90% niemieckich samochodów to ładnie opakowany szrot. Wyjatki to może Porsche i niektóre BMW (np: X3). Jeszcze półtora roku temu nigdy bym tego nie powiedział, ale japońskie auta sa po prostu lepsze...

Oczywiście, wykończenie, feel w środku zdecydowanie na korzyśc nie tylko Niemców, ale i całej Europy, ale awaryjnośc - nie ma porównania. Naprawde, jeszcze jakiś czas temu bym tego NIGDY nie powiedział, ale w 100% przekonałem sie do japońców...

Chociaż....fakt, jest faktem, iż nowsze samochody, tym większy shit (to także ma zastosowanie do fur z kraju wiśni)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega13 czy my się znamy że do mnie piszesz takim tonem? Bo z większością się tu znam, a Ty najwyraźniej nie wiesz kiedy ja żartuje i działasz mi na nerwy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rex masz racje

odkąd mam audi to non stop sie coś pier...i , zreszta wystarczy spojrzec na nasze forum techniczne ile ludzie maja usterek, niektóre typowe dla tej marki , nie powinno byc takich rzeczy w tak drogim i uważanym za exclusive samochodzie z górnej półki, japońce mają o wiele lepsze silniki,jedyny plus Audi to estetyka wykonania

ale i tak go nie zmieniam na inny :rolleyes:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 07:19_________________________________________________nex zabij jednym ciosem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid,

szukaj BMW 330d albo 335d

frajda z jazdy (zawieszenie) i silniki biją na łeb audi

a i awaryjność jest mniejsza, zresztą rzędowa 6-stka jest dopracowywana przez lata

w tym roku znowu była Engine of the year

BMW 335d - turbodiesel 3.0 DOHC R6

przejedź się, a się przekonasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid,

szukaj BMW 330d albo 335d

frajda z jazdy (zawieszenie) i silniki biją na łeb audi

a i awaryjność jest mniejsza, zresztą rzędowa 6-stka jest dopracowywana przez lata

w tym roku znowu była Engine of the year

BMW 335d - turbodiesel 3.0 DOHC R6

przejedź się, a się przekonasz

http://allegro.pl/item1177395673_bcm_bmw_coupe_335i_e92_oferta_prywatna.html :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...