Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byłem ostantio na spocie Passata...

moher2_400x400.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ale sobie z niego kpicie :naughty:

kto ? gdzie ? kiedy ? :kox:

Opublikowano

dzisiaj z Dawidem zjezdzilismy całe Bielsko za tłokiem. Wojtek składa silnik i Dawid sprzedaje

Ehhh.... zbóje ładnie kogoś na minę wsadzicie przecież sama podmianka tłoka to tylko kwestia czasu jak go ponownie upali jak gładź ma sznity poza tym nie bedzie na tym cylindrze kompresji a jak gość dojdzie że mu opchnął z wadą ukrytą to będzie trzeba kasę zwracać :confused4:

a jak trzeba to dwa tłoki mam jak trzeba to poszukam

David 3.0TDi :mysli: ja się już diesli w Audi wyleczyłem dość mam niespodzianek chyba ze te już po modyfikacjach ale kto to wie co tam faktycznie poprawili

Opublikowano
  • Autor

Tomek , kiedy idziemy na wódkę ? :decayed:

Opublikowano

Tomek , kiedy idziemy na wódkę ? :decayed:

Z okazji :rolleyes: czy bez okazji :tongue4:

jak na razie najbliższe dwa tygodnie jestem od 8 do 21 w gabinecie w sobotę wesele więc grafik napięty jak barania torba :confused4:

Spadam do wyra bo o 6:30 pobudka

Opublikowano

Trzeniek jestes niesłowny :bicz: co miałes przywieźć jednonerkowcu

no dobra , zrobiłem Cię w chu.. ale nie musisz tego tak przeżywać :decayed: :decayed: :decayed: jutro :evil:

Opublikowano

Trzenieeek - spóznione, ale maxymalnie serdeczne - Najlepszego :) !

Dawid, Panowie - szczerze, dla mnie 90% niemieckich samochodów to ładnie opakowany szrot. Wyjatki to może Porsche i niektóre BMW (np: X3). Jeszcze półtora roku temu nigdy bym tego nie powiedział, ale japońskie auta sa po prostu lepsze...

Oczywiście, wykończenie, feel w środku zdecydowanie na korzyśc nie tylko Niemców, ale i całej Europy, ale awaryjnośc - nie ma porównania. Naprawde, jeszcze jakiś czas temu bym tego NIGDY nie powiedział, ale w 100% przekonałem sie do japońców...

Chociaż....fakt, jest faktem, iż nowsze samochody, tym większy shit (to także ma zastosowanie do fur z kraju wiśni)....

Opublikowano

Dzięki Kuba :decayed:

Opublikowano

mega13 czy my się znamy że do mnie piszesz takim tonem? Bo z większością się tu znam, a Ty najwyraźniej nie wiesz kiedy ja żartuje i działasz mi na nerwy :gwizdanie:

Opublikowano

rex masz racje

odkąd mam audi to non stop sie coś pier...i , zreszta wystarczy spojrzec na nasze forum techniczne ile ludzie maja usterek, niektóre typowe dla tej marki , nie powinno byc takich rzeczy w tak drogim i uważanym za exclusive samochodzie z górnej półki, japońce mają o wiele lepsze silniki,jedyny plus Audi to estetyka wykonania

ale i tak go nie zmieniam na inny :rolleyes:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 07:19_________________________________________________nex zabij jednym ciosem :wink4:

Opublikowano

Dawid,

szukaj BMW 330d albo 335d

frajda z jazdy (zawieszenie) i silniki biją na łeb audi

a i awaryjność jest mniejsza, zresztą rzędowa 6-stka jest dopracowywana przez lata

w tym roku znowu była Engine of the year

BMW 335d - turbodiesel 3.0 DOHC R6

przejedź się, a się przekonasz

Opublikowano

Dawid,

szukaj BMW 330d albo 335d

frajda z jazdy (zawieszenie) i silniki biją na łeb audi

a i awaryjność jest mniejsza, zresztą rzędowa 6-stka jest dopracowywana przez lata

w tym roku znowu była Engine of the year

BMW 335d - turbodiesel 3.0 DOHC R6

przejedź się, a się przekonasz

http://allegro.pl/item1177395673_bcm_bmw_coupe_335i_e92_oferta_prywatna.html :naughty:

Opublikowano
:hi: dzięki za wczorajszą :kawa:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema: wszystkim :cool1:
Opublikowano

:siema: wszystkim :cool1:

siema siema :hi:

Cuber jak tam? :naughty:

Opublikowano

:hi: dzięki za wczorajszą :kawa:

:notworthy:
Opublikowano
  • Autor

Cuber jak tam? :naughty:

kac :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.