Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

kuuuuuuuuuuuurwaaaaa nareszcie!!!!!

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to KAŻDA marka się psuje ,nie ma już aut niby japońskich lub super niemieckich

Waski, tak, ale sa marki/samochody, które psuja sie mniej, niż inne. Chociaż, szczególnie od 2-3 lat ewidentnie to widac, także i wśród japończykow, że auta po prostu maja sie rypac... Co nie zmienia faktu, że bardzo łatwo kupic wóz z kraju wiśni, powiedzmy 3-4 letni, który praktycznie bedzie gwarantem bezawaryjnego użytkowania.

Swoja droga, daleko mi do jakiegoś totalnego fanboya aut japońskich i nikogo nawracac na siłe nie chce, ale z tego co obserwuje + użytkuje, niestety auta niemieckie (czy też ogólnie europejskie) sa dużo mniej trwałe od ich samurajskich ;) odpowiedników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Rex ale wole jeździć ciut bardziej awaryjnym samochodem niż sorry za okreslenie Japońskim schitem ( patrzac na wnetrze dla przykładu ) bo tak odbieram te samochody, poprostu mi się nie podobają a awaryjność ( nie przesadzajmy ) mam w d....!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry Rex ale wole jeździć ciut bardziej awaryjnym samochodem niż sorry za okreslenie Japońskim schitem ( patrzac na wnetrze dla przykładu ) bo tak odbieram te samochody, poprostu mi się nie podobają a awaryjność ( nie przesadzajmy ) mam w d....!

Grzesiek, przecież pamiętam, jak się wkurwiałes na B7, że co chwile sie coś pier**liło :) Ja miałem dokładnie to samo w B6 :)

Do tego stopnia, że miałem czasami watpliwości czy jechac w trase, bo a nuż mi auto padnie...

Przykładów, chociażby nawet wśród ekipy KRK można mnożyc i podawac kolejne :)

Fakt, faktem, jak już napisałem wcześniej, jakośc materiałów na pewno summarycznie jest lepsza w autach z EU, a w Audi szczególnie. Tego zaprzeczyc sie nie da i nigdy nie bede śmiał tego robic :)

Natomiast, osobiście, wole jeździc autem, nie zastanawiajac sie, czy przypadkiem mi sie czujnik obrotów nie wy***ie, DPF nie zatka, tłoki przez maske nie wyleca czy elektronika nie padnie. Oczywiście, poświecajac komfort i większy szyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 owszem, po usunieciu wad fabrycznych cisza i spokój :naughty: patrzac na 3.0 TDI o oznaczeniu BKN czyli z pierwszego roku produkcji.

To że tloki wychodza w 2.0 TDI to inna bajka ( ps. nie wszytskim bo w Krakowskich jedynie co to David miał nieszczęscie ) każde forum jest kłębkiem usterek .

Pozatym ja nigdy w trase nie bałem sie jechac bo nigdy na trasie mnie audi nie zawiodło :gwizdanie:

Tak jak pisałem ,wole jeździć jak to inni uwazają bardziej defektownym autem ( auto UE ) niz japońkim schitem.... takie moje zdanie i REXio nie przekonasz mnie do swoich teorii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, o tyle dobrze, że po problemach z B7, jest szansa, że nowy właściciel bedzie miał z 3.0 TDi lata uciechy i bezawaryjnej jazdy - czego oczywiście życze :)

2.0 TDi (oznaczenie BLB, prawda? Wybacz, bo troche temat B7 zaniedbałem :embarrassed: ) czy 2.5 TDi z pierwszych lat produkcji to po prostu nieudane konstrukcje. Takie zdarzaja sie czasem każdej marce (vide 2.5T w Subaru czyli... tak, ten co ja mam :) ). Ja miałem bardziej na myśli poważne usterki, uniemożliwiajace jazde. Takowe miałem ja, podobne miał również Siemian i podejrzewam, że pare osób jeszcze tutaj, tylko niestety - pamiec nigdy nie była moja mocna strona :decayed: To, czego zawsze najbardziej w Audi sie obawiałem, to elektronika. Niestety, im jej wiecej, tym bardziej ma sie co pierniczyc.

Gdzie jest myk?

Otóż właśnie tu :) Auta z Japonii zwykle tej elektorniki maja mniej, wiec i automatycznie mniej rzeczy może sie krzaczyc. Czy to plus? To już chyba indywidualna ocena każdego z nas. Dla mnie to zdecydowana korzysc.

Pamietam z kolei, że Twoja B6 była z kolei autem bardzo udanym. Zreszta generalnie, czy to AVF czy AWX (nie mówiac o poczciwym AFN'ie) to moim zdaniem swietne motory. Tak samo bardzo udana konstrukcja według mnie sa wszelkiej masci 1.8T przewijajace sie w B5/6/7.

Wiesz, że mam świadomośc, że Cie nie przekonam :) Bardziej chciałem nawiazac małe polemike na ten temat :)

P.S. Sorry, za możliwe błędy/brak pl znaków. Pisze z roboty... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REXik, podjedź na spota to pogadamy na temat awaryjnosci :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to KAŻDA marka się psuje ,nie ma już aut niby japońskich lub super niemieckich

Waski, tak, ale sa marki/samochody, które psuja sie mniej, niż inne. Chociaż, szczególnie od 2-3 lat ewidentnie to widac, także i wśród japończykow, że auta po prostu maja sie rypac... Co nie zmienia faktu, że bardzo łatwo kupic wóz z kraju wiśni, powiedzmy 3-4 letni, który praktycznie bedzie gwarantem bezawaryjnego użytkowania.

Swoja droga, daleko mi do jakiegoś totalnego fanboya aut japońskich i nikogo nawracac na siłe nie chce, ale z tego co obserwuje + użytkuje, niestety auta niemieckie (czy też ogólnie europejskie) sa dużo mniej trwałe od ich samurajskich ;) odpowiedników.

Nie zgadzam się :no: oczywiście są wyjątki ,wiem bo siedze w tym od 15 lat i wiem co ludzie szukają ,jakich gratów i do czego :naughty:

[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 09:42_________________________________________________

REXik, podjedź na spota to pogadamy na temat awaryjnosci :wink4:

:good:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 09:45_________________________________________________

co Wy kurvva wiecie o awaryjności??????????????????????

kupcie se Alfe to się dowiecie :polew: :polew: :polew: :polew:

spoty alfiarzy są w serwisie :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 09:45_________________________________________________

Wąski dostałeś PW co z tą Bejcą ?

tak okazało się że to E65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 16:39_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 16:48_________________________________________________Odczepcie się od Jarka!!!!!!!!!

80e6a31693.jpg

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzis lecze kaca wczoraj poszalałem az miło

nie ma co ukrywać audi to awaryjne samochody, testuje juz trzeci egzemplarz tej marki i spodziewałem sie czegos lepszego po nich.japońce moze i są mniej awaryjne ale estetyka wnętrza i technologia pozostawiają wiele do życzenia niestety.

przymierzałem sie do hondy CRV w dieslu i wszystko byłoby pięknie gdyby nie te pokrętła plastikowe jak w fiacie siena :sick3: no nie dam rady na to patrzeć podczas jazdy[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 20:57_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKAŚ PARANOJA , PANOWIE , gdzie my żyjemy... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:mysli: co masz na myśli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...