Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Dzisiejsza akcja miała na celu sprawdzić kradzione samochody po tym jak "Pan władza" powiedział że w tych rejonach dużo ginie samochodów (oczywiście wiadomo powód był inny :decayed:) usłyszane z radiowozu "na bora czysto" potwierdziło że za tydzień akcja przeniesie się pod krokusa, prawda Boseron :?: :naughty:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 01:36_________________________________________________

dawno nikt nie gasil, to gasze :hi:

zostaw to Pablowi , to jego fucha :kox::wink4:

Eee :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam właśnie wróciłrem z melanżu i było :kox: oj oj zdrowe te polskie kobietki

Pablo powinieneś sie przyjąć w nasze szeregi bo twój tok myślenia czasami mnie zaskakuje :naughty: ale nie trafilś z niczym.....

w każdym razie niebiescy pokazali sie z dobrej strony i to mnie cieszy ze w końcu ktoś pomyślał..... ide spać wystarczy na dzisiaj.

Ogr ja mam urlop kiedy zechce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie napinacze w 3.0 tdi to gdzie robić , albo może kupić , jak się do tego zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie napinacze w 3.0 tdi to gdzie robić , albo może kupić , jak się do tego zabrać?

a dokładnie ?

nie chce ktos BMW 5 E60 530D 2003 srebrna tylko motor padnięty :gwizdanie: ok 50 tyś

A tak na marginesie to KAŻDA marka się psuje ,nie ma już aut niby japońskich lub super niemieckich :gwizdanie:

skończyło się na mer.124 - Pasacie b3 -Audi b4-Asta F teraz jest walka z mocami i elektroniką .[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 10:20_________________________________________________

:hi:

:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema orły :hi:

czy gdybym ładnie poprosił , któryś z was mógłby podjechac do komisu obczaić dla mnie auto ???? jeszcze nie teraz, moze w przyszlym tygodniu ale pisze zeby sie rozeznać czy jesteście w stanie to zrobic dla kolegi z Warszawy :decayed:

Pacjent to :

http://otomoto.pl/volkswagen-polo-sdi-klima-ladny-C14509272.html

od razu uprzedzam ze to nie dla mnie tylko dla kobiety , wiecie ze brzydze sie dizlami :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema orły :hi:

czy gdybym ładnie poprosił , któryś z was mógłby podjechac do komisu obczaić dla mnie auto ???? jeszcze nie teraz, moze w przyszlym tygodniu ale pisze zeby sie rozeznać czy jesteście w stanie to zrobic dla kolegi z Warszawy :decayed:

Pacjent to :

http://otomoto.pl/volkswagen-polo-sdi-klima-ladny-C14509272.html

od razu uprzedzam ze to nie dla mnie tylko dla kobiety , wiecie ze brzydze sie dizlami :sick3:

Oczywiscie :naughty:

http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,204673,iSort,2,iTime,3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

panowie napinacze w 3.0 tdi to gdzie robić , albo może kupić , jak się do tego zabrać?

Ten kolo co wczoraj był u mnie tą A6 C6 tak sobie to wziął do serca co mu powiedziałem że od razu zaczął szukać i pojechał na Makuszyńskiego firma jakoś chyba BEST CAR (jak trzeba to się dowiem dokładnie). Gość robił dawnej różne auta teraz zajmuje się tylko audi bo mówi że jest tego tyle (min) że idzie tylko z tego żyć. Powiedział mu że napinacze do wymiany i z tego co go zrozumiałem przez tel to chyba 1900zł z częścmi wymiana (nie wyciągają silnika ale musiałbym to potwierdzić czy dobrze zapamiętałem) od razu zrobił mu diagnostykę dwa wtryski do wymiany (leją :confused4:) jeden był nie zaprogramowany (zaprogramował) koszt 100zł jak mu zaczął opowiadać co już robił przy 3.0TDi to kolo się załamał a myślał ze taki dobry motor kupił :no:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 14:01_________________________________________________Jak tam macie jakieś straty bo u mnie lekarka dzwoniła że się spóźni bo wyjechała z garażu z domu na Wielickiej i uciekła z powrotem bo taki grad że myślał ze jej szybe rozbije tu u mnie na szczęści poszło bokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie macie kogos kto chce kupic S4 :gwizdanie: :)

ja, jak mi sprzedaż BMW :decayed:

No to lipa :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek odrazdz kumplowi tego goscia z best car, naciagacz jakich malo, dlugo trzyma auto i ciagle cos dochodzi do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...