Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ehhh szkoda czasu na dalszą dyskusję...

Każdy ma własne poglądy i inne doświadczenia,,,

Miałem różne auta, różne opcje silnikowe i wiem że na pewno kolejny zakup to benzyna + LPG i raczej nie będzie już to audi...

Jakbym miał inną pracę i auto tylko do własnego użytku to zapewne polował bym dzisiaj na A6 1.9TDI

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolega ma 1.9 tdi w a6 i przecież to w ogóle nie jedzie...

Opublikowano

kolega ma 1.9 tdi w a6 i przecież to w ogóle nie jedzie...

a mój tata ma i zapierdziela

Opublikowano

Każdy ma swoje upodobania spadam do domciu nareszcie koniec tyry

Opublikowano

Tomek S-Line gaz w turbo to dziś żaden problem. Sam miałem audi a4 1.8 T i do czasu chodził aż miło, ale z czasem zaczęło się pierd%$#$% po około 60 tys z tego co pamiętam od założenia, listwa, falowania itd i dlatego podziękuje.

Diesel co prawda pyrka ale w tym momencie nie zamienił bym na żadne inne

Opublikowano

nieostre, niewyraźne i trzęsie się jakby ktoś na kacu cykał :polew: mnie się nie podoba, to dopiero początki i trzeba jeszcze poczekać na efekty :cool1:

Opublikowano

:hi: byłem dziś pod Carefurem o 22-iej masakra z tymi wyścigami, goście upalają sprzęty a ludzi co nie miara do czasu....hehe....

przyjechało ze 30 radiowozów kilka wozów operacyjnych i motocykli "niebieskich" zamknęłi wszystkie drogi dojazdowe do ronda przy decatlonie i kazdego z osobna trzepią dokładnie.... mandat za wszystko co sie tylko da :blink: coś mi sie zdaje ze skonczą sie wyścigi...korek na całej długośći od cerfura po castorame na wszystkich pasach parkingowych.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:57_________________________________________________p.s kto ma ochote na drina ja stawiam :drunk:

Opublikowano

:hi:byłem dziś pod Carefurem o 22-iej masakra z tymi wyścigami, goście upalają sprzęty a ludzi co nie miara do czasu....hehe....

przyjechało ze 30 radiowozów kilka wozów operacyjnych i motocykli "niebieskich" zamknęłi wszystkie drogi dojazdowe do ronda przy decatlonie i kazdego z osobna trzepią dokładnie.... mandat za wszystko co sie tylko da :blink: coś mi sie zdaje ze skonczą sie wyścigi...korek na całej długośći od cerfura po castorame na wszystkich pasach parkingowych.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:57_________________________________________________p.s kto ma ochote na drina ja stawiam :drunk:

czyżby jakiś telefon do kolegów i donosik :naughty::decayed: :decayed: :decayed::wink4::tongue4:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 00:03_________________________________________________tak apropos http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.315 zapraszam do udziału w konkursie :)

Opublikowano

zapewne, musiał zapunktować żeby urlop dostać :naughty:

Opublikowano

:hi: byłem dziś pod Carefurem o 22-iej masakra z tymi wyścigami, goście upalają sprzęty a ludzi co nie miara do czasu....hehe....

przyjechało ze 30 radiowozów kilka wozów operacyjnych i motocykli "niebieskich" zamknęłi wszystkie drogi dojazdowe do ronda przy decatlonie i kazdego z osobna trzepią dokładnie.... mandat za wszystko co sie tylko da :blink: coś mi sie zdaje ze skonczą sie wyścigi...korek na całej długośći od cerfura po castorame na wszystkich pasach parkingowych.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:57_________________________________________________p.s kto ma ochote na drina ja stawiam :drunk:

ja bym zaparkował na parkingu normalnie , zamknął samochód i poszedł z buta , mogliby mi naskoczyć :naughty:

Opublikowano

Sokol , zmieniełeś numer tel?

Opublikowano

Sokol , zmieniełeś numer tel?

powiedzmy, używam częściej innego

mówiłem Ci :gwizdanie:

Opublikowano

Sokol , zmieniełeś numer tel?

powiedzmy, używam częściej innego

mówiłem Ci :gwizdanie:

puść sygnał , zapomniałem ... a na starym mi się poczta chyba włączyła :wink4:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 00:47_________________________________________________ :good:

Opublikowano

dawno nikt nie gasil, to gasze :hi:

Opublikowano

dawno nikt nie gasil, to gasze :hi:

zostaw to Pablowi , to jego fucha :kox::wink4:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 01:21_________________________________________________Idę spać Karabachy , nara :decayed::hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.