Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cuber jak tam? :naughty:

kac :wink4:

Co ty wiesz o kacu :) u mnie wesele od soboty trwa... :polew:

W życiu mojej rodziny tak pijanej nie widziałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Dawid,

szukaj BMW 330d albo 335d

frajda z jazdy (zawieszenie) i silniki biją na łeb audi

BMW 335d - turbodiesel 3.0 DOHC R6

przejedź się, a się przekonasz

Potwierdzam Bejca z 335D to jajca urywa i leczy prostatę :naughty:

Motor bajka jescze dorwać taką wersję w M-pakiecie z "kapitańskimi" fotelami są super wygodne jeszcze nie siedziałem w lepszych.

Jak dla mnie samochód marzeń to buda Audi i kokpit a zawiecha i silnik BMW 335D

Ale nie wiem czy Davida interesuje taki samochód bo to raczej grubsza kasa i większa kareta.

Też jestem zdania że japońce są praktycznie bezawaryjne bo miałem tego trochę ale trzeba też powiedzieć że są dużo mniej zaawansowane technicznie stąd też może i mniej się jeb... no środek raczej bez polotu materiał raczej plastik fantastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak go nie zmieniam na inny :rolleyes:

A ja bardzo chętnie...

Tylko jeszcze nie wiem na co :gwizdanie:

Po pomysłach z Lacetti i Linea teraz jest kolejny :naughty:

C14475988_1.jpg

I na pewno nie chce już dizla...

Tylko benzyna + LPG :decayed:

EDIT Dopisany: 05 Sierpień 2010, 15:40

Co ty wiesz o kacu :)

Co Ty wiesz o piciu :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko też mi sie ta 5 -ka zawsze podobała :naughty: bardzo fajny komfort jazdy, mnie chodzi po głowie wygodny amerykaniec z LPG.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 15:43_________________________________________________jarko felunek jak nowy :kox: Czaja potrafi malować.

dobrze że nie pojechałem do Colorexu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko benzyna + LPG :decayed:

jak się zepsuje zawsze można jakąś część z piecyka z łazienki wymontować i jazda dalej :decayed:

Był dziś u mnie kolega przywiózł A6 C6 89tyś km przebiegu z niemcowni książka serw. przeb. potw. w ASO wszystko w temacie napinacze rechoczą przy zapalaniu że aż miło 3.0TDi też już raczej dziękuję trochę go zmartwiłem z czym się to wiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wyleczyłem z Benzyny z gazem :naughty:, albo benzyna albo diesel. Gaz jak chodzi to chodzi, ale jak się zacznie pier%$%^& to masakra. A to falują obroty, a to się rozreguluje i jest słaby, a to listwa nawali itd :)

Prawda jest taka że na gazie się jeździ dużo taniej, ale ja już bym się na to nie pisał, przekonałem się do diesla. Jak jeździłem dawniej bardzo dużo to gaz był dla mnie bardzo opłacalny. Teraz do pracy mam 2km :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex, a ja mam do pracy 200km dziennie :naughty:

Pisałem do Ciebie, ale coś Ci komórka szwankuje chyba :wink4:

Potrzebny mi namiar na te dobre przetwornice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakowskie przedmiescie. Koleżanki Nexa- przetwornice. Przetwory robią przepyszne. Poznasz je po moherowych beretach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz tylko do kuchenki a jak oszczędność to tylko diesel ale nie 2.0 2.5 i 3.0 moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz tylko do kuchenki a jak oszczędność to tylko diesel ale nie 2.0 2.5 i 3.0 moje zdanie

Znowu bzdury Tomku :wink4:

Ale oczywiście każdy ma własne poglądy i konkretne potrzeby :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakowskie przedmiescie. Koleżanki Nexa- przetwornice. Przetwory robią przepyszne. Poznasz je po moherowych beretach :decayed:

siemian wciągnę Cię do mojej sekty, będziesz patronem parafialnym, już nie będziesz musiał zarabiać sprzedając oscypki :decayed:

moheroweberetybigcycima.jpg

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 16:33_________________________________________________

gaz tylko do kuchenki

ja mam inne zdanie bo posiadałem gaz i jest na nim bardzo oszczędna jazda, ale obecnie bym już do niego nie wrócił nie ze względów oszczędności, ale ciągłego wkurwiania się że ciągle nawala - przynajmniej w późniejszym terminie u mnie tak było i miałem dość[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 16:34_________________________________________________

Potrzebny mi namiar na te dobre przetwornice :)

Jak chcesz to mogę Ci podać adres, gość jest z Zabierzowa, albo kupić Ci i odbierzesz jak będę w krk, ale na razie nie planuję jechać. Ja mam od niego obecnie takie i świecą wyśmienicie nie zakłócając radia

slim.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj adres bo to dla kumpla, on sobie już tam podjedzie i kupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na balickiej 160 tez mają bardzo duży asortyment ale.... ja mam te same przetwornice co nex i lewy żarnik podczas jazdy czasami przestaje świecić i myśle ze to wina przetwornicy bo żarnik był miesiąc temu wymieniany- ogólnie rzecz biorąc te całe hidy to jedno wielkie gówno, co chwile coś nawala w nich :wallbash:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 17:16_________________________________________________dobrze ze na gwarancji 6 miesięcy bo co chwile jezdze tam i wymieniają :wink4: i niech zrobią tak zeby było dobrze hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na balickiej 160 tez mają bardzo duży asortyment ale.... ja mam te same przetwornice co nex i lewy żarnik podczas jazdy czasami przestaje świecić i myśle ze to wina przetwornicy bo żarnik był miesiąc temu wymieniany- ogólnie rzecz biorąc te całe hidy to jedno wielkie gówno, co chwile coś nawala w nich :wallbash:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 17:16_________________________________________________dobrze ze na gwarancji 6 miesięcy bo co chwile jezdze tam i wymieniają :wink4: i niech zrobią tak zeby było dobrze hehe.

mówisz o chłopakach obok przejazdu kolejowego? Tam są ceny prawie 2x większe :confused4:

To prawda, teraz HIDY to gówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :hi:

Jak nigdy nie kibicuję tak zaśpiewam "Wisła to stara kr.... Wisła je...."

Przeprowadzam się z Armii Krajowej pod Cracovie bo to wstyd mieć taki widok z okna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja to widze Przemian...

No a jak sie do tego odnieść? Wywalić im ten stadion i zrobic tam teatr - przynajmniej więcej ludzi będzie sie cieszyć :) Mokre stawy to maks dla nich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu bzdury Tomku :wink4:

Co to znaczy "znowu bzdury" to do tej wypowiedzi czy tak ogólnie :angry:

Ja jeszcze się nie spotkałem z osobą która by jednocześnie chwalił że tanio i bezawaryjnie każdy coś raczej cały czas przy tym dłubie i zazwyczaj efekt zadowolenia z oszczędności idzie w parze ze złością na niedomagania i najczęściej jest to właśnie falowanie obrotów problemy z zapłonem bo sterownik od gazu to "atari" w porównaniu do kompa w silniku i jego mapy wtrysku nie są tak uniwersalnie i odpowiednio modyfikowane w zależności od warunków w jakich paracuje i np. jak za gorąco to za bogata miesz. a jak za zimno to za uboga, brak mocy przegrzewanie się motoru na postoju , upalanie sond lambda uszk. katalizatora czy wystrzały w kolektorze co w plastikowych wiadomo czym się to może skończyć a na dodatek po jakimś czasie nawet na benzynie silnik zaczyna kuleć więc jak dla mnie to wystarczy i dziękuję za kilkanaście zł na 100km oszcz. dopóki silnik fabrycznie nie wyjedzie na gazie to raczej nie wchodzę w tego typu wynalazki może w polonezie junkers ma rację bytu w aucie z wtryskiem jak dla mnie odpada a z turbo to już całkiem nawet te najnowsze generacje wtr. gazu lotnego Słyszałem że wtrysk gazu ciekłego jest dużo bardzie efektywny i nie trzeba przy tym co chwilę dłubać (regulacje "okresowe") bo praktycznie w całości obsługuje go ori elektronika i nic nie jest emulowane dla potrzeb komputera gazu ale to już bardziej zaawansowana sprawa i dużo droższa ale efekt końcoway z racji wyższej wartości oktanowej gazu jest dużo lepszy niż LPG z parownikiem i pseudo wtryskiem lotnego gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...