Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jako że na AKP znalazlem ogloszenia o przyciemnianiu szyb, cena jest bardzo rozsądna to organizujemy się aby koszty dojazdu "oklejacza" były mniejsze, więcej na

www.sciemniam.pl

Jestem jedną z osób która ma zamiar przyciemnić samochód, wrzucam ten post bo może akurat ktoś też o tym myslał, w końcu mamy lato i samochody nagrzewają się do chorych temperatur :-/ Informacje jakie dostałem bezpośrednio od wykonawcy:

"na folii 3m 5 szyb to koszt 350 zł + przednie to 450

Na podstawowej foli 5 szyb to 250 zł + przednie 350 zł

To jest standardowa cena. Jak będzie 100% pewne 5 autek to ceny bedziemy

ustalac grupowo tak zebym ja miał dobrze a grupa zadowolona z usługi i

ceny."

Do kosztów należy doliczyć koszt paliwa na dojazd (nie ma oddziału w Krakowie) to 200zł - które dzielimy przez ilość samochodów. Jest już nas troje (100% robimy) z quattro teamu, plus podobno 3 osoby z astra klub polska (jeszcze nie na 100%-czekam na info). Gdyby ktoś był zainteresowany i mial pytania pisac do mnie na [email protected] ew. mozna sie dopisac do listy na:

http://astraklub.pl/viewtopic.php?t=38065&postdays=0&postorder=asc&start=20 (trzeba sie zarejestrowac). Z reszta my juz jesteśmy tam wpisani. Ew. kontaktować się do wykonawcy na maila ze strony. Jedyne co potrzebne jest wykonawcy to jakieś zadaszone i oświetlone miejsce które musicie sobie zorganizować (wiadomo wszystkie samochody nie będą obklejone w jeden dzień więc trzeba sie podzielić).

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a tak wygląda drugi tłok u Dawidka... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

1a.jpg

2a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co przytopił sie tyko troszke :wink4:, zalepi sie poxiliną i do zyda :), polak potrafi heheh, a tak powaznie to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Panowie to nie masakra tylko taki los tych motorów u mnie byłoby pewnie zaraz to samo jakby nie to że szybciej się rozsypał dół (zespół walków wał jakby granat wybuchł) też już miałem chwyconą gładź na 2 i 3 taki los 2.0TDi u mnie tak to wyglądło przy 100tyś. km

jtDUi-139eedf9101a6b6cfbede02ab5578a77.jpg

David pamiętasz mówiłem Ci o tym motorze tutaj koło Zakopianki wyglądał na ładny bili się w piersi że 30tyś km miał najechane z cabrio więc nie firmówka i nie powinen być wylatany nie warto reanimować swojego szlif gładzi komplet tłoków nadwymiar + głowica pewnie panewki i i szlif wału też by się przydał i wygląda że tu wtrysk lał więc wyjdzie cię więcej niż goły słupek a może tyle co kompletny z osprzętem szkoda się bawić chyba że lubisz [br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 16:57_________________________________________________http://allegro.pl/item1131736996_blok_wal_tloki_audi_a4_a6_bpw_2_0_8v_tdi_06r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David szukaj calego motoru z anglika i tyle, szkoda czasu, zachodu i kasy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj z Dawidem zjezdzilismy całe Bielsko za tłokiem. Wojtek składa silnik i Dawid sprzedaje auto[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 23:00_________________________________________________a ja sobie wykrakałem mówiąc ze wszystkim sie teraz auta psują tylko nie mnie...

Trace ładowanie powyżej 4000obr a na 5 biegu już od 3500... Autko wpada w tryb awaryjny. Jutro jedzie do CS...

Szybka podmiana przepływki nic nie dała więc pewnie jakiś wąż przepuszcza... :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid i co potem next b7 jaki silnik?[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 23:02_________________________________________________siemian ja myslałem ze tylko b5 mają problemy z N75 i węzami podciśnienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid i co potem next b7 jaki silnik?[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 23:02_________________________________________________siemian ja myslałem ze tylko b5 mają problemy z N75 i węzami podciśnienia....

już raz miałem podobną sytuacje i okazało się że był pęknięty jakiś wężyk. To było 2 lata temu pare dni po zrobieniu programu.

Jutro powinienem wiedziec więcej...

Z tego co się orientuje to Dawid będzie polował na b7 3.0 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w audi takie rzeczy? :wink4:

A co w którymś momencie jest coś niewyraźnie napisane? :mysli:

Ty sobie lepiej zobacz czy Ci się gdzies przez drzwi do passata nie leje albo z podszybia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w audi takie rzeczy? :wink4:

A co w którymś momencie jest coś niewyraźnie napisane? :mysli:

Ty sobie lepiej zobacz czy Ci się gdzies przez drzwi do passata nie leje albo z podszybia!!

zostaw go Mega , dostał gazem po oczach jak bronił krzyża i nie wie co pisze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w audi takie rzeczy? :wink4:

A co w którymś momencie jest coś niewyraźnie napisane? :mysli:

Ty sobie lepiej zobacz czy Ci się gdzies przez drzwi do passata nie leje albo z podszybia!!

zostaw go Mega , dostał gazem po oczach jak bronił krzyża i nie wie co pisze :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pewnie szył transparent całą noc i jest niewyspany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...