Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

n1 :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie co myślicie o takiej A3, kolega dalej nie kupił żadnego auta, chciał Astrę II ale lepiej żeby kupił A3

http://moto.allegro.pl/czarne-audi-a3-1-9-tdi-alu-climatronik-szyberdach-i1201669430.html

Lub taka => http://otomoto.pl/audi-a3-1-9-tdi-130-km-2000-2001-C14515545.html

Były już silniki w 2000r w A3 1.9TDI 130KM :mysli:

Opublikowano

Panowie co myślicie o takiej A3, kolega dalej nie kupił żadnego auta, chciał Astrę II ale lepiej żeby kupił A3

http://moto.allegro.pl/czarne-audi-a3-1-9-tdi-alu-climatronik-szyberdach-i1201669430.html

Lub taka => http://otomoto.pl/audi-a3-1-9-tdi-130-km-2000-2001-C14515545.html

Były już silniki w 2000r w A3 1.9TDI 130KM :mysli:

Jeśli dobrze myślę to 1.9 TDI 130 KM weszły dokładnie z liftingiem passata B5 ale głowy sobie nie dam uciąć.

Tak dokładnie tak jak myślałem

W 2000 roku Passat przeszedł lekki face lifting – zmieniono m.in. zegary i wskaźniki na tablicy rozdzielczej oraz lampy przednie i tylne. Oznaczenie wewnętrzne Passata B5 po liftingu to 3BG. Volkswagen uznał, że od tej chwili w Passatach będą montowane wyłącznie Diesle zasilane popowtryskiwaczami. Wprowadzono nowe warianty mocy: podstawowy 1.9 TDI PD miał 100KM (są źródła mówiące o 101KM – różnica wynika z kwestii przeliczenia 74kW na KM), mocniejszy miał 115KM (znany od 1998 roku) a najmocniejszy aż 130KM (w 2000 roku to był naprawdę świetny wynik!)

Źródło http://tylik.motogrono.pl/otworz-oczy-przy-tdi/

Na moje oko ten silnik może mieć 110 KM i być chipowany na 130 bo często 110 KM było chipowane na 130 KM ale moje informacje mogą być błędne więc proszę o poprawienie jeśli się mylę :)

Opublikowano
:good:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 18:59_________________________________________________themon czemu nie przyjechałeś na spota, w ogóle coś padaka z tymi spotami we wtorki ostatnio :thumbdown:
Opublikowano

Były już silniki w 2000r w A3 1.9TDI 130KM :mysli:

Skoro do B5 takie montowali właśnie w 2000r. :gwizdanie:

Opublikowano

Były już silniki w 2000r w A3 1.9TDI 130KM :mysli:

Skoro do B5 takie montowali właśnie w 2000r. :gwizdanie:

W Audi a4 b5 chyba nie było 130 konnych silników.. :gwizdanie:

Opublikowano

Były już silniki w 2000r w A3 1.9TDI 130KM :mysli:

Skoro do B5 takie montowali właśnie w 2000r. :gwizdanie:

W Audi a4 b5 chyba nie było 130 konnych silników.. :gwizdanie:

Dokładnie 1.9 TDI 130 KM montowano w b6

W B5 Montowano 1.TDI 90/110/115

Opublikowano

Były już silniki w 2000r w A3 1.9TDI 130KM :mysli:

Skoro do B5 takie montowali właśnie w 2000r. :gwizdanie:

W Audi a4 b5 chyba nie było 130 konnych silników.. :gwizdanie:

Dokładnie 1.9 TDI 130 KM montowano w b6

W B5 Montowano 1.TDI 90/110/115

Tak właśnie było :gwizdanie:

W pasku w 2000r zapodali 1.9TDI 130KM

Opublikowano
  • Autor

:siema:

dzieki za mini spota ( Kerczi Themon Przemian )

Opublikowano

Cuber kupiłeś B8 :naughty:

Opublikowano

Cuber kupiłeś B8 :naughty:

:good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Cuber kupiłeś B8 :naughty:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba nas w konia robi bo nie wie jaki silnik ma dać do profilu :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano

:siema:

dzieki za mini spota ( Kerczi Themon Przemian )

Nie mogłeś poczekać ze 2 lata z tym "jest" ? :)

Opublikowano
  • Autor

Chyba nas w konia robi bo nie wie jaki silnik ma dać do profilu :gwizdanie: :naughty::decayed:

a po co dawac silnik to opisu ? :cool1:

Opublikowano

Chyba nas w konia robi bo nie wie jaki silnik ma dać do profilu :gwizdanie: :naughty::decayed:

a po co dawac silnik to opisu ? :cool1:

Lepiej żeby zgadywali na spocie co siedzi w środku, nie :?: :decayed:

To że czarna i avant chyba wszyscy wiedzą :naughty:

Opublikowano

Eeeee jakaś przekręcona :) migacz nie dziala w lusterku.... Phiii u mnie w polo działają :D

Opublikowano

Chyba nas w konia robi bo nie wie jaki silnik ma dać do profilu :gwizdanie: :naughty::decayed:

a po co dawac silnik to opisu ? :cool1:

Lepiej żeby zgadywali na spocie co siedzi w środku, nie :?: :decayed:

To że czarna i avant chyba wszyscy wiedzą :naughty:

No i znaczek :quattro: widnieje, ja stawiam na 3.0 TDI, Cuber popraw jezeli sie myle :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.