Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za gościnę, póki co wiem który to był Cuber (piękne to B8 :>) oraz Przemian któremu pożyczałem klucze, domyślam się także że Pablo to ten który tłumaczył mi i Ciepłemu o B8 oraz jeździ tym czarnym sedanem na dużym kole :>

miło bylo poznać :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

było mega :decayed:

zgubiłem klucze od domu kurrrrrrrrrrrrrrrrr ........... :wallbash:

Opublikowano

Dzięki za gościnę, póki co wiem który to był Cuber (piękne to B8 :>) oraz Przemian któremu pożyczałem klucze, domyślam się także że Pablo to ten który tłumaczył mi i Ciepłemu o B8 oraz jeździ tym czarnym sedanem na dużym kole :>

To znasz wszystkich już :) Nie zginiesz :)

No tak znasz Przemiana to znasz wszystkich... :mysli:

Opublikowano

Przemiana łatwo poznać bo ma jedyne a4 upodobnione do a3 :decayed: :decayed:

Opublikowano

Pozdro dla chłopaków z oddziału żółtych :)

Dzieki za gre i za pomoc w obronie twierdzy :>

Trzeniu, david, trueOgre - dzieki za pozniejsza posiadowe w mcDonaldzie ;)

Do nastepnego!

Opublikowano

Pozdro dla chłopaków z oddziału żółtych :)

Dzieki za gre i za pomoc w obronie twierdzy :>

Trzeniu, david, trueOgre - dzieki za pozniejsza posiadowe w mcDonaldzie ;)

Do nastepnego!

Również pozdrawiam oddział zwiadowczy :decayed:

David furka :good:

Łukasz patrząc na obrażenia młody raczej nie miałby ciekawie :wink4:

Opublikowano

mega za***ista ta Twoja B8ka Dawid :slina::good:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 23:30_________________________________________________dzięki za kawe i zestaw , paliwa wystarczyło :naughty::decayed:

Opublikowano

Cześć PRACY :>

A tak z innej beczki popłakałem się jak chłopaki zaczęli nawijać o EVO Poźka :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157065.0

Pablo linkuj że konkretnie o co Ci chodzi, a nie cały wątek i se szukajcie :wink4:

Dzięki za gościnę, póki co wiem który to był Cuber (piękne to B8 :>) oraz Przemian któremu pożyczałem klucze, domyślam się także że Pablo to ten który tłumaczył mi i Ciepłemu o B8 oraz jeździ tym czarnym sedanem na dużym kole :>

To znasz wszystkich już :) Nie zginiesz :)

No tak znasz Przemiana to znasz wszystkich... :mysli:

:naughty:

Opublikowano

joł :hi:

Opublikowano

Dziękówa chlopaki za strzelanko :good: :good:

Opublikowano

Panowie , rzuca ktoś ze mną palenie?

Mogę się pochwalić że nie paliłem już z 10 min :decayed:

Opublikowano

Ja mam plan nie palic do rana :gwizdanie: spokojnej :decayed:

Opublikowano

narazka :hi:

Opublikowano

Gasimy :hi:

Opublikowano

Gasimy :hi:

A wała :takiego:

Dopiero teraz :tongue4:

Opublikowano

Gasimy :hi:

A wała :takiego:

Dopiero teraz :tongue4:

a wała :takiego: dopiero teraz bo właśnie wróciłem z miasta :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Przemiana łatwo poznać bo ma jedyne a4 upodobnione do a3 :decayed: :decayed:

Siemian, Ciebie za to nikt nie może poznać bo regularnie auto jest w lakierni :) Powinienes zostać twarzą masy szpachlowej :D

Opublikowano

Dzień dobry :) Dziękuję pozostałym obecnym za spota :good:

Opublikowano

witam :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.