Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pozdrwowionka z BT :hi:

Ale tu jest za***ista pogoda :kox:

W Kraku tez za***ista :kox: wiesz co sie masz dowiedzieć :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem czym się tak Pablo podniecasz. Facet jest poprostu mordercą. Świadomie sprzedaje rzeczy które zabijają ludzi...

No przecież wiem Siemian! Na razie nie wsadzili go do aresztu ale pewno go to nie minie.

Pójdzie siedzieć na 2-3 lata, wyjdzie i ma życie ustawione..

Opublikowano

nie wiem czym się tak Pablo podniecasz. Facet jest poprostu mordercą. Świadomie sprzedaje rzeczy które zabijają ludzi...

No przecież wiem Siemian! Na razie nie wsadzili go do aresztu ale pewno go to nie minie.

Pójdzie siedzieć na 2-3 lata, wyjdzie i ma życie ustawione..

siedzieć raczej nie pójdzie bo narazie oprócz tego że złamał zakaz handlu po zaplombowaniu sklepu nic na niego nie mają. Dostanie wyrok w zawiasach i tyle. I będzie się sądził o odszkodowania z RP. Miejmy nadzieje że rząd da rade zrobić jakąś sensowną ustawe...

Opublikowano

nie wiem czym się tak Pablo podniecasz. Facet jest poprostu mordercą. Świadomie sprzedaje rzeczy które zabijają ludzi...

No przecież wiem Siemian! Na razie nie wsadzili go do aresztu ale pewno go to nie minie.

Pójdzie siedzieć na 2-3 lata, wyjdzie i ma życie ustawione..

siedzieć raczej nie pójdzie bo narazie oprócz tego że złamał zakaz handlu po zaplombowaniu sklepu nic na niego nie mają. Dostanie wyrok w zawiasach i tyle. I będzie się sądził o odszkodowania z RP. Miejmy nadzieje że rząd da rade zrobić jakąś sensowną ustawe...

Jak to powiedział Donald "pójdzie siedzieć" :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Pozdrwowionka z BT :hi:

Ale tu jest za***ista pogoda :kox:

W Kraku tez za***ista :kox: wiesz co sie masz dowiedzieć :naughty:

Wiem :naughty:

Zaraz jadę na Kasprowy :kox:

Opublikowano
  • Autor

to się ubierz ciepło :kox:

Opublikowano

Od środka się rozgrzałem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Od środka się rozgrzałem :naughty:

o Ja z Themonem wczoraj tak sie rozgrzalismy ze dziś na 12-sta do firmy dojechalem :decayed:

Opublikowano

Od środka się rozgrzałem :naughty:

o Ja z Themonem wczoraj tak sie rozgrzalismy ze dziś na 12-sta do firmy dojechalem :decayed:

Pijoki :decayed:

Opublikowano

Degustatorzy :polew:

Opublikowano

Degustatorzy :polew:

To o wiele bardziej do nich pasuje :kox::decayed:

Opublikowano

nie wiem czym się tak Pablo podniecasz. Facet jest poprostu mordercą. Świadomie sprzedaje rzeczy które zabijają ludzi...

a pani z kiosku ruchu co sprzedaje fajki też jest mordercą ? bo fajki też zabijają a wódeczka itp.

Ludzie się nakręcili bo media złapały temat i kręca na tym watę bo się gdzieś jakiś łepek ućpał a co wcześniej tego nie było ? A rząd temat zaraz podłapał byleby tylko odwrócić uwagę społeczeństwa od nagonki na finanse państwa. Dla mnie sprawa jest prosta jesteś debil :kox: to kupujesz łykasz i umierasz jak masz olej pod czaszką to się za to nie bierzesz selekcja jak w naturze :naughty:

Opublikowano

nie wiem czym się tak Pablo podniecasz. Facet jest poprostu mordercą. Świadomie sprzedaje rzeczy które zabijają ludzi...

a pani z kiosku ruchu co sprzedaje fajki też jest mordercą ? bo fajki też zabijają a wódeczka itp.

Ludzie się nakręcili bo media złapały temat i kręca na tym watę bo się gdzieś jakiś łepek ućpał a co wcześniej tego nie było ? A rząd temat zaraz podłapał byleby tylko odwrócić uwagę społeczeństwa od nagonki na finanse państwa. Dla mnie sprawa jest prosta jesteś debil :kox: to kupujesz łykasz i umierasz jak masz olej pod czaszką to się za to nie bierzesz selekcja jak w naturze :naughty:

:good::kox:

Opublikowano

:hi:

a ja uważam ze ten koloeś jest fenomenem i szanuje go za pomysł i odwage, nikt mu nie udowodnił że po dopalaczach nastąpiły zgony, tym bardziej że on sprzedaje środki kolekcjonerskie nie do spożycia, wali go to co z tym ludzie robią i jest czysty, a złamanie zakazu handlu to pierdoła......

prawo nie działa wstecz i nawet jak ukrucą mu ten interes wprowadzając wszystkie substancje znajdujące sie w dopalaczach na liste zakazanych środków odurzających to nic mu nie zrobią. Zarobił swoje i wszystkich ma w d*pie.

zatem Marku jaki z niego morderca?

Opublikowano

Każdy będzie miał do tego inne podejście :gwizdanie:

Tak czy owak gostek miał nosa do interes :cool1:

Opublikowano

Pozdrwowionka z BT :hi:

Ale tu jest za***ista pogoda :kox:

W Kraku tez za***ista :kox: wiesz co sie masz dowiedzieć :naughty:

a w Nowym Dworze chójówka :confused4:

siemanko :hi:

Opublikowano

Pozdrwowionka z BT :hi:

Ale tu jest za***ista pogoda :kox:

W Kraku tez za***ista :kox: wiesz co sie masz dowiedzieć :naughty:

a w Nowym Dworze chójówka :confused4:

siemanko :hi:

:hi:

Opublikowano

nie wiem czym się tak Pablo podniecasz. Facet jest poprostu mordercą. Świadomie sprzedaje rzeczy które zabijają ludzi...

a pani z kiosku ruchu co sprzedaje fajki też jest mordercą ? bo fajki też zabijają a wódeczka itp.

Ludzie się nakręcili bo media złapały temat i kręca na tym watę bo się gdzieś jakiś łepek ućpał a co wcześniej tego nie było ? A rząd temat zaraz podłapał byleby tylko odwrócić uwagę społeczeństwa od nagonki na finanse państwa. Dla mnie sprawa jest prosta jesteś debil :kox: to kupujesz łykasz i umierasz jak masz olej pod czaszką to się za to nie bierzesz selekcja jak w naturze :naughty:

nalać mu wódki dobrze gada :wink4:

Karol tenx Przemian miło :wink4:

Opublikowano

Kolega miał ostatnio przyjemność zaparkować swoim 1.9TDI przy takiej V10 :kox:

20101009703.jpg

Opublikowano

piekna :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.