Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oglądam teraz na HBO "czekając na sobote"

masakra jakaś :shocked:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale tylko Ci co jeżdzą na spoty dostaną info o atrakcjach :cool1:

czyli dalej brniemy w polityke mniejszości :gwizdanie:

Opublikowano

a czy napisałem, że ja dostane info ?:decayed:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 23:03_________________________________________________no i co edytujesz posty ?

nie wiem o jaką mniejszość Ci chodzi

Opublikowano

skoro info maja dostac tylko Ci którzy jezdza na spoty to jak chcemy zachęcić całą reszte do powiekszania frekwencji :mysli:

zamknięcie sie w hermetycznym środowisku na dłuższą mete nie da pozytywnych rezultatów...... ale oczywiście każdy moze miec swoje zdanie.

Od kilku stron czytam że chcemy zwiekszyc frekwencje na spotach poprzez wprowadzenie atrakcji chyba przewidzianych dla wszystkich chetnych forumowiczów a nie tylko dla tych jeżdzących na spoty co tydzień, dobrze myśle :mysli:

Opublikowano
  • Autor

skoro info maja dostac tylko Ci którzy jezdza na spoty to jak chcemy zachęcić całą reszte do powiekszania frekwencji :mysli:

zamknięcie sie w hermetycznym środowisku na dłuższą mete nie da pozytywnych rezultatów...... ale oczywiście każdy moze miec swoje zdanie.

Od kilku stron czytam że chcemy zwiekszyc frekwencje na spotach poprzez wprowadzenie atrakcji chyba przewidzianych dla wszystkich chetnych forumowiczów a nie tylko dla tych jeżdzących na spoty co tydzień, dobrze myśle :mysli:

Łukaszu , widac że 100 lat na spocie Cię nie było i nie pamietasz naszego poczucia humoru :cool1:

Przecież proste i logiczne że bedzie info dla wszystkich :gwizdanie: Jak mogłes pomyslec ze takiej informacji miało by nie byc :shocked:

Opublikowano

skoro info maja dostac tylko Ci którzy jezdza na spoty to jak chcemy zachęcić całą reszte do powiekszania frekwencji :mysli:

zamknięcie sie w hermetycznym środowisku na dłuższą mete nie da pozytywnych rezultatów...... ale oczywiście każdy moze miec swoje zdanie.

Od kilku stron czytam że chcemy zwiekszyc frekwencje na spotach poprzez wprowadzenie atrakcji chyba przewidzianych dla wszystkich chetnych forumowiczów a nie tylko dla tych jeżdzących na spoty co tydzień, dobrze myśle :mysli:

idź już lepiej spać :wink4:

Opublikowano

Dzieki chlopaki za spota :good: Prosiak :kox::cool1:

Opublikowano

skoro info maja dostac tylko Ci którzy jezdza na spoty to jak chcemy zachęcić całą reszte do powiekszania frekwencji :mysli:

zamknięcie sie w hermetycznym środowisku na dłuższą mete nie da pozytywnych rezultatów...... ale oczywiście każdy moze miec swoje zdanie.

Od kilku stron czytam że chcemy zwiekszyc frekwencje na spotach poprzez wprowadzenie atrakcji chyba przewidzianych dla wszystkich chetnych forumowiczów a nie tylko dla tych jeżdzących na spoty co tydzień, dobrze myśle :mysli:

idź już lepiej spać :wink4:

nie moge iść spać bo w pracy jestem do 8 rano :wink4:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 23:45_________________________________________________i z nudów siedze na forum :decayed:

Opublikowano

Dzieki Panowie za spota...Jarek Prosiak miazdzy system :)

Opublikowano
:hi: w poniedzialek..
Opublikowano

... w zj**.any poniedziałek trzeba dodać :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

W podstawówca oddawało się puste kartki na plastyce z podpisem tylko...

Przedstawiały lenistwo...

Jedno i drugie na podobnym poziomie :wink4:

Opublikowano

qr**,

wyjrzałem teraz przez okno z pracy, patrze

a tu jakiś c**j mi zajebał znaczek bmw z maski

pewnie w nocy

jeeeeeeeeeeeeeebani :wallbash:

Opublikowano

Pewnie w sobotę w taawie będzie komuś dyndał na szyi... :gwizdanie:

Opublikowano

q***wa,

wyjrzałem teraz przez okno z pracy, patrze

a tu jakiś ch***j mi zajebał znaczek bmw z maski

pewnie w nocy

jeeeeeeeeeeeeeebani :wallbash:

ups [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 12:29_________________________________________________

Pewnie w sobotę w taawie będzie komuś dyndał na szyi... :gwizdanie:

:polew:
Opublikowano
  • Autor

Pewnie w sobotę w taawie będzie komuś dyndał na szyi... :gwizdanie:

pewnie Pablo sobie go sobie pożyczyl :kox:

Opublikowano

Takim gnojom przyłapanym na gorącym uczynku powinni ręce up***dalać na środku rynku co niedziele o 12, tak dla przykładu... skończył by się wandalizm.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.