Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pablo jak czytasz forum ? juz to było na Krakowskich jakis czas temu :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo jak czytasz forum ? juz to było na Krakowskich jakis czas temu :cool1:

Wiem o tym ale nie wszyscy to widzieli :naughty:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 16:34_________________________________________________Polecam to a szczególnie 2:46s każdy by się posrał jak by prosto na niego jechała taka ciężarówka :decayed:

Real Car Crash

A najlepszy koniec :polew:

Opublikowano

No to Panowie miłego ślizgania :naughty:

Opublikowano

No to Panowie miłego ślizgania :naughty:

A ty się nie chcesz ślizgać?? :)

Opublikowano
  • Autor
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

ja ewentualnie na lodowisko z łyżwami i poduszką na dupci :gwizdanie:

Opublikowano

ja ewentualnie na lodowisko z łyżwami i poduszką na dupci :gwizdanie:

nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź :decayed:

Opublikowano

ja ewentualnie na lodowisko z łyżwami i poduszką na dupci :gwizdanie:

nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź :decayed:

taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie:

Opublikowano

O w sznicel.... :polew: :polew: :kox: :kox:

Opublikowano

Hahahahaha :polew:

Nie musisz za małego, jest przecież ręczny u niego :polew:

Opublikowano

ja ewentualnie na lodowisko z łyżwami i poduszką na dupci :gwizdanie:

nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź :decayed:

taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie:

życie, ja jakoś to przeżyje :naughty:

Opublikowano

ja ewentualnie na lodowisko z łyżwami i poduszką na dupci :gwizdanie:

nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź :decayed:

taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie:

życie, ja jakoś to przeżyje :naughty:

Ty napewno gorzej z małym jak w wiraż będziesz wchodził :evil:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kuwa poplułem monitor :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja ewentualnie na lodowisko z łyżwami i poduszką na dupci :gwizdanie:

nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź :decayed:

taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie:

życie, ja jakoś to przeżyje :naughty:

Ty napewno gorzej z małym jak w wiraż będziesz wchodził :evil:

kto powiedział że będę ? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ja ewentualnie na lodowisko z łyżwami i poduszką na dupci :gwizdanie:

nie mam fotela pasażera więc jak chcesz to weź tą poduszkę i moge Cię przewieź :decayed:

taaaa a trzymać się będe za małego :gwizdanie:

życie, ja jakoś to przeżyje :naughty:

Ty napewno gorzej z małym jak w wiraż będziesz wchodził :evil:

kto powiedział że będę ? :gwizdanie: :decayed:

przedyskutujemy to jeszcze :wink4:

Opublikowano

grzeg i jarko wy tez będziecie :?:

Opublikowano

nie

Opublikowano

Ja sie pojawie :wink4:

Opublikowano

Powiem wam że u mnie na pasie 2 Pułku Lot/Dywizjonu 303 śmiga jakieś 8-9 samochodów a drugą część tego pasa od strony carrefoura pusto.

A śnieg nadal pada :kox:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 18:29_________________________________________________

Ja sie pojawie :wink4:

:good:

Pożycz mi Q :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.