SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Cuber

Własnie wróciłem z myjni , ku.... ile mam rys na aucie od tego odgarnywania śniegu :shocked: :shocked: ;( nowe odpryski , klapa tylnia masakra :wallbash:

• Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• PABLO

• Cuber

• KERCZI

• Wąski

Top użytkownicy w tym temacie

poleci polerka na wiosnę i będzie dobrze ;-)

PS: Gdzie myją w takim mrozie ?

PS: Gdzie myją w takim mrozie ?

Wszędzie :naughty: CleanPark na ul.Dauna ( Wola Duchacka )

dlatego ja w zimie nie myje czekam na temperatury dodatnie

współczucia ;(

dlatego ja w zimie nie myje czekam na temperatury dodatnie

współczucia ;(

spoko , nie jest tak źle :kox:

Jarko znajdą sie u Ciebie jeszcze dwie rameczki klubowe bo b6 poszła z ramkami ( w b7 z przodu też jest ramka bo nie pamiętam :mysli:)

Powinieneś mieć nakładke plastikowa która sciagasz , montujesz tablice ,później nakładkę i po sprawie

masz fotkę jak było u mnie , ale fakt że były równiez ramki :cool1:

sprzedaz11.jpg

Jak Jarko nie znajdzie to ja ostatnio brałem dwa komplety w tym jeden w razie W na zapas ;-)

oki dzieki za wjaśnienie Cub , jakby Jarko nie miał to sie zgłosze Ogr

spoko, nie ma sprawy - moją żonę już ta leżąca ramka denerwuje ;-)

Koledzy jakby komuś przydarzył się taki wypadek jak mi (próba kradzieży samochodu) czego nikomu nie życzę, to polecam gościa Leszek Sowiński firma Kluczyk (Zamki samochodowe, stacyjki - Awaryjne otwieranie) ul. Malborska 93a Kraków Tel.: 0 608 43 40 00 przyjeżdża do klienta :)

w moim przypadku w 15 minut odpalił mi samochód, później musiałem zostawić u niego samochód na parę godzin i zamek w drzwiach oraz stacyjka wymieniona i wszystko za 400 zł

pozdrawiam :a4fan:

No przeciez wiadomo o nim już od dawien dawna i jest dość znaną osobą w Krakowie:cool1:

Przemianowi odpalal auto i naprawiał stacyjke po próbie kradziezy to samo Zieluchowi :naughty:

ogólnie to wczoraj po raz pierwszy jechałem samochodem, a kluczyk miałem w ręce :kox:, a gasiłem go śrubokrętem :polew:

pozdrawiam :a4fan:

No przeciez wiadomo o nim już od dawien dawna i jest dość znaną osobą w Krakowie :cool1:

ale jak pytałem o fachowca po kradzieży to nikt mi go tu nie polecił

ale jak pytałem o fachowca po kradzieży to nikt mi go tu nie polecił

bo pytałeś w środe

hmmm jak to nie, miałes napisane gosc na malborskiej :naughty:

Nie chce mi sie postów wertowac do tyłu ale było o tym :gwizdanie:

:hi:

Ale będzie ciepełko w nocy -22 :kox::decayed:

Ciekawe czy odpali bo przy -14 odpalił od kopa a stał z 4dni :)

farciarz ;-)

Koledzy macie może jakiegoś znajomego lakiernika ? Kupiłem zderzak z S4 i potrzebuję go pomalować. Przy okazji może bym też maznął przednią dokładkę zderzaka i listwy drzwiowe.

Ilę Cię wyniósł zderzak i czy kupiłeś kompletny???

tylny tylny ;-) znasz jakiegoś lakiernika ?

farciarz ;-)

Ilę Cię wyniósł zderzak i czy kupiłeś kompletny???

tylny tylny ;-) znasz jakiegoś lakiernika ?

Na centralnej przy komisie samochodowym podobno gość dobrze lakieruje, znajomy tam ostatnio honde civic zostawiał i jest zadowolony.

no jak całe auto to oni wolą ;-) ponoć marudzą strasznie przy pojedynczych elementach :-(