Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja tankuje na stacji TESCO ul. Kobierzyńska. Jakość jest bardzo dobra a zużycie paliwa w moim aucie kształtuje się na poziomie 900km/60L w cyklu miejskim (teraz w zimie nieco mniej ale i tak bardzo dobrze).

Jak to w reklamie kiedyś było: "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"

BTW :hi:

Kurde 3 lata mam AFN i takie wyniki to w trasie tylko...

A koledzy z Krakowskih dobrze wiedzą że prawie jak kapelusz po drogach pomykam...

Skąd Wy te cyferki wymyślacie :blink:

Latem klima, zimą pyrkanie - 7,5 w trybie miejskim to min. :gwizdanie:

Wytłumaczcie mi na hu..... im skóra :mysli: co to ma być służba uprzywilejowana to ma być racjonalne zarządzanie finansami przecież za taką opcję pewnie kilka tyś. trzeba żygnąć extra a choćby nawet miałoby to być w standardzie przy danej wersji to mogli negocjować zmianę na zwykłe fotele i upust przecież 120 szt razy te pare koła to by może i na 2 dodatkowe auta starczyło co to jest że Pan władza musi sobie dupcie na skórce wozić żeby mi mandat wlepić :angry:

:shocked:

No żeby komuś komfortu pracy odżałowywac :wallbash:

Mogli im też cienkie w wersji sporting zapodac - ile więcej by było, ile taniej :gwizdanie:

no niestety tak to u nas jest i z tymi przetargami najtańsza oferta wygrywa a potem dziura na dziurze strup goni strupa bo jak to napisał

Dwa proste Krakowskie przykłady - rondo Ofiar Katynia i Nowohucka.

Jedna oferta najtańsza, a druga... Dobrze posmarowali :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja tankuje na stacji TESCO ul. Kobierzyńska. Jakość jest bardzo dobra a zużycie paliwa w moim aucie kształtuje się na poziomie 900km/60L w cyklu miejskim (teraz w zimie nieco mniej ale i tak bardzo dobrze).

Jak to w reklamie kiedyś było: "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"

BTW :hi:

Kurde 3 lata mam AFN i takie wyniki to w trasie tylko...

A koledzy z Krakowskih dobrze wiedzą że prawie jak kapelusz po drogach pomykam...

Skąd Wy te cyferki wymyślacie :blink:

Latem klima, zimą pyrkanie - 7,5 w trybie miejskim to min. :gwizdanie:

Skoro Ci drogi kolego 7,5L w trasie pali, to chyba masz coś nieteges z silnikiem :mysli:

Mój NIGDY nie spalił więcej niż 7,2 z permanentnie włączoną klimatyzacją w lecie lub pyrkając tej zimy - w cyklu miejskim.

W trasie spalanie spada poniżej 6,5 :cool1:

Ale z doświadczenia wiem, że silnik silnikowi nierówny (chodzi mi o identyczne silniki w identycznych samochodach). Na przykład w mojej poprzedniej pracy gdzie jeździłem busami do Niemiec. Okazuje się że w identycznych autach na tej samej trasie różnica w spalaniu dochodziła do 2l/100km!! Tak więc jeden z nas miał przepał a inny oszczędności. Przekładając to na nasze auta - możliwym jest że Twoje auto pali więcej a moje mniej... Wiele czynników o tym decyduje. Nie neguj więc tego co piszę bo nie mam powodu żeby "wymyślać cyferki". Piszę jak jest u mnie.

PS: w związku z tym, że nie mam komputera pokładowego mój pomiar odbywa się zawsze tak samo: tankuję auto do pełna i jeżdże. Jak zapali się komornik, to znowu tankuję do pełna. Łatwo wtedy policzyć. Aktualnie mam przejechane 800km i zostało mi jeszcze ćwierć baku (wszystko w cyklu miejskim). Niemożliwe?? Zapraszam na konfrontacje...

Pozdrawiam :)

Opublikowano

64% wytrzymałości i do wymiany propozycja padła na BOSCHa lub Centra Futura + ? około 360 zł i skąd teraz szmal

Jak potrzebujesz AKU to pisz na pw

Właśnie wróciłem z miasta i Shell Extra al. Pokoju 4,59/ l :ON: . Wpadłem też na Dekerta sprawdzić aku... no i aqq :kox: 64% wytrzymałości i do wymiany propozycja padła na BOSCHa lub Centra Futura + ? około 360 zł i skąd teraz szmal :wallbash: . Środa minie tydzień zginie ! Byle do weekendu :decayed:

Ja Ci sprzedam za 310 zł 75 AH 720A dedykowany do Audi 2 lat gwarancji

będę pamiętać póki co szmalu nie mam jak ten padnie to na bank nówka albo jak szmal wpadnie do mnie :naughty: fajnie że ktoś wspomoże doradzi :>.

Ja w mieszanym przeleciałem właśnie ok950km zatankowałem dopiero jak wskazówka znalazła się w w takim położeniu jak na zdjęciu http://obrazki.elektroda.net/81_1279542685.jpg .

Tak w ogóle to mam 2 lipy:1) Padnięty nawiew na szybę, wieje pernamętnie na nogi i niby tam gdzie się ustawi ~jakieś pomysły?sugestie? [w sobotę zob na silniczki jak się uda ] 2) Nie wiem czy termostat nie padł ( jak dokładnie to stwierdzić ? instrukcja dla laika plz :gwizdanie: )

Dziś na noc do roboty a po nocce jadę na naprawę rozrusznika:D keep the fingers cross :decayed: mam nadzieję że będzie szybko,sprawnie tanio :P pozdrawiam :hi:

Opublikowano

wyciągnij termostat i wrzuć do garnka z gotującą się wodą :)

Opublikowano

Jarko dokladnie cos masz chyba nie tak...mnie pali po miescie 8,5 przy mojej jezdzie

na trasie jak wracalismy z Cubrem ze Skloczowa to 7,4, predkosci nawet do 180-200 momentami...

raz jak jechalem do zakopca jak mega kapelusz tak do 130km to spalanie wyszlo mi 4,9

oczywiscie info z FISa

Opublikowano

jak się jeździ tylko po mieście i to jak kapelusz to TDi będzie palić więcej

na autostradę i ogień, rozruszać maszynę, wtryski, łopatki od turbin

Opublikowano
  • Autor

Mój NIGDY nie spalił więcej niż 7,2 z permanentnie włączoną klimatyzacją w lecie lub pyrkając tej zimy - w cyklu miejskim.

nie wierze :cool1: w miescie w korkach ? :shocked: :shocked: :shocked:

ps.chyba że jeździsz nocami :gwizdanie:

Opublikowano

jest b2q do kupienia na śląsku po taniości ( 2 tys) ale wymaga "trochę - sporo" pracy

Opublikowano

jest b2q do kupienia na śląsku po taniości ( 2 tys) ale wymaga "trochę - sporo" pracy

POKAZ....JEZDZI???

Opublikowano

podpowie ktoś jak wymienić żarówkę w B7 od stopu :embarrassed: wiem ze to pytanie na miarę blondynki ale odkręciłem te śrubę w plastiku w boczku ciągnę za lampę i nic nie wyłazi. W bagażniku w schowku mam stelaż pozostałość po nawigacji i tam się nie dostanie do lampy. Czyżby trzeba było pruć cały boczek żeby dostać się do głupiej żarówki :wallbash:

Opublikowano

podpowie ktoś jak wymienić żarówkę w B7 od stopu :embarrassed: wiem ze to pytanie na miarę blondynki ale odkręciłem te śrubę w plastiku w boczku ciągnę za lampę i nic nie wyłazi. W bagażniku w schowku mam stelaż pozostałość po nawigacji i tam się nie dostanie do lampy. Czyżby trzeba było pruć cały boczek żeby dostać się do głupiej żarówki :wallbash:

Pociągnij mocniej - wyjdzie

Opublikowano

kurde dosyć mocno ciągnąłem i nic :disgust: no chyba ze przymarzło bo auto obecnie stoi "pod chmurką "

Opublikowano

jest b2q do kupienia na śląsku po taniości ( 2 tys) ale wymaga "trochę - sporo" pracy

POKAZ....JEZDZI???

podobno jeździ, ale wsadzony jest tam teraz 1.6 D

także silnik do zmiany

blacharkę trzeba zrobić

generalnie trochę pracy i $$$ trzeba włożyć

ale jak ktoś chce od podstaw zbudować sobie jakiegoś to można gadać

20101002001w.jpg

20101002006.jpg

Opublikowano

a nie wiesz czy jest zarejestrowany?? i czy nie zdekompletowany?? chyba bym wzial...

Opublikowano

kurde dosyć mocno ciągnąłem i nic :disgust: no chyba ze przymarzło bo auto obecnie stoi "pod chmurką "

Tam jest taki cycek który musi wyjść z karoserii. Nie urwiesz jej, mocno na zewnętrzną stronę pociągnij i powinna wyjść.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:25_________________________________________________Oooo opiekun grupy udzielilł Ci już odpowiedzi :)

Opublikowano

kurde dosyć mocno ciągnąłem i nic :disgust: no chyba ze przymarzło bo auto obecnie stoi "pod chmurką "

a uzywał Pan opcji :szukaj: :szukaj: :szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28593.0.html;highlight=demonta

dobra dałem ciała :gwizdanie: dzięki za podpowiedz

Opublikowano

Mój NIGDY nie spalił więcej niż 7,2 z permanentnie włączoną klimatyzacją w lecie lub pyrkając tej zimy - w cyklu miejskim.

nie wierze :cool1: w miescie w korkach ? :shocked: :shocked: :shocked:

ps. chyba że jeździsz nocami :gwizdanie:

Nocami to ja śpię :sexinbed: A spalanie naprawde takie mam :dance2:

Opublikowano
  • Autor

A spalanie naprawde takie mam

7,2 w miescie w korkach ? stawiam skrzynke wódki jak osiagniesz takie spalanie jeźdząc po miescie w godzinach od 7 do 17 , przejedziemy 100 km jesli bedzie takowe stawiam skrzynke wódki jeśli nie to Ty :naughty: z tym że obawiam sie ze na 100 km w miescie w tych godzinach moze nam braknąc czasu :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.