Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jeździsz na otwartych czy zamkniętych dyfrach ?

próbuje wszystkich możliwości [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 10:00_________________________________________________ciekawy podpis :good:

ja za niedługo będę na dwóch Torsenach więc porównamy

a opis to mała modyfikacja tego :banan2:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czesław jest :kox: i nie tylko ta piosenka

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:siema: zero zakwasów dzisiaj :naughty:

Waski to kiedy przyjedziesz się pochwalic B2 :naughty:

Opublikowano

:siema: zero zakwasów dzisiaj :naughty:

Waski to kiedy przyjedziesz się pochwalic B2 :naughty:

a jest czym :gwizdanie: zapraszam na kawę lub spot niedzielny [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 10:53_________________________________________________koła 18 cali z nowymi prawi oponami do A4 A5 B8 cena 3300 :)

Opublikowano
  • Autor

no pewnie że jest czym :good:

No to pewnie na Spociku w Niedziele :cool1: no chyba ze jakoś będe przejeźdzał obok Ciebie to zaglądne :wink4:

Opublikowano

:siema: zero zakwasów dzisiaj :naughty:

Waski to kiedy przyjedziesz się pochwalic B2 :naughty:

a jest czym :gwizdanie: zapraszam na kawę lub spot niedzielny [br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 10:53_________________________________________________koła 18 cali z nowymi prawi oponami do A4 A5 B8 cena 3300 :)

Wąski PW :)

ja czuje lekkie zakwasy, ale jutro bedzie gorzej :hi: :hi:

Opublikowano

Wąski. B2Q ?? :naughty: Poka Poka :decayed:

Opublikowano

Wąski. B2Q ?? :naughty: Poka Poka :decayed:

poka tylko zdjęcia zrobi :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie mam A3 do sprzedania jak by ktoś potrzebował 2000r 1.9 TDi 4-drzwiowa kolor czerwony metalic. Elektryka przejechane 250tys (dokumentacja).Zderzak i kierunkowskaz do wymiany za 13tys Do rejestracji

Opublikowano

Wąski. B2Q ?? :naughty: Poka Poka :decayed:

ja mam zdjęcie :naughty:

1981audi80group2racecar.jpg

Opublikowano

:hi:

kur.. nigdzie nie mogę zrobić rozrusznika :/ idę na kawę

Opublikowano

Wąski. B2Q ?? :naughty: Poka Poka :decayed:

ja mam zdjęcie :naughty:

1981audi80group2racecar.jpg

To to auto :shocked:

Opublikowano

Wąski. B2Q ?? :naughty: Poka Poka :decayed:

ja mam zdjęcie :naughty:

1981audi80group2racecar.jpg

To to auto :shocked:

Taaa... :tongue4:
Opublikowano

Panowie mam A3 do sprzedania jak by ktoś potrzebował 2000r 1.9 TDi 4-drzwiowa kolor czerwony metalic. Elektryka przejechane 250tys (dokumentacja).Zderzak i kierunkowskaz do wymiany za 13tys Do rejestracji

Jestem zainteresowany. Poszło do Ciebie PW.

Pozdrawiam

Opublikowano

:hi:

dzieki za dzisiejsza galeczke :tongue4::wink4:

Podziękował za pykanko :decayed::good:

Dzisiaj znacznie lepiej jak za pierwszym razem :decayed:

:polew: jak ktoś by nie wiedział w co gracie to by sobie mógł po myśleć niezła parka :naughty: [br]

:polew: :polew: :polew:

wczoraj troszkę próbowałem jeździć po starym /torze/ który Kuzaj zrobił na ciepłowniczej /przed Barbórka/ i powiem wam że Q i nowe opony wymiatają.Nie spodziewałem się takiego efektu.Kiedyś miałem Terano ale to inna bajka.

dokładnie :good: też miałem suv-a 4x4 i jednak jazdę na Q w "niskiej" osobówce czuje się całkiem inaczej. Tamte auta były wysokie i jednak zawsze było odczucie wynoszenia i że zaraz gumy puszczą a tutaj jest jak w tramwaju auto idzie jak po szynach

Opublikowano

dzieki za dzisiejsza galeczke :tongue4::wink4:

Podziękował za pykanko :decayed::good:

Dzisiaj znacznie lepiej jak za pierwszym razem :decayed:

:polew: jak ktoś by nie wiedział w co gracie to by sobie mógł po myśleć niezła parka :naughty: [br]

:polew: :polew: :polew:

Sąsiedzi :naughty:

Opublikowano
:hi: co tu taka cisza :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

a bo nikomu się nie chce klepac w klawiature :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.