Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a bo nikomu się nie chce klepac w klawiature :kox:

Lepiej co innego klepać :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jarko a co klepiesz? :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

Opublikowano
:naughty::kox:
Opublikowano
:hi: wstawać śpiochy
Opublikowano

:hi: wstawać śpiochy

My wstajemy a Ty pewnie do spania teraz :)

:hi:

Opublikowano

:hi: wstawać śpiochy

My wstajemy a Ty pewnie do spania teraz :)

:hi:

i dobrze cały czas ktoś czuwa :wink4:

hej :>

Opublikowano

a bo nikomu się nie chce klepac w klawiature :kox:

Lepiej co innego klepać :naughty:

Jarko pyka :naughty: no chyba że są na etapie klepania już :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 09:11_________________________________________________

Wąski. B2Q ?? :naughty: Poka Poka :decayed:

ja mam zdjęcie :naughty:

1981audi80group2racecar.jpg

To to auto :shocked:

tajemnica [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 09:12_________________________________________________Boseron kupili do Krakowa ,już wiem dlaczego sprzedajesz B6 :naughty:

http://www.tvn24.pl/12718,2398180,0,0,1,0,sportowe-alfy-romeo-dla-polskiej-policji,galeria.html

Opublikowano

będą się z Piotrkiem gonic :naughty:

Opublikowano
Boseron kupili do Krakowa ,już wiem dlaczego sprzedajesz B6 naughty

http://www.tvn24.pl/12718,2398180,0,0,1,0,sportowe-alfy-romeo-dla-polskiej-policji,galeria.html

Ale fotele w tych autach to wyglądają jak z malucha :polew: :polew: :polew:, już mogli im jakies pseudo kubełkowe załozyc, przynajmniej moze by kogos dogonili wtedy :polew: :polew: :polew:

BOSERON lajcik :gwizdanie:

poza tym :hi:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

widziałem to, ale lepsze jest o zimie

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Baśka jest za***ista :polew: nagrode sobie wzieła i tej dzi... laptopa zaje.,.... :polew: :polew: :polew: :polew:

BTW : :siema:

Opublikowano
  • Autor

Gdzie tankujecie ropę ostatnio? Gdzie polecacie ?

stacja Orlen, paliwo ON Verva ul.Zakopianska

4,89 zł/litr ;(

Opublikowano

A ja tankuje na stacji TESCO ul. Kobierzyńska. Jakość jest bardzo dobra a zużycie paliwa w moim aucie kształtuje się na poziomie 900km/60L w cyklu miejskim (teraz w zimie nieco mniej ale i tak bardzo dobrze).

Jak to w reklamie kiedyś było: "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"

BTW :hi:

Opublikowano

A ja tankuje na stacji TESCO ul. Kobierzyńska. Jakość jest bardzo dobra a zużycie paliwa w moim aucie kształtuje się na poziomie 900km/60L w cyklu miejskim (teraz w zimie nieco mniej ale i tak bardzo dobrze).

Jak to w reklamie kiedyś było: "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"

BTW :hi:

Ja jak na tesco tankowałem tylko jak jeszcze miałem benzyne to spalanie było wyzsze, i róznica odczuwalna, wiec wolałem przepłacac na pozadnej stacji, bo na jedni wychodziło, a silnik napewno miał lepiej.

Opublikowano

:hi:

Wytłumaczcie mi na hu..... im skóra :mysli: co to ma być służba uprzywilejowana to ma być racjonalne zarządzanie finansami przecież za taką opcję pewnie kilka tyś. trzeba żygnąć extra a choćby nawet miałoby to być w standardzie przy danej wersji to mogli negocjować zmianę na zwykłe fotele i upust przecież 120 szt razy te pare koła to by może i na 2 dodatkowe auta starczyło co to jest że Pan władza musi sobie dupcie na skórce wozić żeby mi mandat wlepić :angry: narzekają że piszą meldunki na maszynach do pisania bo na komputery nie ma a tu ......... ehhhhh.....TERAZ POLSKA :thumbdown:

Opublikowano

mniej szkodliwe warunki pracy... przez co im wydłuza czas do emerytury :cool1:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 13:07_________________________________________________a swoją drogą to ciekawe dlaczego wybrali takie strucle, przeciez to wiecej w serwisie bedzie stało niz łapało "piratów", zwłaszcza jak widze jak pieski :wink4: tymi autami jezdza

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.