Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dni Twe sa juz policzone, nie umiesz cytowac :wink4:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 00:11_________________________________________________

Kerczi pamietasz o pilce jutrzejszej ? :mysli:

tak, bedziemy z Mlodym

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dni Twe sa juz policzone, nie umiesz cytowac :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kerczi pamietasz o pilce jutrzejszej ? :mysli:

Wyśłij mu depesze, albo gońca z oficjalnym pismem ;] Bo może nietaktowne jest takie poinformowanie :)

Opublikowano

Pany nie walają się komuś po garażu zbędne lampki do pakietu oświetlenia :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pany nie walają się komuś po garażu zbędne lampki do pakietu oświetlenia :kox:

mi , tylne z B8 Avant :naughty: wyrezasz sobie mega light pakiet :kox:

Opublikowano

Pany nie walają się komuś po garażu zbędne lampki do pakietu oświetlenia :kox:

mi z B8 Avant :naughty: wyrezasz sobie mega light pakiet :kox:

jak podejdzie i da się z tego coś wyrezać no to biorę :kox:

Opublikowano

Pany nie walają się komuś po garażu zbędne lampki do pakietu oświetlenia :kox:

mi z B8 Avant :naughty: wyrezasz sobie mega light pakiet :kox:

jak podejdzie i da się z tego coś wyrezać no to biorę :kox:

pewnie ze podjedzie, napewno wyrezasz sobie wszystko elegancko :)[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 00:24_________________________________________________ale wyjeboł

Opublikowano

No czasem tak mam że mnie swędzą opuszki to sobie ulże bo jak pisze poeta "człowiek czasem musi bo by się inaczej udusił :naughty:

a przy okazji kogoś uświadomię i nie będzie z siebie idioty robił na jutubie i zatykał nogą rurę :naughty:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 14:50_________________________________________________A tak na marginesie Złota ktoś cię widział ostatnio w Hiperze jak szłaś do przebieralny z grubymi rajtkami czyżbyś się wybierała na spota :naughty:

ja nic takiego nie pamiętam :gwizdanie:w rajtuzach nie chodze, wole bez :evil:

a na spota coś mi ostatnio nie po drodze niestety :confused4:

BTW dzień dobry Panowie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:siema: w Poniedziałkowe południe :kox:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 11:27_________________________________________________Эпичная шутка !
Opublikowano

:hi: witajcie Drodzy koledzy i koleżanki

k**wa ale mia lem zajob przez cay weekend , spałem po 3 godziny :wallbash: ale wracam do żywych

dziś piłeczka ja jestem w pracy do 20.00 potem do domku po sprzęt dlatego moge sie spóźnić troche jak wogóle zbiore siły,kuzyn będzie :wink4:

działo sie coś nieprzewidywalnego na spocie ?

Opublikowano
  • Autor

Boseronek , nie gadaj tylko masz byc na piłce! :cool1:

Opublikowano

Boseronek , nie gadaj tylko masz byc na piłce! :cool1:

wiesz ze sie postaram bo mam zapał do gry :wink4:

Opublikowano

Panowie ma ktoś kostkę z vaga do Audi 100 2.3 C4 bo brat potrzebuje podłączyć vaga i sprawdzić bo coś się dzieje ze sterowaniem benzyny :?:

mam VAG-a 409 i kostkę tak jak do golfa III 93r jak to to to służę pomocą. A z innej beczki będziesz dziś na spocie?? W sumie to nie wiem czy jestem w stanie jeździć autem już :kox:

A masz tam 2 kostki bo dokładnie takie mu wchodzą pod wtyczkę :mysli:

Byłem na spocie i już Ci nie zdążyłem odpisać o tej godzinie, trza było dzwonić :)

Pablo a to Twoj brat nie ma S4??? Cos kiedys na kielbaskach wspominal...

Miał kupowac S4 2.2T ale jednak zmienił plany.

A tak po za tym to dzięki za wczorajszy spocik i :hi:

Opublikowano
  • Autor

Pablo to jak to z tym kreceniem dwóch kół na raz w ośce? :polew:

Opublikowano

Pablo to jak to z tym kreceniem dwóch kół na raz w ośce? :polew:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Pablo to jak to z tym kreceniem dwóch kół na raz w ośce? :polew:

Cuber ale ja mówiłem że z tyłu jedno koło napędza :polew:

Opublikowano
  • Autor

Pablo nie pogrążaj sie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pablo to jak to z tym kreceniem dwóch kół na raz w ośce? :polew:

Cuber ale ja mówiłem że z tyłu jedno koło napędza :polew:

?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.