Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:kox:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 20:51_________________________________________________Greg, Jak tam MMI 3g ? Daje rade :cool1:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Greg, Jak tam MMI 3g ? Daje rade :cool1:

Daje rade :> Jedynie zawiedziony jestem ze nie odtwarza divxow :confused4: Myslalem ze jak audi taka kase bierze za ten system, to taka podstawowa rzecz jak odtwarzanie filmow w innym formacie niz dvd bedzie dzialac. Dobrze, ze Marcin dal gotowa plytke z teledyskami, to mam co ogladac :>

W sumie nie probowalem jeszcze wyswietlac zdjec, ale pewnie tez jest lipa.

MMI bedzie do ogladania i testowania w niedziele na spocie :naughty: Wygladowo jest o niebo lepiej niz wczesniej.

Opublikowano

:hi:

Kerczi dotarles? ja wlasnie wrocilem.. na drogach masakra, szklaneczka konkretna

Opublikowano

Nieźle Akon dokończył kawałek Michael'a..

Opublikowano

:hi:

Kerczi dotarles? ja wlasnie wrocilem.. na drogach masakra, szklaneczka konkretna

ja jestem w zakopcu i droga raczej biała :)

Opublikowano
  • Autor

MMI bedzie do ogladania i testowania w niedziele na spocie :naughty: Wygladowo jest o niebo lepiej niz wczesniej.

:kox: :kox: :kox:

:siema::hi:

Opublikowano
:bry: w okolicach Brzeska droga czarna ale ślisko :P pzdro i miłego dnia :evil:
Opublikowano
:hi::)
Opublikowano

:hi:

Orientuje się ktoś ile kosztuje jakaś lepsza plecionka do AJM'a i ile wymiana?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:):hi:

No dotarlem ale byla masakra :)

Greg wyslij mi numer na PW, mam sprawe, moze cos podzialamy :)

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:hi: jeden dzień bez hamulca aż lepiej się teraz jedzie :decayed:
Opublikowano

co za ciec.... IV bieg, hamulec i po zawodach[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 18:37_________________________________________________jakies slizganko dzisiaj???

Opublikowano

:hi:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No Karol zdziwiłbyś się silnik dostał samozapłonu nie wiem czy widziałeś ale gość to robił przy takich obrotach na 1 odszedłbyś z pichami a na 4 spaliłbyś sprzęgło a motor dalej by wył.

Z tego co widać (biały dym z rury) gościom puściło turbo olej do ssącego i sie zrobiło "perpetum mobile" w takiej sytuacji ratuje tylko uduszenie turbiny najlepiej zacisnąć z całej siły wąż od filtra a jak nie pomaga to zapchać go szmatą lub czymś innym bo turbo i tak jest już do kosza a może się uratuje silnik przed przekręceniem chłopaki trochę spanikowały a wyrwanie węża paliwowego nic by nie dało może tyle że by się jeszcze cały zapalił

Opublikowano

Pany, słyszał ktoś o Staniątkach :kox: ?

Ponoć tam jest nieoddany jeszcze do ruchu odcinek A4. 1.5 km cudownego asfaltu (w tym momencie zaśnieżonego :) )

Co najciekawsze - nie ma tam podobno zakazu wjazdu :kox:

Info z forum Subaru, bo niektórzy już tam upalali.

Zastanawiam się właśnie czy tam dziś nie skoczyć i nie sprawdzić.

Ewentualnie Maxi Szrot?

\edit

Ja lecę z Żoną na te Staniątki :)

Jeśli ktoś chce meldunek/dołączyć się - kom.

Opublikowano

:hi:

http://lew-rycerskosci.wprost.pl/

Głosujcie proszę na ekipę z R2 ratującą życie mieszkańców Krakowa :good:

Opublikowano

Ja lecę z Żoną na te Staniątki :)

Jeśli ktoś chce meldunek/dołączyć się - kom.

Gdzie to dokładnie jest ?

z którego miejsca się tam wjeżdża ?

Opublikowano

Właśnie ku... nie wiem...

Byłem w tamtych okolicach, pojechałem obwodnicą i tak:

Są tam zupełnie osobne pasy (a właściwie jeden plac na długość ok. 1 km i dobre 100-200 metrów szerokości), nieodśnieżone toto - więc idealne.

Problem w tym, że od strony obwodnicy tam się nie da wjechać.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to idea, że wjazd zapewne jest od strony drogi 964 w miejscowości Podłęże.

Natomiast jazda drogą 964 to podróż maxymalnie dookoła, m.in. przez Wieliczkę.

Także i tak źle i tak do d*py... :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.