Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ta co o niej dzis mówiles? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

po czym wnosisz??

przyjzyj sie dokładnie na odcienie lakieru jak samochód jest pokazany z boku :kox: dla mnie zderzak i blotnik ma inny kolor niż drzwi :cool1:

kierownica nie jest z S-line czyli wymieniana bo pewnie poducha strzelona :kox:

dokłądka zderzaka tylniego lub cały zderzak jest od S5

Opublikowano

po czym wnosisz??

przyjzyj sie dokładnie na odcienie lakieru jak samochód jest pokazany z boku :kox: dla mnie zderzak i blotnik ma inny kolor niż drzwi :cool1:

kierownica nie jest z S-line czyli wymieniana bo pewnie poducha strzelona :kox:

Ch... z tym. Weź zadzwoń do Mani aby już pojechał do domu :) Odpaliliśmy NFS przes sieć i nie może wyjść :D

Opublikowano
  • Autor

To pozdrów Manie :kox:

Opublikowano

To pozdrów Manie :kox:

Ok już poszedł :D

Opublikowano
  • Autor

hheheh to sie nagraliscie :kox:

Opublikowano

hheheh to sie nagraliscie :kox:

Tomek juz chwile temu pojechal :) PSa zostawil :)

Opublikowano

nie koniecznie...kiera mogla taka byc od poczatku,

poducha jakby wystrzelila to nie trzeba zmieniac kiery, zobacz ze galka biegow tez nie jest "s-Line'owa"

a zderzak z s5 tak, przedni grill tez lacznie z blenda bo nie ma w niej parctronika czyli ewidentnie wymieniony sam grill...

wg mnie nie da sie w tym przypadku jednoznacznie stwierdzic a przynajmniej po zdjeciach...

no ale prawdopodobienstwo jest duze ze za te niedlugo 4 lata mogla zdazyc dostac strzala :confused4:

Opublikowano
  • Autor

zobacz ze galka biegow tez nie jest "s-Line'owa"

no jak , przecież jest z S-line :cool1:

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=ftQFEN2B-G0&feature=player_embedded#![br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 23:50_________________________________________________

zobacz ze galka biegow tez nie jest "s-Line'owa"

no jak , przecież jest z S-line :cool1:

nie jest pikowana...

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=ftQFEN2B-G0&feature=player_embedded#![br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 23:50_________________________________________________

zobacz ze galka biegow tez nie jest "s-Line'owa"

no jak , przecież jest z S-line :cool1:

nie jest pikowana...

CBA - Centralne Biuro Śledcze :) Noż ku... IQ na poziomie płytki chodnikowej

Opublikowano

lepsze jest po ktorej stronie sa kierunkowskazy w angielskim samochodzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Noż ku... IQ na poziomie płytki chodnikowej

chyba Twoje :kox:

Opublikowano

lepsze jest po ktorej stronie sa kierunkowskazy w angielskim samochodzie :polew: :polew: :polew:

A juz oktany benzyny powalają[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 00:02_________________________________________________

Noż ku... IQ na poziomie płytki chodnikowej

chyba Twoje :kox:

Nie mądraluj :)

Opublikowano

Noż ku... IQ na poziomie płytki chodnikowej

chyba Twoje :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Przemian klubowicz a cytowac nie umie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Przemian klubowicz a cytowac nie umie :kox: :kox: :kox:

Daj mi kropka ;]

Opublikowano

1290702861_by_belzeq_500.jpg[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 00:06_________________________________________________

Przemian klubowicz a cytowac nie umie :kox: :kox: :kox:

Daj mi kropka ;] albo degradacje

zamknalbys konto lepiej :)

Opublikowano

1290702861_by_belzeq_500.jpg[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 00:06_________________________________________________

Przemian klubowicz a cytowac nie umie :kox: :kox: :kox:

Daj mi kropka ;] albo degradacje

zamknalbys konto lepiej :)

Kiedyś to pewnie nastąpi, ale jeszcze nie ten etap kariery...

Opublikowano
  • Autor

Kerczi pamietasz o pilce jutrzejszej ? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.