Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak całe auto to oni wolą ;-) ponoć marudzą strasznie przy pojedynczych elementach :-(

poszlo pw

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Na centralnej przy komisie samochodowym podobno gość dobrze lakieruje, znajomy tam ostatnio honde civic zostawiał i jest zadowolony.

tiaaa........ na centralnej :mysli: jakoś nie słyszałem dobrch opinii ale każdy swego chwali[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 16:57_________________________________________________Karol u mnie był przed chwilą i ma znowu zonk z motorem :( wyrwało mu rure z EGR-a gang motoru niepowtarzalny czego to chłopak nie robi żeby być zauważony na ulicy :naughty:

Opublikowano

:hi:

Na centralnej przy komisie samochodowym podobno gość dobrze lakieruje, znajomy tam ostatnio honde civic zostawiał i jest zadowolony.

tiaaa........ na centralnej :mysli: jakoś nie słyszałem dobrch opinii ale każdy swego chwali[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 16:57_________________________________________________Karol u mnie był przed chwilą i ma znowu zonk z motorem :( wyrwało mu rure z EGR-a gang motoru niepowtarzalny czego to chłopak nie robi żeby być zauważony na ulicy :naughty:

ma gość parcie na szkło

Opublikowano

coś Kerczi ma pecha ostatnio z tym wózkiem ;(

Opublikowano

Tomek, spoko spoko...teraz mam respekt na dzielni +10 z tym warkotem :)

Opublikowano

Tomek, spoko spoko...teraz mam respekt na dzielni +10 z tym warkotem :)

:polew:

Opublikowano

Tomek, spoko spoko...teraz mam respekt na dzielni +10 z tym warkotem :)

No widziałem widziałem jesteś ziomal nie powiem żeby przy -10 z zimnym łokciem się lansować ale rozumiem że szyby zaszronione i nie byłoby widać PADRE za kierownicą :naughty:

Opublikowano

dokladnie Tomaszki :)

Waski ja dopiero teraz zobaczylem ile kosztuje S2.... :wallbash: masakra...chyba rzeczywiscie przemysle temat...

Opublikowano

PS: Gdzie myją w takim mrozie ?

Wszędzie :naughty: CleanPark na ul.Dauna ( Wola Duchacka )

Ja polecam Anwę na al. Pokoju...

Niby automat, ale po myciu autko suchutkie i czyściutkie :good:

BTW Boseron czytaj forum :naughty:

Opublikowano

Koledzy jakby komuś przydarzył się taki wypadek jak mi (próba kradzieży samochodu) czego nikomu nie życzę, to polecam gościa Leszek Sowiński firma Kluczyk (Zamki samochodowe, stacyjki - Awaryjne otwieranie) ul. Malborska 93a Kraków Tel.: 0 608 43 40 00 przyjeżdża do klienta :)

w moim przypadku w 15 minut odpalił mi samochód, później musiałem zostawić u niego samochód na parę godzin i zamek w drzwiach oraz stacyjka wymieniona i wszystko za 400 zł

pozdrawiam :a4fan:

Przerabiałem ten temat :) Zieluch też :)

Opublikowano

:hi:

Na centralnej przy komisie samochodowym podobno gość dobrze lakieruje, znajomy tam ostatnio honde civic zostawiał i jest zadowolony.

tiaaa........ na centralnej :mysli: jakoś nie słyszałem dobrch opinii ale każdy swego chwali

No to doradź lepszego jak znasz bo ja akurat o innym nie słyszałem dlatego się nie wypowiadam, musiałbym się popytać jak coś.

Opublikowano
:hi: panowie jakiej firmy polecacie wycieraczki na przód aktualne moje Valeoskie idą w śmieci bo nie da się tak jeździć :wallbash:
Opublikowano

:hi: panowie jakiej firmy polecacie wycieraczki na przód aktualne moje Valeoskie idą w śmieci bo nie da się tak jeździć :wallbash:

Ja też muszę zmienić bo się kończą, słyszałem o valeo że są dobre a jak nie to może boscha :mysli:

Opublikowano

:hi: panowie jakiej firmy polecacie wycieraczki na przód aktualne moje Valeoskie idą w śmieci bo nie da się tak jeździć :wallbash:

Ja też muszę zmienić bo się kończą, słyszałem o valeo że są dobre a jak nie to może boscha :mysli:

Ja mam aktualnie Valeoskie te gumki ale paranoja na zime może ładnie auto wygląda ale kupa wielka chyba wrócą standardowe Boschowskie .Nie powiem fajne są te nowej generacji wycieraczki ale tylko ASO ale koszt chyba 150 zł :kwasny:

Opublikowano

jesli chodzi o te wycieraczki nowej geeracji jak to nazywacie :wink4: to Bosch to mega kupa. Mialem 2 miesiące i wy***ałem. Valeo bardzo ok, porównywalne do ori (też miałem).

A w sumie nie wiem czy audi nie bierze wycieraczek od Valeo

Opublikowano

Ja kupuje boscha daje po 100zl i sa b.dobre

Opublikowano

Waski, masz zaslepki do EGR do 2.0tdi???

Opublikowano

jesli chodzi o te wycieraczki nowej geeracji jak to nazywacie :wink4: to Bosch to mega kupa. Mialem 2 miesiące i wy***ałem. Valeo bardzo ok, porównywalne do ori (też miałem).

A w sumie nie wiem czy audi nie bierze wycieraczek od Valeo

Ja mam teraz Valeo i nie bardzo się sprawdzają może akurat u mnie

Opublikowano

Waski, masz zaslepki do EGR do 2.0tdi???

ale u nas się to inaczej robi... :gwizdanie:

U nas EGR wyłącza się programowo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.