Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jesli chodzi o te wycieraczki nowej geeracji jak to nazywacie :wink4: to Bosch to mega kupa. Mialem 2 miesiące i wy***ałem. Valeo bardzo ok, porównywalne do ori (też miałem).

A w sumie nie wiem czy audi nie bierze wycieraczek od Valeo

Ja mam teraz Valeo i nie bardzo się sprawdzają może akurat u mnie

hmmm może w b5 jest jakieś inne rami i inny nacisk albo cuś...[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 20:29_________________________________________________

a nie lepiej go poprostu wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski, masz zaslepki do EGR do 2.0tdi???

ale u nas się to inaczej robi... :gwizdanie:

U nas EGR wyłącza się programowo

jak to??

a co z dziura ktora zostala?? - urwal mi sie dzisiaj waz ktory dochodzi do zaworu...

auto wyje jakby nie mialo wydechu i nie ma mocy...[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 20:32_________________________________________________wylacza sie to VAGiem?? czy V-TECH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to robił compsport. Przypuszczam że to programem silnika się jakoś robi. Mnie jak się urwała chłodnica recyrkulacji spalin to miałem te same objawy. Nie jezdzij tak za dużo bo ja mam całą komore silnika do dziś okopconą... :)[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 20:50_________________________________________________hmmm wydaje mi sie ze i tak musisz wymienić tą rure...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski, masz zaslepki do EGR do 2.0tdi???

ale u nas się to inaczej robi... :gwizdanie:

U nas EGR wyłącza się programowo

:polew: :polew: :polew:

to przyjedź i mu to wyłącz co mu się stało programowo stawiam Ci skrzynkę Kubusia

Karol w/g. mnie to wyglądalo że ta rura była z kwasówki więc chyba MIG-omatem tego nie pospawa (ale na 100% nie wiem) tylko trzeba mieć TIG i elektrodę z kwasówki ale pewny na 100% nie jestem.

Ja już chce do domu :zemdlal:

DSC01288.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski, masz zaslepki do EGR do 2.0tdi???

ale u nas się to inaczej robi... :gwizdanie:

U nas EGR wyłącza się programowo

:polew: :polew: :polew:

to przyjedź i mu to wyłącz co mu się stało programowo stawiam Ci skrzynkę Kubusia

Karol w/g. mnie to wyglądalo że ta rura była z kwasówki więc chyba MIG-omatem tego nie pospawa (ale na 100% nie wiem) tylko trzeba mieć TIG i elektrodę z kwasówki ale pewny na 100% nie jestem.

Ja już chce do domu :zemdlal:

DSC01288.jpg

no to jest własnie chłodnica recyrkulacji spain która mi się już dwa razy rozszczelniła.

Tomcio a czy ja gdzieś napisałem że mu to pomoże? Nie

Ale tak samo nie pomoże zaślepienie EGRu bo będzie cały czas w trybie awaryjnym...

Dlatego napisałem że u nas EGR wyłącza się programowo ale to nic nie da w tym przypadku i i tak trzeba to załatać albo wymienić. Ale na przyszłość warto go wyłączyć bo po co ma "brudzić" silnik

hmmm wydaje mi sie ze i tak musisz wymienić tą rure...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem na początku wyraźnie co mu się stało

Karol u mnie był przed chwilą i ma znowu zonk z motorem :( wyrwało mu rure z EGR-a gang motoru niepowtarzalny czego to chłopak nie robi żeby być zauważony na ulicy :naughty:

więc jak miało mu to pomóc programowe wyłącznie w tym problemie

A chce zaślepić po to żeby się wogóle dało jeździć do czasu jak tego nie pospawa.[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 01:25_________________________________________________Chwale Pana za wymyślenie Webasto :notworthy: z tym piecykiem życie w takie mrozy jest naprawdę przyjemniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj na pewno ;-) jednak w PL aż tak często się to nie przydaje jak np w szwecji czy norwegii ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: troszkę zimno [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 11:12_________________________________________________Karol poszło na maila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

oj na pewno ;-) jednak w PL aż tak często się to nie przydaje jak np w szwecji czy norwegii ;-)

no raczej bym się nie zgodził gdybyśmy mieszkali we Włoszech Hiszpanii itp. to rozumiem ale u nas raczej zima zawsze jest czasem lżejsza czasem mroźniejsza ale temp. poniżej zera to norma więc chyba przyjemniej sobie wsiąć do zagrzanego niż skrobać a potem marznąć w środku a zwłaszcza jak są takie mrozy i żeby grzechotnika zagrzać to trzeba zrobić dobry kawałek drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w końcu skonczyłem remont kuchni :wallbash: ale warto było

czyli na objada zapraszasz :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski własnie robie spaghetti zapraszam, podobno nieźle mi to wychodzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski własnie robie spaghetti zapraszam, podobno nieźle mi to wychodzi :naughty:

ale mi smaka zrobiłeś :evil: to już choroba że forum jest włączone przy spaghetti :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja właśnie stwierdziła " jak mozna siedzieć codziennie na tej samej stronie audi od kilku lat " :decayed:

a ja na to " że ja sie w jej zainteresowania nie wtrącam i że ta strona czasami sie przewija jeszcze " :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian chwalił się że kupuje A6 bo B7 już nie ma co rezać

http://otomoto.pl/audi-a6-audi-a6-avant-3-0-tdi-07r-C16509623.html[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 12:50_________________________________________________

Moja właśnie stwierdziła " jak mozna siedzieć codziennie na tej samej stronie audi od kilku lat " :decayed:

a ja na to " że ja sie w jej zainteresowania nie wtrącam i że ta strona czasami sie przewija jeszcze " :polew:

ooo uważaj na makaron :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...