Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

nie zależnie od wieku auta jaki ma obecnie i w jakim jest stanie można szybko zrobić z niego wraka. Wystarczy tylko pojeździć po naszych drogach :wallbash: Jeżdżę trasę Kraków - Nysa przynajmniej raz w tygodniu i co przejazd przybywa nowych dziur a stare powiększają się w zastraszającym tempie :disgust: Kraków tez nie lepszy :confused4:

Ja jeżdżę tylko w Krakowie i Zielonkach także wszystkie dziury znam na pamięć :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

nie zależnie od wieku auta jaki ma obecnie i w jakim jest stanie można szybko zrobić z niego wraka. Wystarczy tylko pojeździć po naszych drogach :wallbash: Jeżdżę trasę Kraków - Nysa przynajmniej raz w tygodniu i co przejazd przybywa nowych dziur a stare powiększają się w zastraszającym tempie :disgust: Kraków tez nie lepszy :confused4:

Ja jeżdżę tylko w Krakowie i Zielonkach także wszystkie dziury znam na pamięć :decayed:

no ja też swoje znam na pamięć :naughty:
Opublikowano

Bo jak bym nie znał to 19tki poszły by na złom :decayed:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:14_________________________________________________sokolnh jakie są zaciski w 2.6 żeliwne czy aluminiowe??

Podobno od 97r były już aluminiowe a w tym już są inne przewody, jarzma oraz klocki??

Opublikowano
  • Autor

mózg zmień. kto zostawia w zimie auto na ręcznym... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

oj Siemian to żeś się popisał :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

mózg zmień. kto zostawia w zimie auto na ręcznym... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

buahahaha co za gośc :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

fakt ze nie zalecają na bardzo niskich temperaturach zostawiać na ręcznym bo linka może zamarznąć ale jak jest górka to chyba bym nie ryzykował na samym biegu, zdarzało sie ze bieg wyskoczył i poleciało , mało to mam takich przypadków w robocie :gwizdanie:

Siemian i Kerczi bo Wy zmienialiście lampy na bixenon co oprócz kompletnych lamp musze jeszcze dokupić mozecie wymienić wsio ?

Opublikowano
  • Autor

Boseronek, jest temat na forum o zmianie lamp w B7 :tongue4:

Opublikowano

mózg zmień. kto zostawia w zimie auto na ręcznym... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja też zostawiam ;-) jak się nie używa to się psuje.

Opublikowano

Boseronek, jest temat na forum o zmianie lamp w B7 :tongue4:

szukam szukam i nie moge znaleźć :disgust:

Opublikowano

Ja tez zostawiam na recznym...mojej 3 znajomych auto zjechalo a bylo na biegu...

Siemian pewnie co innego robi na recznym :polew: :polew: :polew:

a tak powaznie to Boseron

Oczywiscie komplet lampek czyli LAMPY+PRZETWORNICE+PALNIKI do tego przejsciowke KUFATEC (http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p467_c118_Adapter-Xenon-Scheinwerfer-Audi-A4-B7.html) oraz kilka kabelkow dodatkowych jesli chcesz miec DRL i sam wlacznik (w ASO kolo 40zł) i oczywiscie Twoj modul centrealnej elektryki musi miec mozliwosc zakodowania xenonu.

To wszyustko co potrzebujesz...

Opublikowano

:hi: Witajcie Panowie

Kerczi dzieki za odpowiedz bardzo mi pomogłeś

Opublikowano

:hi: Witajcie Panowie

Kerczi dzieki za odpowiedz bardzo mi pomogłeś

On się zna :naughty:

Opublikowano

Pewnie nie tylko na lampkach :tongue4:

Helo Robson

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

mózg zmień. kto zostawia w zimie auto na ręcznym... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja też zostawiam ;-) jak się nie używa to się psuje.

I tak mi właśnie mechanik powiedział.

Czekam na info co z autem... A tak po za tym to :hi:

Opublikowano

mózg zmień. kto zostawia w zimie auto na ręcznym... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja też zostawiam ;-) jak się nie używa to się psuje.

I tak mi właśnie mechanik powiedział.

Czekam na info co z autem... A tak po za tym to :hi:

ten sam który ustawiał Ci tylne zawieszenie? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

mózg zmień. kto zostawia w zimie auto na ręcznym... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja też zostawiam ;-) jak się nie używa to się psuje.

I tak mi właśnie mechanik powiedział.

Czekam na info co z autem... A tak po za tym to :hi:

ten sam który ustawiał Ci tylne zawieszenie? :gwizdanie: :decayed:

Siemian już dawno jeździ prosto :polew:

Jakiś gość z Wrząsowic bo nie było w pobliżu innego mechanika i u niego zostawiłem audike, a co miałem lawete do krk zamawiać? pierd^le :decayed:

Opublikowano

Pany potrzebuje kupic skórę z krowy :gwizdanie:

Opublikowano

będzie problem, chwilowo pastwiska zaśnieżone, nie mogłeś pisac na wiosne :evil:

a poważnie to ja kupowałam w Bieszczadach :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.