Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jaka różnica miedzy Valeo a Boschem???

valeo była do 97, nie miała halogenów i była na zarówke h4, bosch juz po I lifcie, z halogenem i na zarówki h7, wiec raczej masz boscha

To dziwne ozi bo ja stare przed liftowe lampy miałem boscha :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

valeo była do 97, nie miała halogenów i była na zarówke h4, bosch juz po I lifcie, z halogenem i na zarówki h7, wiec raczej masz boscha

no jak się okazuje nie jest tak dokońca, patrzac po Etce wynika że były i takie i takie lampy :cool1: na forum tez jest wielu userów z lampami z wbudowanymi halogenami przed I liftem

Opublikowano

Ja miałem wbudowane halogeny.

Opublikowano

Panowie jakie mniej więcej są koszty wymiany łożysk z przodu w B5 bo chyba mnie to czeka niebawem

za lozysko placilem cos kolo 100-150zl SKF nie pamietam dokladnie...

wymiana we wlasnym zakresie wiec w tym nie pomoge. ogolnie zabieg trudny nie jest lecz trzeba miec dostep do prasy.

Opublikowano

Robert nie leży ci gdzieś nie potrzebna lampa przednia Valeo lewa do mojej niuni??

dla Ciebie taniej

http://motoallegro.pl/audi-a4-reflektor-lewy-i1343268356.html[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 08:51_________________________________________________Valeo były tylko bez halogenów przed lif.pod lifcie tylko Valeo produkowało.A Boscha przed lif. tylko były z halogenem. :) nie mówię o xenonach :)

Opublikowano

Panowie jakie mniej więcej są koszty wymiany łożysk z przodu w B5 bo chyba mnie to czeka niebawem

za lozysko placilem cos kolo 100-150zl SKF nie pamietam dokladnie...

wymiana we wlasnym zakresie wiec w tym nie pomoge. ogolnie zabieg trudny nie jest lecz trzeba miec dostep do prasy.

Wymiana zapewne coś około 50zł od sztuki co razem za komplet wyjdzie pewnie 300-400zł.

Nie dużo się pomyliłem :decayed:

Opublikowano

Panowie jakie mniej więcej są koszty wymiany łożysk z przodu w B5 bo chyba mnie to czeka niebawem

łożyska mam od 80 zł do 150 zł za 1 szt [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 08:56_________________________________________________

:hi: Paniska...

i jak różnica jest :mysli: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 08:57_________________________________________________

Robert nie leży ci gdzieś nie potrzebna lampa przednia Valeo lewa do mojej niuni??

ja tez mam jakies przed liftowe

to dawaj

Opublikowano

Robert nie leży ci gdzieś nie potrzebna lampa przednia Valeo lewa do mojej niuni??

dla Ciebie taniej

http://motoallegro.pl/audi-a4-reflektor-lewy-i1343268356.html[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 08:51_________________________________________________Valeo były tylko bez halogenów przed lif.pod lifcie tylko Valeo produkowało.A Boscha przed lif. tylko były z halogenem. :) nie mówię o xenonach :)

no chyba o połowe taniej :gwizdanie:

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Panowie jakie mniej więcej są koszty wymiany łożysk z przodu w B5 bo chyba mnie to czeka niebawem

Robiłem to w lipcu tego roku. Nie wiem czy przepłaciłem, ale dałem 160 zł/koło - komplet łożysk (nie pamiętam jakiej firmy, ale ponoć z wyższej półki), plus 100zł/koło robocizna. Po dwudziestozłotowym "rabacie" wyszło 500 zł.

Opublikowano

Panowie jakie mniej więcej są koszty wymiany łożysk z przodu w B5 bo chyba mnie to czeka niebawem

Robiłem to w lipcu tego roku. Nie wiem czy przepłaciłem, ale dałem 160 zł/koło - komplet łożysk (nie pamiętam jakiej firmy, ale ponoć z wyższej półki), plus 100zł/koło robocizna. Po dwudziestozłotowym "rabacie" wyszło 500 zł.

No to jednak trafiłem :kox:

Ale Pablo ma za 50zł :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano
:hi::wink4:
Opublikowano

W związku z tym, że zbliżają się święta, coś fajnego dla Was. Nie wiem czy już było, ale nawet jeśli, to warto odświeżyć:

Opublikowano

Niezły marketing ;-)

Opublikowano

W związku z tym, że zbliżają się święta, coś fajnego dla Was. Nie wiem czy już było, ale nawet jeśli, to warto odświeżyć:

http://www.youtube.com/user/grodq w temacie ... polecam filmiki tego youtubowicza;)

ciekawe jak tam jego stosunki z sasiadami z naprzeciwka :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Ale Pablo ma za 50zł :naughty: :naughty: :naughty:

jarko za wymianę zapłaciłem 50zł :wink4: A za łożysko ok 120zł :)

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 16:11_________________________________________________Znacie??? :naughty:

Co robi Kaczyński w krypcie na wawelu :?:

Steruje swoim awatarem :kox:

Opublikowano

Panowie jakie mniej więcej są koszty wymiany łożysk z przodu w B5 bo chyba mnie to czeka niebawem

Robiłem to w lipcu tego roku. Nie wiem czy przepłaciłem, ale dałem 160 zł/koło - komplet łożysk (nie pamiętam jakiej firmy, ale ponoć z wyższej półki), plus 100zł/koło robocizna. Po dwudziestozłotowym "rabacie" wyszło 500 zł.

:hi: dzięki już wszystko wiem z tematem

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.