Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Nie no wiadomo. Chodzi mi o to ze to się może zawsze zepsuć.

PABLO postaw auto na jakiejś górce na biegu i jeśli zjedzie to stawiam skrzynke wódki.

A jak zjedzie to będziesz za nim zadupcał z buta :naughty:

nie zjedzie

Też jestem zdania że zjedzie zwłaszcza jeśli to benzyna (słabsza kompr. niż w dizlu)

Ja mam taki lekki podjazd i czasem jak zostawiam na biegu to czuć jak sobie przepuści na tłoku do pełnego sprężania a jak by było stromiej to pewnie i poszłoby dalej. Benzyniaka bez problemu przepchniesz na biegu więc jak wieksza góra to głupotą byłoby nie zaciągnąć ręcznego bo jak puści I suw to dalej już poleci jak z górki :>

Pany potrzebuje kupic skórę z krowy :gwizdanie:

Może w garbarni koło rybitw ?

http://www.kzgsa.com/

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki Tomasz ale tam już pytałem

Opublikowano

Robert nie leży ci gdzieś nie potrzebna lampa przednia Valeo lewa do mojej niuni??

Opublikowano

Robert nie leży ci gdzieś nie potrzebna lampa przednia Valeo lewa do mojej niuni??

Ja mam ale boscha, tylko przed liftu.

Opublikowano

a ja mam boschas po I lifcie z halogenami zespolonymi, tylko któraś była pęknięta :mysli:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 15:16_________________________________________________no lewa od kierowcy jest pęknięta :kwasny:

Opublikowano

Robert nie leży ci gdzieś nie potrzebna lampa przednia Valeo lewa do mojej niuni??

ja tez mam jakies przed liftowe

Opublikowano
  • Autor

:siema:

ps. Dzięki Boseronek :wink4:

Opublikowano

Robert nie leży ci gdzieś nie potrzebna lampa przednia Valeo lewa do mojej niuni??

ja tez mam jakies przed liftowe

o tańczący z wilkami się pojawił coś kolegi już dawno nie było widać :wink4:

Opublikowano

Robert nie leży ci gdzieś nie potrzebna lampa przednia Valeo lewa do mojej niuni??

ja tez mam jakies przed liftowe

Cicho ja byłem pierwszy :decayed:

Opublikowano

Robert nie leży ci gdzieś nie potrzebna lampa przednia Valeo lewa do mojej niuni??

ja tez mam jakies przed liftowe

o tańczący z wilkami się pojawił coś kolegi już dawno nie było widać :wink4:

Jestem tylko sięschowałem :)

Opublikowano
:hi: Paniska...
Opublikowano

a jaka różnica miedzy Valeo a Boschem???

Opublikowano

a jaka różnica miedzy Valeo a Boschem???

tak

Opublikowano
:hi: to co się dzisiaj dzieje na mieście to masakra :wallbash:
Opublikowano

a jaka różnica miedzy Valeo a Boschem???

Obydwie firmy swego czasu robiły lampy ori audi, nie wiem jak teraz jest ale lampy bosch'a były fabrycznie montowane w B5. [br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 20:50_________________________________________________

:hi: to co się dzisiaj dzieje na mieście to masakra :wallbash:

Wiem, przejebane kory były na mieście bo wróciłem nie dawno z Wrząsowic i co się okazało klocki się rozleciały i zablokowały zacisk a reszta cała ok :decayed:

Opublikowano

Panowie jakie mniej więcej są koszty wymiany łożysk z przodu w B5 bo chyba mnie to czeka niebawem

Opublikowano

Panowie jakie mniej więcej są koszty wymiany łożysk z przodu w B5 bo chyba mnie to czeka niebawem

Nie ma dramatu... Jakieś z pińcset pewnie za komplet :decayed:

Opublikowano

Panowie jakie mniej więcej są koszty wymiany łożysk z przodu w B5 bo chyba mnie to czeka niebawem

Ja wymieniałem z przodu i zapłaciłem u swojego mechanika coś ok 50zł

Opublikowano

Panowie jakie mniej więcej są koszty wymiany łożysk z przodu w B5 bo chyba mnie to czeka niebawem

Ja wymieniałem z przodu i zapłaciłem u swojego mechanika coś ok 50zł

Ale za co :?:

Łożysko z wymianą :?:

Opublikowano

a jaka różnica miedzy Valeo a Boschem???

valeo była do 97, nie miała halogenów i była na zarówke h4, bosch juz po I lifcie, z halogenem i na zarówki h7, wiec raczej masz boscha

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.