Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to Cinema City w Galerii Kazimierz jest otwarte... Czyli parking też będzie otwarty... Czyli spot jak najbardziej jest możliwy... Chyba się wybiorę i sprawdze czy kogoś nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

otwarte jest tylko do której ale z tego co widzę to chyba nikt nie przyjedzie bo nikt tu się nie wypowiadał dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czytać forum było pisane 2 strony wcześniej że nie ma dzisiaj spota, 2 stycznia będzie.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.55545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czytać forum było pisane 2 strony wcześniej że nie ma dzisiaj spota, 2 stycznia będzie.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.55545

Ok racja nie było mnie w domu 2 dni więc nie przeglądałem forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-czarny-2005-stan-idealny-okazja-i1385513205.html

Autko na pół roku (wrzucić gaz i tania jazda) żeby się podszkolić a później kupić A3 z 2005 lub A4 B6 z 2003\4r dla kolegi samochód może tym razem wypali bo już pól Polski zwiedziliśmy :decayed:

Kminie chłopaków z Grudziądza żeby to sprawdzili bo tak na ślepo jechać 500km w jedną stronę to nie za bardzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-czarny-2005-stan-idealny-okazja-i1385513205.html

Autko na pół roku (wrzucić gaz i tania jazda) żeby się podszkolić a później kupić A3 z 2005 lub A4 B6 z 2003\4r dla kolegi samochód może tym razem wypali bo już pól Polski zwiedziliśmy :decayed:

Kminie chłopaków z Grudziądza żeby to sprawdzili bo tak na ślepo jechać 500km w jedną stronę to nie za bardzo..

Ja nie wiem czy to jest sens wkładać gaz do auta którym się nie zamierza długo jeździć przynajmniej ja bym na pół roku nie zakładał .Nie lepiej od razu kupić ,któryś model Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-czarny-2005-stan-idealny-okazja-i1385513205.html

Autko na pół roku (wrzucić gaz i tania jazda) żeby się podszkolić a później kupić A3 z 2005 lub A4 B6 z 2003\4r dla kolegi samochód może tym razem wypali bo już pól Polski zwiedziliśmy :decayed:

Kminie chłopaków z Grudziądza żeby to sprawdzili bo tak na ślepo jechać 500km w jedną stronę to nie za bardzo..

Ja nie wiem czy to jest sens wkładać gaz do auta którym się nie zamierza długo jeździć przynajmniej ja bym na pół roku nie zakładał .Nie lepiej od razu kupić ,któryś model Audi

Łatwiej by sprzedał później z gazem, typowo auto ekonomiczne.

A audi tylko później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-czarny-2005-stan-idealny-okazja-i1385513205.html

Autko na pół roku (wrzucić gaz i tania jazda) żeby się podszkolić a później kupić A3 z 2005 lub A4 B6 z 2003\4r dla kolegi samochód może tym razem wypali bo już pól Polski zwiedziliśmy :decayed:

Kminie chłopaków z Grudziądza żeby to sprawdzili bo tak na ślepo jechać 500km w jedną stronę to nie za bardzo..

Ja nie wiem czy to jest sens wkładać gaz do auta którym się nie zamierza długo jeździć przynajmniej ja bym na pół roku nie zakładał .Nie lepiej od razu kupić ,któryś model Audi

Łatwiej by sprzedał później z gazem, typowo auto ekonomiczne.

A audi tylko później :)

no tak ale za dobra sekwencja też kosztuje ja wiem że lepiej się sprzedaje auto z gazem jak podolicza opłaty i montaż gazu to też trochę wyjdzie,nie wiem każdy robi po swojemu .Pablo sprzedaj mu swoja , będzie miał pewne auto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duży silnik.

Ok idę pograć w GT5, do napisania później :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To te Ibizy takie tanie :shocked: :shocked: :shocked:

Panowie nie zapomnijcie o piłce jutro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nie ma co gazu na pół roku pakować , co to znaczy auto na pół roku zeby sie podszkolić w czym niby ? :mysli: i dlaczego potem audi a3 :mysli:

pozatym 1.4 benzyna będzie miał podobne spalanie co 2.0 tdi czy 1.9 podobne pieniądze więc..... niech odrazu kupuje audi na co czekać, tylko ze audi z tego roku będzie trzy razy droższe. [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________fakt ibiza strasznie tania jak za 2005 rok myślałem ze są drozsze :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to chciał te ramki klubowe ? Kupowałem dwa komplety i teraz mnie wkurzają w pokoju hehe ;-) Wezmę je jutro na piłkę to w razie W mogę odsprzedać po kosztach zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nie ma co gazu na pół roku pakować , co to znaczy auto na pół roku zeby sie podszkolić w czym niby ? :mysli: i dlaczego potem audi a3 :mysli:

pozatym 1.4 benzyna będzie miał podobne spalanie co 2.0 tdi czy 1.9 podobne pieniądze więc..... niech odrazu kupuje audi na co czekać, tylko ze audi z tego roku będzie trzy razy droższe. [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________fakt ibiza strasznie tania jak za 2005 rok myślałem ze są drozsze :shocked:

Boseron dlatego nie chce kupować A3/A4 za ok 40 tysięcy bo jak by miał gdzieś walnąć w słup to lepiej autem za kilkanaście tysięcy złotych dlatego sobie chce pojeździć tańszym wcześniej.

A gaz sobie później mógłby doliczyć przy sprzedaży auta bo tyle już potaniały te seaty że więcej nie potanieją :decayed:

A ta sztuka jest tańsza niż inne z tego rocznika, dzwoniłem do gościa i wydaje się ok ale musi być na miejscu ktoś kto mógłby to sprawdzić w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ale nigdzie nie napisałeś ze twój kolega uczy sie dopiero jeździć wnioskuje ze dopiero co zdał egzamin na prawko, dla tego zdziwiło mnie ze potrzebuje auto na pół roku a potem a3 , bez tej informacji to był dla mnie idiotyczny pomysł.

teraz rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź weź bo Jarko znowu zapomni pewnie :wink4:

no to żebym tylko ja nie zapomniał hehe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: troszkę zimno :wink4: miłego dnia [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 10:01_________________________________________________

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=lspgcfzr3eeu

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:38_________________________________________________syfu nie ma

nie ma :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ale nigdzie nie napisałeś ze twój kolega uczy sie dopiero jeździć wnioskuje ze dopiero co zdał egzamin na prawko, dla tego zdziwiło mnie ze potrzebuje auto na pół roku a potem a3 , bez tej informacji to był dla mnie idiotyczny pomysł.

teraz rozumiem.

Miał przerwę kilka lat od jazdy samochodem, ten sam co kiedyś mieliśmy jechać po tą renówkę oglądać do Twojego znajomego z serwisu :)

A tak po za tym to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...