Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W zasadzie to Cinema City w Galerii Kazimierz jest otwarte... Czyli parking też będzie otwarty... Czyli spot jak najbardziej jest możliwy... Chyba się wybiorę i sprawdze czy kogoś nie ma :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

otwarte jest tylko do której ale z tego co widzę to chyba nikt nie przyjedzie bo nikt tu się nie wypowiadał dzisiaj

Opublikowano

Chłopaki czytać forum było pisane 2 strony wcześniej że nie ma dzisiaj spota, 2 stycznia będzie.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.55545

Opublikowano

Chłopaki czytać forum było pisane 2 strony wcześniej że nie ma dzisiaj spota, 2 stycznia będzie.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.55545

Ok racja nie było mnie w domu 2 dni więc nie przeglądałem forum

Opublikowano

Co myślicie http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-czarny-2005-stan-idealny-okazja-i1385513205.html

Autko na pół roku (wrzucić gaz i tania jazda) żeby się podszkolić a później kupić A3 z 2005 lub A4 B6 z 2003\4r dla kolegi samochód może tym razem wypali bo już pól Polski zwiedziliśmy :decayed:

Kminie chłopaków z Grudziądza żeby to sprawdzili bo tak na ślepo jechać 500km w jedną stronę to nie za bardzo..

Opublikowano

Co myślicie http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-czarny-2005-stan-idealny-okazja-i1385513205.html

Autko na pół roku (wrzucić gaz i tania jazda) żeby się podszkolić a później kupić A3 z 2005 lub A4 B6 z 2003\4r dla kolegi samochód może tym razem wypali bo już pól Polski zwiedziliśmy :decayed:

Kminie chłopaków z Grudziądza żeby to sprawdzili bo tak na ślepo jechać 500km w jedną stronę to nie za bardzo..

Ja nie wiem czy to jest sens wkładać gaz do auta którym się nie zamierza długo jeździć przynajmniej ja bym na pół roku nie zakładał .Nie lepiej od razu kupić ,któryś model Audi

Opublikowano

Co myślicie http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-czarny-2005-stan-idealny-okazja-i1385513205.html

Autko na pół roku (wrzucić gaz i tania jazda) żeby się podszkolić a później kupić A3 z 2005 lub A4 B6 z 2003\4r dla kolegi samochód może tym razem wypali bo już pól Polski zwiedziliśmy :decayed:

Kminie chłopaków z Grudziądza żeby to sprawdzili bo tak na ślepo jechać 500km w jedną stronę to nie za bardzo..

Ja nie wiem czy to jest sens wkładać gaz do auta którym się nie zamierza długo jeździć przynajmniej ja bym na pół roku nie zakładał .Nie lepiej od razu kupić ,któryś model Audi

Łatwiej by sprzedał później z gazem, typowo auto ekonomiczne.

A audi tylko później :)

Opublikowano

Co myślicie http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-czarny-2005-stan-idealny-okazja-i1385513205.html

Autko na pół roku (wrzucić gaz i tania jazda) żeby się podszkolić a później kupić A3 z 2005 lub A4 B6 z 2003\4r dla kolegi samochód może tym razem wypali bo już pól Polski zwiedziliśmy :decayed:

Kminie chłopaków z Grudziądza żeby to sprawdzili bo tak na ślepo jechać 500km w jedną stronę to nie za bardzo..

Ja nie wiem czy to jest sens wkładać gaz do auta którym się nie zamierza długo jeździć przynajmniej ja bym na pół roku nie zakładał .Nie lepiej od razu kupić ,któryś model Audi

Łatwiej by sprzedał później z gazem, typowo auto ekonomiczne.

A audi tylko później :)

no tak ale za dobra sekwencja też kosztuje ja wiem że lepiej się sprzedaje auto z gazem jak podolicza opłaty i montaż gazu to też trochę wyjdzie,nie wiem każdy robi po swojemu .Pablo sprzedaj mu swoja , będzie miał pewne auto
Opublikowano

Za duży silnik.

Ok idę pograć w GT5, do napisania później :wink4:

Opublikowano

założy gaz i na jedno wyjdzie

Opublikowano
  • Autor

To te Ibizy takie tanie :shocked: :shocked: :shocked:

Panowie nie zapomnijcie o piłce jutro :naughty:

Opublikowano

dokładnie nie ma co gazu na pół roku pakować , co to znaczy auto na pół roku zeby sie podszkolić w czym niby ? :mysli: i dlaczego potem audi a3 :mysli:

pozatym 1.4 benzyna będzie miał podobne spalanie co 2.0 tdi czy 1.9 podobne pieniądze więc..... niech odrazu kupuje audi na co czekać, tylko ze audi z tego roku będzie trzy razy droższe. [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________fakt ibiza strasznie tania jak za 2005 rok myślałem ze są drozsze :shocked:

Opublikowano

Kto to chciał te ramki klubowe ? Kupowałem dwa komplety i teraz mnie wkurzają w pokoju hehe ;-) Wezmę je jutro na piłkę to w razie W mogę odsprzedać po kosztach zakupu.

Opublikowano

weź weź bo Jarko znowu zapomni pewnie :wink4:

Opublikowano

dokładnie nie ma co gazu na pół roku pakować , co to znaczy auto na pół roku zeby sie podszkolić w czym niby ? :mysli: i dlaczego potem audi a3 :mysli:

pozatym 1.4 benzyna będzie miał podobne spalanie co 2.0 tdi czy 1.9 podobne pieniądze więc..... niech odrazu kupuje audi na co czekać, tylko ze audi z tego roku będzie trzy razy droższe. [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________fakt ibiza strasznie tania jak za 2005 rok myślałem ze są drozsze :shocked:

Boseron dlatego nie chce kupować A3/A4 za ok 40 tysięcy bo jak by miał gdzieś walnąć w słup to lepiej autem za kilkanaście tysięcy złotych dlatego sobie chce pojeździć tańszym wcześniej.

A gaz sobie później mógłby doliczyć przy sprzedaży auta bo tyle już potaniały te seaty że więcej nie potanieją :decayed:

A ta sztuka jest tańsza niż inne z tego rocznika, dzwoniłem do gościa i wydaje się ok ale musi być na miejscu ktoś kto mógłby to sprawdzić w serwisie.

Opublikowano

Pablo ale nigdzie nie napisałeś ze twój kolega uczy sie dopiero jeździć wnioskuje ze dopiero co zdał egzamin na prawko, dla tego zdziwiło mnie ze potrzebuje auto na pół roku a potem a3 , bez tej informacji to był dla mnie idiotyczny pomysł.

teraz rozumiem.

Opublikowano

weź weź bo Jarko znowu zapomni pewnie :wink4:

no to żebym tylko ja nie zapomniał hehe ;-)

Opublikowano

:hi: troszkę zimno :wink4: miłego dnia [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 10:01_________________________________________________

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=lspgcfzr3eeu

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 23:38_________________________________________________syfu nie ma

nie ma :no:

Opublikowano
  • Autor

:siema::hi:

Opublikowano

Pablo ale nigdzie nie napisałeś ze twój kolega uczy sie dopiero jeździć wnioskuje ze dopiero co zdał egzamin na prawko, dla tego zdziwiło mnie ze potrzebuje auto na pół roku a potem a3 , bez tej informacji to był dla mnie idiotyczny pomysł.

teraz rozumiem.

Miał przerwę kilka lat od jazdy samochodem, ten sam co kiedyś mieliśmy jechać po tą renówkę oglądać do Twojego znajomego z serwisu :)

A tak po za tym to :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.