Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To było dla osób które nie pojechały na piłkę, a Mad Max z A6 Klubu robił spota i dużo osób było także nie wiem jarko co tu jest do rozumienia..

a kto tam ma spoty jeszcze ? :naughty: kupa i nowo-powstała druga kupa :sick3:

:polew::kox:

Po tych drugich ślad już zaginął :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ze starej kupy przyjeżdża jedna osoba i z nowej też jedna ale tak to ludzie z A6.

Opublikowano

a coś kupił ?

Audi :naughty:
Opublikowano

hehehe, no tak myślałem ale jakiś klasyk B2/B1 ? Jest o nim wzmianka na forum ?

Opublikowano

hehehe, no tak myślałem ale jakiś klasyk B2/B1 ? Jest o nim wzmianka na forum ?

B2 Q nie jeszcze nie jest opisane :tongue4:
Opublikowano

piękjnie ;-) też sobie takowe zamierzam sprawić ;-) ponoć sedany dużo tańsze niż coupe.

Opublikowano

Maja, 18 letnia dupo-dawczyni

Co za głupia dziwka, rodzice zobaczą i będzie wpiedol :polew:

Opublikowano

co tu jest do rozumienia..

Już Ci ktoś po raz nie wiem który zwraca uwagę żebyś Sobie darował zapraszanie Nas na spoty kupy i A6 klubu...

Skup się na Naszych spotach, a jak chcesz spontana to na kiełbaski pewnie spora ekipa by się wybrała :gwizdanie:

Opublikowano

co tu jest do rozumienia..

Już Ci ktoś po raz nie wiem który zwraca uwagę żebyś Sobie darował zapraszanie Nas na spoty kupy i A6 klubu...

Skup się na Naszych spotach, a jak chcesz spontana to na kiełbaski pewnie spora ekipa by się wybrała :gwizdanie:

Nigdy nie zapraszałem na spoty kupy :decayed:

Ok już nie będę poruszał tego tematu na forum :)

Opublikowano

Wszyscy tu wiedzieli że A6 klub i kupa to prawie jedno i to samo...

Jak to teraz wygląda, nie interesuje mnie to...

Ok już nie będę poruszał tego tematu na forum :)

I właśnie o to chodzi, nie ma co grzebać w przeszłości :wink4:

Opublikowano

eee to dwie osobne grupy osób ale nie wiem jakie Wy tam z nimi macie relacje. A6 tez podpadło ?

Opublikowano

PS: UFO dobre ;-)

Opublikowano

A my o niczym nie wiemy i nam dopiero prezes pokazuje co się dzieje w Krk :polew:

Zaraz się zjadą ludzie z discovery i będą kręcić :polew::decayed:

Opublikowano

eee to dwie osobne grupy osób ale nie wiem jakie Wy tam z nimi macie relacje. A6 tez podpadło ?

Może teraz, ale kiedyś na pewno NIE.

I nie chodzi o to co kto zrobił, jak kto podpadł, czy admin z A6 był adminem na kupie i kto kogo po czym gmyrał...

Było, mineło... :gwizdanie:

My mamy SWOJE spoty w NIEDZIELE :cool1:

Opublikowano

Admin A6 na pewno nie był Adminem w kupie ;-)

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 15:00_________________________________________________

Admin A6 na pewno nie był Adminem w kupie ;-)

Jeśli chodzi o Mad Max'a (Iwo) to nic takiego nie słyszałem, on ma swoje forum i tam siedzi a czasami u nas zagląda bo starszy klubowicze wiedzą że miał B5 a później cały czas jeździł do nas jak kupił A6 C5, był też z nami w Wiśle 2008 roku.

Tyle ode mnie, więcej już nie poruszajmy tego tematu bo kogo to obchodzi.

Opublikowano

ale z tego co mi wiadomo to Mad Max nie miał nic wspólnego z kupą, zresztą szczerze sram na to kupą ;-)

PS: Kurde po tych świętach wczoraj na piłce grało się z większym balastem, a dzisiaj coś nogi mnie napierdzialają bardziej niż ostatnio.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.