Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Pany

Jakbyście słyszeli, że ktoś chce oddać lodówkę w dobre ręce to dajcie mi znać na pw. Chce pomóc grupie studentów mieszkających w KRK a z tego co wiem to padła im lodówka. Może wiecie kto pozbywa się działającej lodóweczki......

Dzięki

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema Pany

Jakbyście słyszeli, że ktoś chce oddać lodówkę w dobre ręce to dajcie mi znać na pw. Chce pomóc grupie studentów mieszkających w KRK a z tego co wiem to padła im lodówka. Może wiecie kto pozbywa się działającej lodóweczki......

Dzięki

Podjedź lub zadzwoń do Media Marktu 1 lub 2 i zapytaj się czy nie oddali starej do utylizacji, najczęściej oddają tv stare ale czasem się znajdzie lodówka :wink4:

Opublikowano

Siema Pany

Jakbyście słyszeli, że ktoś chce oddać lodówkę w dobre ręce to dajcie mi znać na pw. Chce pomóc grupie studentów mieszkających w KRK a z tego co wiem to padła im lodówka. Może wiecie kto pozbywa się działającej lodóweczki......

Dzięki

Podjedź lub zadzwoń do Media Marktu 1 lub 2 i zapytaj się czy nie oddali starej do utylizacji, najczęściej oddają tv stare ale czasem się znajdzie lodówka :wink4:

Ja jestem we Wrocławiu :( więc mogę tylko zdalnie im pomóc :wallbash:

Opublikowano

Siema Pany

Jakbyście słyszeli, że ktoś chce oddać lodówkę w dobre ręce to dajcie mi znać na pw. Chce pomóc grupie studentów mieszkających w KRK a z tego co wiem to padła im lodówka. Może wiecie kto pozbywa się działającej lodóweczki......

Dzięki

Podjedź lub zadzwoń do Media Marktu 1 lub 2 i zapytaj się czy nie oddali starej do utylizacji, najczęściej oddają tv stare ale czasem się znajdzie lodówka :wink4:

Ja jestem we Wrocławiu :( więc mogę tylko zdalnie im pomóc :wallbash:

To powiedz im co mają robić, niech podzwonią po takich sklepach, może znajdą.[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 11:51_________________________________________________chomikimageaspxi.jpg :polew:

Opublikowano
:hi: dzis piłeczka :kox:
Opublikowano
  • Autor

:hi: dzis piłeczka :kox:

poswiąteczne spalanie kalorii :kox:

Opublikowano

Umie ktoś układać kostkę Rubika ?

Opublikowano

Siema Pany

Jakbyście słyszeli, że ktoś chce oddać lodówkę w dobre ręce to dajcie mi znać na pw. Chce pomóc grupie studentów mieszkających w KRK a z tego co wiem to padła im lodówka. Może wiecie kto pozbywa się działającej lodóweczki......

Dzięki

no właśnie wystawiłem taką na allegro :)

http://allegro.pl/minsk-lodowka-100-sprawna-i1386609224.html szkoda ze najpierw tu nie zajrzałem :kox:. a tak w ogóle to :hi: wszystkich

Opublikowano

ok

Poinformowani są co i jak. Mają się dowiedzieć. Ta lodówka trochę mała jak na 4 osoby :kwasny: Dam znać jak im się nie uda nic zorganizować to łykną pewnie tą na przetrzymanie.

Opublikowano

lepsza taka jak żadna ;-)

Opublikowano

lepsza taka jak żadna ;-)

Dokładnie :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to widzieli?

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano
:decayed: dobra reklama
Opublikowano

Pany robimy dzisiaj spota pod krokusem, ja będę o 20:00 :naughty:

Opublikowano

ok

Poinformowani są co i jak. Mają się dowiedzieć. Ta lodówka trochę mała jak na 4 osoby :kwasny: Dam znać jak im się nie uda nic zorganizować to łykną pewnie tą na przetrzymanie.

taka mała to nie jest :gwizdanie: ale nie wiem czy to ty wylicytowałeś ale już poszła :kox:

Opublikowano

Pany robimy dzisiaj spota pod krokusem, ja będę o 20:00 :naughty:

Pablo dzisiaj chłopaki grają w piłeczkę to chyba nikt nie przyjedzie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.