Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale z tego co mi wiadomo to Mad Max nie miał nic wspólnego z kupą, zresztą szczerze sram na to kupą ;-)

a na ten drugi stwór z końcówką eu tez ? :kox::naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ale z tego co mi wiadomo to Mad Max nie miał nic wspólnego z kupą, zresztą szczerze sram na to kupą ;-)

a na ten drugi stwór z końcówką eu tez ? :kox::naughty:

też ;) zresztą nie będzie działał.

Opublikowano

Admin A6 na pewno nie był Adminem w kupie ;-)

Admin, moderator czy ktokolwiek inny - zainteresowani wiedzą o co chodzi...

I nie bądź taki pewny :wink4:

Jeśli chodzi o Mad Max'a (Iwo) to nic takiego nie słyszałem, on ma swoje forum i tam siedzi a czasami u nas zagląda bo starszy klubowicze wiedzą że miał B5 a później cały czas jeździł do nas jak kupił A6 C5, był też z nami w Wiśle 2008 roku.

Starsi klubowicze :naughty:

Jakbyście z 50 lat doświadczenia mieli :decayed:

Poza tym Pablo kupa PO Wiśle 2008 powstała :gwizdanie:

Więc... Jesteś tu już długo, a słabo się rozglądasz...

I to nie chodzi o max'a, nie wiem po co go tu wplątujesz :gwizdanie:

Promuj NASZ klub i NASZE spoty :cool1:

Opublikowano

Admin A6 na pewno nie był Adminem w kupie ;-)

Admin, moderator czy ktokolwiek inny - zainteresowani wiedzą o co chodzi...

I nie bądź taki pewny :wink4:

Jeśli chodzi o Mad Max'a (Iwo) to nic takiego nie słyszałem, on ma swoje forum i tam siedzi a czasami u nas zagląda bo starszy klubowicze wiedzą że miał B5 a później cały czas jeździł do nas jak kupił A6 C5, był też z nami w Wiśle 2008 roku.

Starsi klubowicze :naughty:

Jakbyście z 50 lat doświadczenia mieli :decayed:

Poza tym Pablo kupa PO Wiśle 2008 powstała :gwizdanie:

Więc... Jesteś tu już długo, a słabo się rozglądasz...

I to nie chodzi o max'a, nie wiem po co go tu wplątujesz :gwizdanie:

Promuj NASZ klub i NASZE spoty :cool1:

Wiem że po Wiśle powstała i dlaczego i przez kogo ale to zostawmy dla siebie :wink4:

A nasz klub zawsze promowałem i spoty i tak zostanie :good:

Opublikowano
  • Autor

Promuj NASZ klub i NASZE spoty

:good: :good: :good:

Opublikowano

Admin A6 na pewno nie był Adminem w kupie ;-)

Admin, moderator czy ktokolwiek inny - zainteresowani wiedzą o co chodzi...

I nie bądź taki pewny :wink4:

no mniejsza o to - widać za mało wiem.

Opublikowano

hej, ostatnio wyskoczył mi In2 , mam prośbe jeśli ma ktos z Was komp z vagiem i moze to skasowac na spocie bede wdzieczny,jakos sie dogadamy :)

Opublikowano

hej, ostatnio wyskoczył mi In2 , mam prośbe jeśli ma ktos z Was komp z vagiem i moze to skasowac na spocie bede wdzieczny,jakos sie dogadamy :)

ja chetnie, ale nieznajomym nie vaguje :no: mama nie pozwala :gwizdanie:

wpadnij na spota, przywiez kubelek z kfc i pomyslimy :kox:

Opublikowano

hej, ostatnio wyskoczył mi In2 , mam prośbe jeśli ma ktos z Was komp z vagiem i moze to skasowac na spocie bede wdzieczny,jakos sie dogadamy :)

ja chetnie, ale nieznajomym nie vaguje :no: mama nie pozwala :gwizdanie:

wpadnij na spota, przywiez kubelek z kfc i pomyslimy :kox:

Michał już był kilka razy na spocie u nas Dawid, poznałeś go :wink4:

Tylko na razie słucha a nie mówi, musi się wkręcić :decayed:

Opublikowano

hej, ostatnio wyskoczył mi In2 , mam prośbe jeśli ma ktos z Was komp z vagiem i moze to skasowac na spocie bede wdzieczny,jakos sie dogadamy :)

ja chetnie, ale nieznajomym nie vaguje :no: mama nie pozwala :gwizdanie:

wpadnij na spota, przywiez kubelek z kfc i pomyslimy :kox:

Michał już był kilka razy na spocie u nas Dawid, poznałeś go :wink4:

Tylko na razie słucha a nie mówi, musi się wkręcić :decayed:

aaaa to w takim razie sorry Michał. Mozesz wpasc z flaszka.

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

wpadnij na spota, przywiez kubelek z kfc i pomyslimy :kox:

Szybko się uczy widze :naughty::good:

Opublikowano

obiboki :):hi:

Opublikowano

jakas zimowa kielbaska dzisiaj?

Opublikowano

Siema Pany.

PABLO potrzebuje w week kupić laptopa. Macie jakieś promocje przed nowym rokiem? Wyślij mi swój nr na PW.

Opublikowano

Siema Pany.

PABLO potrzebuje w week kupić laptopa. Macie jakieś promocje przed nowym rokiem? Wyślij mi swój nr na PW.

Poszło pw.

Opublikowano

jakas zimowa kielbaska dzisiaj?

raz piszesz byłem troszkę polatać :naughty:

Karol dzięki za akum. :notworthy:

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

jakas zimowa kielbaska dzisiaj?

raz piszesz byłem troszkę polatać :naughty:

Karol dzięki za akum. :notworthy:

ja też właśnie wracałem z firmy dłuższądrogą ;P

Opublikowano
  • Autor

ehhh torszke śniegu i ludzie powariowali na drogach :wallbash: widac że połowa to Niedzielni kierowcy :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.