Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo jak ja slysze te wszystkie pomysly kolegi...skoro go stac na auto za 40k to nie kupi odrazu i nie ubezpieczy?? tylko kupuje jakies za 12k na pol roku??

a co przez pol roku stanie sie KUBICA? i to jeszcze przez lato bo zanim sie zdecyduje to bedzie juz lato - i akurat kupi na zime?

Albo nie pisz co wymysla, albo go nie sluchaj bo wg mnie to wali w preta, przynajmniej powiedzialby ze stac go na takie auto i ze takie kupuje a nie wymyslal historie swiata. Juz widze jak na pol roku konieczny jest gaz, ile zrobi? przy dobrych wiatrach 10kkm??

Ja tez na 5 lat kupilem a4 zeby sie podszkolic bo potem kupie a6 :polew: :polew: :polew:

P.S. gaz z belgii i holandii to z ktorej strony jest montowany nie ma zadnego znaczenia, minus jest taki ze bedzie musial kupic redukcje bo inne zlacze jest i bedzie musial za kazdym razem podac do uzupelnienia zbiornika.

:good: :good: :good: :good: :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian nie byles czasem u Wojtka? nie wiesz czasem jak tam moje Pasciuchy??? :)

Opublikowano
  • Autor

Siemian nie byles czasem u Wojtka? nie wiesz czasem jak tam moje Pasciuchy??? :)

składają się ? :decayed:

Opublikowano

Siemian nie byles czasem u Wojtka? nie wiesz czasem jak tam moje Pasciuchy??? :)

składają się ? :decayed:

no mam nadzieje :) bo ilez juz mozna, pewnie za chwile bede robil sprzeglo i dwumas :embarrassed::kox:

David zalozyles TURBO??? :evil: :evil: :evil:

Kiedy jedziemy na korekte??

Opublikowano
  • Autor

Nie załozył jeszcze i z tego co wiem jest do sprzedania :wink4:

Opublikowano

turbo najprawdopodobniej trafi do mnie :evil: :evil: :evil:

Kerczi jutro będe najprawdopodobniej u Wojtka to popatrze :wink4:

Opublikowano

a czemuz to tak???? czemu nie zaklada??

Opublikowano

a czemuz to tak???? czemu nie zaklada??

bo jest pod inny tłumik powietrza i bedzie szukał z b8

Opublikowano

dzięki za spota :hi:

Tomek dzięki za wyrezanie czujnika temperatury nawiewu :wink4:

Dawid dzięki za dobre chęci :wink4:

Pablo dzięki za uścisk dłoni :wink4:

Opublikowano

a czemuz to tak???? czemu nie zaklada??

bo jest pod inny tłumik powietrza i bedzie szukał z b8

to przeciez jest taka sama do a5 co b8 - roznia sie tylko tlumikiem szmerow...i w najgorszym przypadku niech tylko wymieni bałwanka...

Opublikowano

a czemuz to tak???? czemu nie zaklada??

bo jest pod inny tłumik powietrza i bedzie szukał z b8

to przeciez jest taka sama do a5 co b8 - roznia sie tylko tlumikiem szmerow...i w najgorszym przypadku niech tylko wymieni bałwanka...

ale woli kupic turbie pod taki tłumik jak ma, bo do tej nie bedzie pasował. u nas to nie ma róznicy a w b8 tłumik masz montowany do turbo.

Opublikowano

Siemian nie byles czasem u Wojtka? nie wiesz czasem jak tam moje Pasciuchy??? :)

składają się ? :decayed:

no mam nadzieje :) bo ilez juz mozna, pewnie za chwile bede robil sprzeglo i dwumas :embarrassed::kox:

David zalozyles TURBO??? :evil: :evil: :evil:

Kiedy jedziemy na korekte??

jeszcze nie :gwizdanie:

a czemuz to tak???? czemu nie zaklada??

tlumik szmerow do tej musi byc metalowy, a ja mam plastikowy. Tlumik kosztuje kolo 300zl.

Myslalem co zrobic, znalazlem w cenie nastepne, takze lepiej mi sprzedac to i kupic pasujace bez wymiany tlumika szmerow tym bardziej ze nowe bedzie kolo wtorku a ja wracam w srode :wink4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:06_________________________________________________

dzięki za spota :hi:

Tomek dzięki za wyrezanie czujnika temperatury nawiewu :wink4:

Dawid dzięki za dobre chęci :wink4:

Pablo dzięki za uścisk dłoni :wink4:

:hi:

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota było jak zawsze wesoło :decayed:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:28_________________________________________________

Pablo jak ja slysze te wszystkie pomysly kolegi...skoro go stac na auto za 40k to nie kupi odrazu i nie ubezpieczy?? tylko kupuje jakies za 12k na pol roku??

a co przez pol roku stanie sie KUBICA? i to jeszcze przez lato bo zanim sie zdecyduje to bedzie juz lato - i akurat kupi na zime?

Albo nie pisz co wymysla, albo go nie sluchaj bo wg mnie to wali w preta, przynajmniej powiedzialby ze stac go na takie auto i ze takie kupuje a nie wymyslal historie swiata. Juz widze jak na pol roku konieczny jest gaz, ile zrobi? przy dobrych wiatrach 10kkm??

Ja tez na 5 lat kupilem a4 zeby sie podszkolic bo potem kupie a6 :polew: :polew: :polew:

P.S. gaz z belgii i holandii to z ktorej strony jest montowany nie ma zadnego znaczenia, minus jest taki ze bedzie musial kupic redukcje bo inne zlacze jest i bedzie musial za kazdym razem podac do uzupelnienia zbiornika.

Wiesz stać go nawet na A6 C6 ale skoro tak chce zrobić z tą kolejnością samochodów to już nie mi oceniać :decayed:

Czyli mówisz że inny jest wlew do gazu i będzie musiał przy tankowaniu go zakładać :mysli:

No widzisz o tym też nie słyszałem :decayed:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:31_________________________________________________

Pablo dzięki za uścisk dłoni :wink4:

1280442572byekhart500.jpg

:decayed:

Opublikowano

(............) roznia sie tylko tlumikiem szmerow...i w najgorszym przypadku niech tylko wymieni bałwanka...

:> ale gadka ktoś nie grypsujący to pewnie :shocked: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:44_________________________________________________

Myslalem co zrobic, znalazlem w cenie nastepne

taniej niż ta bo wygląda autentycznie młodo i goście są z twoich okolic

http://allegro.pl/turbosprezarka-audi-a3-nowy-model-2-0-tdi-idealna-i1405881427.html

nie wiem tylko czy w A3 nie są inaczej wyprowadzenia :mysli:

Opublikowano

(............) roznia sie tylko tlumikiem szmerow...i w najgorszym przypadku niech tylko wymieni bałwanka...

:> ale gadka ktoś nie grypsujący to pewnie :shocked: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 00:44_________________________________________________

Myslalem co zrobic, znalazlem w cenie nastepne

taniej niż ta bo wygląda autentycznie młodo i goście są z twoich okolic

http://allegro.pl/turbosprezarka-audi-a3-nowy-model-2-0-tdi-idealna-i1405881427.html

nie wiem tylko czy w A3 nie są inaczej wyprowadzenia :mysli:

tego tez nie wiem, ale wiem ze musi byc z zolta tabliczka, nie niebieska :wink4:

Opublikowano

Witajcie Panowie, przed wczoraj urodziła się moja córeczka, jest malutka 2,8 kg ale zdrowa a ja jestem szczęśliwym tatusiem :radocha:

Gratulacje

:hi: wszystkim

Opublikowano

dzień dobry :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.