Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A w takich moge?? Na trafce beda sie mao zucac w oczy :D

0098_1m.jpg[br]Dopisany: Luty 04, 2008, 10:03:45 _________________________________________________

Tukan juz wrzucil (zapomnialem go z.bac wczesniej ;( ) kto nam jeszcze zostal na liscie??

O mnie nikt nie pamieta,moze i dobrze czasem :D
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24704.msg294078;topicseen#new

Tukan juz wrzucil (zapomnialem go z.bac wczesniej ;( ) kto nam jeszcze zostal na liscie??

Misior

Max

....

a kto to jest Misior? jezdzi na spoty? nie kojarze :mysli:

Max nie każ się prosić :thumbdown:

Opublikowano

A w takich moge?? Na trafce beda sie mało rzucac w oczy :D

nie, te są na wyjazdowe mecze :naughty:

Opublikowano

Spoko - zawsze bede sobie przypominal po pracy.... czy Tukan czasem nie ma za cos dostac ochrzaniku :polew: :polew: :polew: :polew:

Ktos pomoze mi zrobic lieste do strzalu z bananowca?? :D

Opublikowano

Spoko - zawsze bede sobie przypominal po pracy.... czy Tukan czasem nie ma za cos dostac ochrzaniku :polew: :polew: :polew: :polew:

Ktos pomoze mi zrobic lieste do strzalu z bananowca?? :D

Hahaha...napisalem tylko to co odczulem,Mozesz pisac co chcesz plakac nie bede :D JA nie z Tych :D:polew:[br]Dopisany: Luty 04, 2008, 10:09:56 _________________________________________________

A w takich moge?? Na trafce beda sie mało rzucac w oczy :D

nie, te są na wyjazdowe mecze :naughty:

No to ja do krk mam jak na wyjazd wiec moge :dance::D
Opublikowano

Tukan, w takich butach to tylko na trawie :kox:

Opublikowano

Tukan, w takich butach to tylko na trawie :kox:

Rob ale to własnie o trawe chodzi :)

btw. ten numer co mi podales to nie z Tych ;) , chodzi o cos koło 8l0 8d0 4d0 itp.

Opublikowano

Nie czuj tak Tukan nie czuj.... :polew:

Opublikowano

Nie czuj tak Tukan nie czuj.... :polew:

JA lubie Feel :D
Opublikowano

Co wy znowu odpierdalacie ??

Wszyscy wielcy kreskowicze buahahahahaha :P[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:18 _________________________________________________Ja mam najwieksze i najciezsze auto i jakos nie narzekam :D :D

Opublikowano

Ja mam najwieksze i najciezsze auto i jakos nie narzekam :D :D

:decayed:

Opublikowano

Ja mam najwieksze i najciezsze auto i jakos nie narzekam :D :D

:decayed:

Trzenislaw ja CIE PROSZE nie zaczynaj heeheheh :P:thumbup::drunk:

Opublikowano

Slawek84 zapraszamy na spota w niedziele :)

Opublikowano

Ja mam najwieksze i najciezsze auto i jakos nie narzekam :D :D

:decayed:

Trzenislaw ja CIE PROSZE nie zaczynaj heeheheh :P:thumbup::drunk:

żartuje ----> :>

:decayed:

Opublikowano

Max fotusia :decayed: We waitnig

Opublikowano

Hmmm nie ma ikonki buziaka :P:foch:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:24 _________________________________________________

Max fotusia :decayed: We waitnig

To se powejtujesz :P

Opublikowano

Zapraszamy na spoty,piszcie cos nami sie nie przejmujcie.... :)[br]Dopisany: Luty 04, 2008, 10:25:26 _________________________________________________

Hmmm nie ma ikonki buziaka :P:foch:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:24 _________________________________________________

Max fotusia :decayed: We waitnig

To se powejtujesz :P

Ja nie nawidze waitinkowac
Opublikowano

Max - co oznacza ten ankielski wyras?? Nie dyskutuj tylko laduj fote

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.